Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

QUOTE(Paja @ 2006 05 03, 14:08)
O kiek kainuoja tos keptuvės? Apytiksliai? Anksčiau ten kažkaip būdavo, kad jei perki išsimokėtinai, daikto iškart neduoda, tik po visų išsimokėjimų. Man taip netinka, norėčiau iškart pirkti. ax.gif


Na, parašykit gi kuri nors. Ar čia kokia paslaptis, ar kiekviena perka už kitokią kainą? g.gif Bet ir prašau tik apytikslės kainos ir kaip ten viskas vyksta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 05 03, 19:37)
Na, parašykit gi kuri nors. Ar čia kokia paslaptis, ar kiekviena perka už kitokią kainą? g.gif  Bet ir prašau tik apytikslės kainos ir kaip ten viskas vyksta. ax.gif

Na as pati nepirkau ir nesu susidurusi su siomis keptuvemis,bet pazystama sake kad mokejo 700 lt.tik uz keptuve, kuri yra labiau troskintuve nes iskepti gali tik mesa.O ar tikrai ju tokia kaina as garantuoti negaliu. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, DovileG. 4u.gif Bandysiu pasiskambinti į Zepter biurą ir viską sužinoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 05 04, 10:31)
Ačiū, DovileG. 4u.gif  Bandysiu pasiskambinti į Zepter biurą ir viską sužinoti. smile.gif

Ner uz ka, kai paskambinsi papasakok ka sake. 4u.gif
Atsakyti
doh.gif Taip ir nesužinojau kainos, nes primygtinai siūlėsi atvažiuoti į namus ir pademonstruoti viską. Sakiau, kad nereikia, nes viską žinau ir noriu tik keptuvės. Mykė, mykė, galiausiai nusibodo man tokios nesąmonės ir atsisveikinau. Jau įkyrumas nesvietiškas. blink.gif Net ir noras pirkti atšoka.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 05 05, 11:46)
doh.gif Taip ir nesužinojau kainos, nes primygtinai siūlėsi atvažiuoti į namus ir pademonstruoti viską. Sakiau, kad nereikia, nes viską žinau ir noriu tik keptuvės. Mykė, mykė, galiausiai nusibodo man tokios nesąmonės ir atsisveikinau. Jau įkyrumas nesvietiškas. blink.gif Net ir noras pirkti atšoka.

Mazesne keptuve kainuoja 609 lt odidesne 699.jeigu nori daugiau ka suzinoti rasyk i @.
Atsakyti
Turiu visą puodų rinkinį, esu patenkinta viskuo, bet dažniausiai naudoju keptuvę, kažkaip nuo jos pradėjau, daugiausiai išmokau, nors keptuvėje gal ir sudėtingiausia gaminti (kad neprisviltų).Pradžioje reikia pasistengti neperkaitinti, čia pagrindinė taisyklė.Galima kepti ne tik mėsą, man l. gerai išeina varškės apkepas, vaikai l. mėgsta, ilgai šiltas būna, o puoduose jei nenori be riebalų ir vandens, gali gaminti kaip paprastuose, dar garantija80 metų(kažin ar lengva pasinaudoti)
p.s. man rinkinys per didelis ,vieną puodą parduodu(kaina 629lt, parduodu už 500lt., nes kai pirkau rinkinį davė nuolaidą) , yra skelbimas skelbimų lentoje. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes skaitineju komentarus apie siuos puodus, nes pati neseniai isigijau. pirkau išsimokėtinai ir puodus atvežė iš karto. esu patenkinta tik manau, kad dar nelabai moku tinkamai naudotis. O tų agentų manau nereikia bijoti jei domina tai viską parodo, ką nors pagamina. Truputį įkyroki, bet jų toks darbas. šiaip juose išvirus mūsų šeimai labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lire @ 2006 05 09, 21:01)
Sveikutes skaitineju komentarus apie siuos puodus, nes pati neseniai  isigijau. pirkau išsimokėtinai ir puodus atvežė iš karto. esu patenkinta tik manau, kad dar nelabai moku tinkamai naudotis. O tų agentų manau nereikia bijoti jei domina tai viską parodo, ką nors pagamina. Truputį įkyroki, bet jų toks darbas. šiaip juose išvirus mūsų šeimai labai skanu. thumbup.gif

Agentai per daug ikiroki.O skonis gaminant toks pats,pas mano drauge yra tai net gailisi ,kad pirko nieko ipatingo uz tokius pinigus. doh.gif
Atsakyti
Mama pirko Zepter puodų rinkinį ir man vieną padovanojo. Patį didžiausią. Kai pradėjo pasakoti instrukciją, kaip juo naudotis, pasidarė bloga. Dabar guli gerai padėtas. Gal kam reikia? Parduodu.
Atsakyti
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 10, 14:28)
Mama pirko Zepter puodų rinkinį ir man vieną padovanojo. Patį didžiausią. Kai pradėjo pasakoti instrukciją, kaip juo naudotis, pasidarė bloga. Dabar guli gerai padėtas. Gal kam reikia? Parduodu.

Didelis puodas laaaabai geras dalykas thumbup.gif konservavimui, uogienėms išvirti sultims pakaitinti, nes nesvyla. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 10 gegužės 2006 - 22:43
QUOTE(DovileG. @ 2006 05 09, 22:50)
Agentai per daug ikiroki.


del konsultantu tai nesiginciju - ikyroki, bet ju toks darbas. net neisivaizduoji, kaip per save reikia perzengti, kad uzdirbtum.

QUOTE(DovileG. @ 2006 05 09, 22:50)
O skonis gaminant toks pats,


o del skonio, as skirtuma jauciu, ypac del prieskoniu: jeigu mesa ismarinuoji iprastai, tai iskepta man ji buna per astri ar per suri. vadinasi prieskoniai tauposi. o cia svarbiausia sveikatai maziau kenkia. ir visai be priekoniu mesa iskepus pilnai galima valgyti ir nesislyksteti.

QUOTE(DovileG. @ 2006 05 09, 22:50)
pas mano drauge yra tai net gailisi ,kad pirko nieko ipatingo uz tokius pinigus. doh.gif


o tai del ko ji pirko? del skonio ar del sveikatos? jeigu tinkamai gaminsi, pinigai atsipirks per ilgesni laika, kai pajusi kad maziau skauda viena ar kita sona.
Papildyta:
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 10, 15:28)
Mama pirko Zepter puodų rinkinį ir man vieną padovanojo. Patį didžiausią.

man idomu koks tas "pats didziausias"? 5,6 l? tai pats tas virti cepelinams, troskiniams, plovui. be to, gali naudoti ir kaip keptuve, jeigu reikia didesni kieki produktu iskepti.
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 10, 15:28)
Kai pradėjo pasakoti instrukciją, kaip juo naudotis, pasidarė bloga. Dabar guli gerai padėtas.

tai kad beveik jokios instrukcijos nera: troskinant produktus dedi i salta, kepant - i karsta inda. tik reikia savo virykles karstuma suprasti, kad neperkaitintum ir neprisviltu. bet tai ateina su patirtim. o be to, tau jis niekuomet nepatiks, jeigu gules "gerai padetas". istrauk ir naudok.
Atsakyti