Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

Mane irgi labai domina vandens filtravimo sistema.Gal kas galėtų parašyti kokia jos kaina,ir jeigu pirkti išsimokėtinai,tai pirma gauni gaminį,ar pirma sumoki visą sumą?
Atsakyti
smile.gif Turbut butu lengviau pasakyti,ko neturiu.Patenkinta puodais,gal kokie trys metai,jei ne daugiau naudojuos.Nebenesu aliejaus kibirais namo .Ir sveikatai,ir piniginei nauda.Ir vanduo geras dabar,nors nebuvo labai baisus anksciau.Nedidele musu seimyn,tai filtra keiciau gal po kokiu 7men.Kai iseme ,nebuvo dar taip baisu,dabar dar ilgiau nekeisiu.Jei ne lempa,kazin ar buciau isvengus operacijos.Aisku ji negulejo lentynoj,todel ir padejo.Teko girdeti,atseit pasakos vienos,bet dabar tikiu ,kad veiksminga.Tik oro valymo sistema pavede.Nelabai intensyviai naudojau,bet po pirmu metu eme ir nebeisijunge.abar remonte,tai labai pasigendu to daikto.Apie kainas nepakomentuosiu,nes nesu pirkus issimoketinai.Tiesiog turedama atliekamu pinigu pagalvodavau ,ko man tuo metu labiausiai reiktu ,pasiskambindavau ,pasitardavau ir isigydavau.Ka pirkau is tos firmos ,beveik viskuo esu patenkinta.Tik manikiuro rinkinys tai dulka.Arba as nemoku tinkamai juo naudotis,arba is tikruju nieko gero.
Atsakyti
[FONT=Arial]
QUOTE(dovy @ 2006 02 16, 15:53)
Mane irgi labai domina vandens filtravimo sistema.Gal kas galėtų parašyti kokia jos kaina,ir jeigu pirkti išsimokėtinai,tai pirma gauni gaminį,ar pirma sumoki visą sumą?


As jau beveik 2 metus turiu ir labai patenkinta.siuo metu vyksta akcija ir kainuoja beveik 3000 lt.imk lizingu ir iskart gausi o issimokesi per metus ir kaina niekiek nepabrangs. galiu suteikt pilnesne informacija,ir tikslesne,jeigu noresi.nuolaida siuo metu virs 800 lt.
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

Norėčiau sužinot daugiau apie lempos pliusus, nes bendradarbė pasiūlė ir nežinau ką daryt. Žinau, kad yra prie jos knygelė, kurioje rašoma kokius taškus šildyt esant kai kuriom ligom. Gal būtų galima plačiau? Tiesa, galvoju ją įsigyt dėl vaikų, o gal ir pačiai pravers g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia,tai gal tikrai paskaityk knygele.As po traumos issigydziau labai stipriai sutrenkta koja.Dukra sildo visokius spuogelius.Greitai prapuola.Dar man patinka gydyti lupu kampucius,nes turiu tokia beda,kad daznai trukineja.Daugiau neteko labai pritaikyti,nes tiesiog nebuvo reikalo.Nors man uzteko vien kojos bedos,kad nesigaileciau ja isigijus
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2006 02 18, 10:40)
Sveikos, mamytės,

Norėčiau sužinot daugiau apie lempos pliusus, nes bendradarbė pasiūlė ir nežinau ką daryt. Žinau, kad yra prie jos knygelė, kurioje rašoma kokius taškus šildyt esant kai kuriom ligom. Gal būtų galima plačiau? Tiesa, galvoju ją įsigyt dėl vaikų, o gal ir pačiai pravers g.gif

Ačiū 4u.gif


Tikrai labai geras dalykas, pati turiu ir naudoju gan dažnai. Taip prie jos yra ir knygelė kur kokius taškus švytinti. Labai gerai ir nuo slogos ir kai gerklę skauda, alergijos atveju, taip pat ir imuninei sistemai stiprinti. Dėl vaikų tai manau idealus variantas. Naudojam kartu su vyru ir labai džiaugiamės.
Be to dar turiu ir puodus, keptuvę, mikserį, indą lazanijai kepti. Viskuo esu labai patenkinta. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš ne visai į temą, bet, rodos, kad kažkur mačiau temą apie Zepter puodus temą, dabar nerandu. g.gif Noriu paskaityti apie visus + ir -, nes man reikia keptuvės. ax.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif Gi, reikia labai labai keptuvės...
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 05 01, 17:25)
g.gif  g.gif  g.gif  Gi, reikia labai labai keptuvės...

Turiu aš jau turbūt kokius 5 metus keptuvę,tai nesakyčiau,kad aš ja labai moku naudotis,nes man viskas pridega,tai aš joje tik troškinu blush2.gif Nors mano pažįstama labai gyrė keptus kepsnius be riebalų.Kažkaip neprisiruošiu ir aš pabandyti.O šiaip tai puodais esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja tos keptuvės? Apytiksliai? Anksčiau ten kažkaip būdavo, kad jei perki išsimokėtinai, daikto iškart neduoda, tik po visų išsimokėjimų. Man taip netinka, norėčiau iškart pirkti. ax.gif
Atsakyti
Aš prieš porą mėnesių įsigijau Zepter puodų rinkinį, tai dovanų gavau keptuvę ir peilius 4u.gif Puodai kol kas guli supakuoti, kol išsikelsime į namą, o peiliai tai naudojami jau kasdien .Ką galiu pasakyti, na tiesiog thumbup.gif Ar mėsytė, ar daržovės, ar sūris, ar duonytė viskas eina kaip per sviestą mirksiukas.gif Dabar dar gundausi mikseriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2006 05 03, 14:05)
Turiu aš jau turbūt kokius 5 metus keptuvę,tai nesakyčiau,kad aš ja labai moku naudotis,nes man viskas pridega,tai aš joje tik troškinu blush2.gif Nors mano pažįstama labai gyrė keptus kepsnius be riebalų.Kažkaip neprisiruošiu ir aš pabandyti.O šiaip tai puodais esu labai patenkinta thumbup.gif

Jei nera jokios dangos tai ir yra troskintuve,o iskepti joje gali tik mesa. smile.gif
Atsakyti