Įkraunama...
Įkraunama...

Pokyčiai po gimdymo

"Zibureli" as gi ir nesakau, kad tai svarbiausia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
uzpakaliukai uzpakaliukams....

bet man va kita problemike... kaip atsikratyti tu extra 20 poundu?????
grizusi po ligonines per 4 dienikes numeciau 11 poundu... bet va dar tie like 20 neduoda ramybes.
Jei taip greitai kris svoris kaip pirmas 4 dienas - buciau labai patenkinta !!!! clap.gif
Atsakyti
QUOTE (ltukra @ 2004 10 26, 23:40)
uzpakaliukai uzpakaliukams....

bet man va kita problemike... kaip atsikratyti tu extra 20 poundu?????
grizusi po ligonines per 4 dienikes numeciau 11 poundu... bet va dar tie like 20 neduoda ramybes.
Jei taip greitai kris svoris kaip pirmas 4 dienas - buciau labai patenkinta !!!! clap.gif


"Itukra" o tu krutim maitini??? Nes, siaip yra sakoma, kad kalorijas degini maitindama... as tuo tikrai tikiu, nes pati numeciau visa svori, ir dar netgi daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kajote @ 2004 10 26, 17:18)


"Ltukra" o tu krutim maitini??? Nes, siaip yra sakoma, kad kalorijas degini maitindama... as tuo tikrai tikiu, nes pati numeciau visa svori, ir dar netgi daugiau biggrin.gif

taip as maitinu krutimi... todel ir paciai nesitiki kad per 4 dienas numeciau 11 poundu... Cia tai bent dieta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ltukra @ 2004 10 26, 18:43)
paciai nesitiki kad per 4 dienas numeciau 11 poundu... Cia tai bent dieta thumbup.gif

Na, man per pirma savaite po gimdymo nukrito 11 kg, t.y. mazdaug puse nestumo metu padaugejusio svorio. Logiska, todel, kad prie gimusio vaikelio svorio reikia prideti vandenu svori, virksteles svori, placentos svori ir t.t. ir panasiai. Likusieji kg krenta kur kas leciau nei tie per pirmas dienas dry.gif.
Atsakyti
gimdyti isvaziavau sverdama 69kg, is gimdymo namu isejau sverdama apie 63kg, paskui viskas lyg ir neblogai ejosi, kol nepradejau "didinti" pieno kiekio per antra Ivetos gyvenimo menesi, o didinau taip chalva iki negalejimo+kmynu arbata balinta tada tokie metodai buvo tongue.gif ) rezultatas po 2 menesio jau sveriau 68 kg, o i chalva ir balinta arbata iki siol zioireti nei is tolo negaliu, o vyras dar taip stengiesi, po visa miesta vazinejo, kad man tik skanesnes chalvos nupirkti laugh.gif
tai va toliau buvo taip apsiziurejau supykau ant saves ir savo lasiaku, pradejau sportuoti ir po gal kokiu puses metu vel svoris buvo normalus, kaip ir pries nestuma, t.y 56kg smile.gif
tagi as kazkokiu tai pokyciu po nestumo nepajauciau
Atsakyti
QUOTE (ltukra @ 2004 10 27, 04:43)
QUOTE (kajote @ 2004 10 26, 17:18)


"Ltukra" o tu krutim maitini??? Nes, siaip yra sakoma, kad kalorijas degini maitindama... as tuo tikrai tikiu, nes pati numeciau visa svori, ir dar netgi daugiau  biggrin.gif

taip as maitinu krutimi... todel ir paciai nesitiki kad per 4 dienas numeciau 11 poundu... Cia tai bent dieta thumbup.gif

na, kol kas svorio kritimas mazhai susijes su maitinimu, tiesiog traukiasi gimda (mazheja jos svoris), organizmas atsikrato per neshtuma susikaupusiu skysciu. veliau svoris kris lechiau.
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2004 10 27, 01:18)
"Itukra" o tu krutim maitini??? Nes, siaip yra sakoma, kad kalorijas degini maitindama... as tuo tikrai tikiu, nes pati numeciau visa svori, ir dar netgi daugiau  biggrin.gif

Man pradejo zymiai kristi tik po puses metu, kai pradejau primaitinti. Esu atvirkstinis variantas biggrin.gif
Atsakyti
Man svoris nekrinta, nors ir maitinu jau ketvirtas mėnuo g.gif Bet guodžia tik tai,kad ne per daugiausia jo ir yra.Reiktu kokius 5 kg. numesti doh.gif Tik vat neįsivaizduoju kaip.tas vienas vienintelis gelbėjimo ratas per juosmeny laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveikos koleges smile.gif Su artejanciom sventem smile.gif Linkiu numesti ten kur reikia ir priaugti ten kur reikia wink.gif
iki nestumo sveriau 53 kg, kai vaiziavau i gimdymo namus sveriau 75, kai grizau - 57 kg (gime dvynukai, todel toks skirtumas). maitinau krutim, apetito nebuvo visai, bet per prievarta kisau i save maista ir kuo riebesni, kad tureciau pieno, nes dviems neuztekdavo. rezultatas - as dabar sveriu 60 kg doh.gif jau 1.5 men. nebemaitinu, bet svoris nekinta. baisu. einu i masazus, kad kazkaip savo formas pakoreguoti, bet jau po menesio bandysiu eiti sportuoti, nes nieko nebus. niekada nesilaikiau dietu ir nenoriu to daryti. maistas man - vienas is gyvenimo teikiamu malonumu. bandysiu tobulinti save per sporta, taip r uzpakaliuka uzauginti galima, jei kam to reikia. riestas uzpakaliukas grazu wink.gif
pergyvenu ne del svorio, o del pilvo ir papu. papus jau nebegrazinsi doh.gif na pilva tikiuosi atstatyti, bet kiek laiko tai uzims g.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2004 10 22, 05:40)
Vienos sustoreja, kitos suploneja... ant saves pajutau, kad sumazejo (suplokstejo) uzpakalis  sad.gif  Visi dzinsai ir visos kelnes kabo kaip ant kokio kuolo.
As ta bajeri anksciau buvau girdejusi is keliu mamyciu, bet netikejau... o dabar paciai taip nutiko. Idomu, kame priezastis  g.gif  Nejaugi nebeatgausiu savo riesto uzpakaliuko  blink.gif 
Gal kas nors is jusu tai patyrete??? Ar ka nors panasaus girdejote???


Ta pati problema ir man!!! Kaip atgauti ta riesta uzpakaliuka!? Kaip "sustorinti" uzpakaliuka, patarkite! blink.gif
Atsakyti
Sveikutes, ech tos bedos... Nezinau gal kam buvo, baisiai plaukai pradejo slinkti po 3 menesiu ir labai siurksti ranku oda pasidare. user posted image
Atsakyti