Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

O ka butu galima pavartoti vietoj diflucan,gal kas zino koki pigesni varianta, o poveikis kad butu tas pats. Jau labai jos brangios, kaip supratau tai viena tablete virs 30 litu kainuoja, bet gi vienos tai neuzteks. Kiek as jau zvakuciu esu isbandziusi niekas nepadeda, galvoju gal reiketu ko nors geriamu, jau pavargau kenteti ir pastoviai jausti ta diskomforta.
Atsakyti
Laba ir as jungiuosi prie jusu verysad.gif kovokim kartu su ta bjaurastim.

Radau nebloga straipsni, jei jau buvo ankstesnej temoj, atsiprasau. Komentarus ten apacioj geriau neskaityt verysad.gif verysad.gif



apie grybus
Reiks gert ta diflukana, skaiciau, kar reiktu probiotiku pagert, eziuoles..ka manot apie tuos probiotikus, gal kokius zinot preparatus, bandet, na tipo gerina zarnyno mikrofora, nes tas grybas dedi zarnyne kaip supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminta @ 2007 06 18, 22:35)
O ka butu galima pavartoti vietoj diflucan,gal kas zino koki pigesni varianta, o poveikis kad butu tas pats. Jau labai jos brangios, kaip supratau tai viena tablete virs 30 litu kainuoja, bet gi vienos tai neuzteks. Kiek as jau zvakuciu esu isbandziusi niekas nepadeda, galvoju gal reiketu ko nors geriamu, jau pavargau kenteti ir pastoviai jausti ta diskomforta.


Dvigubai pigesni Mycomax, Mycosyst, Flucohexal, Fluconazol... Visose po 150 mg fluconazolio: My Webpage
Nors man asmeniškai šie vaistai nepadeda, labiau padeda jogurtas ir saldumynų nevalgymas. smile.gif
Atsakyti
Na sitas tikrai padetu is to puslapio lotuliukas.gif



Cancidas milt.inf.tirp.konc.gaminti 70mg/flak.N1
Merck Sharp & Dohme (MSD). [ Receptinis ] ...J02AX; Caspofunginum; Vaistai; Sistemiškai veikiantys priešinfekciniai vaistai; Sistemiškai veikiantys priešgrybeliniai vaistai; Kiti rezorbcinio veikimo priešgrybeliniai preparatai... Kaina apie 2538.4 Lt.



einu prisiesiu saldumynu paskutini kart, tada jau taupysiu vaistams...juokas pro asaras


Kazkodel, kai nueini pirkt i vaistine nei karto nepasiule po13- 15 lt priesgrybeliniu preparatu...reikes ieskot

Na, bet puse metu gert, paskui kepenu nauju reiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminta @ 2007 06 18, 23:35)
jau pavargau kenteti ir pastoviai jausti ta diskomforta.

aš tai padariau tokias išvadas - kol kas efektyvaus vaisto nėra sukurta. Lieka kentėti ir laukti. Na nebent kažkokios gerųjų bakterijų injekcijos, bet apie tai beveik nėra informacijos, galbūt todėl, kad visiškas mūsų išgijimas būt labai nenaudingas farmacijos gigantams.
Gydytojai natūropatai tik linksi galvom ir siūlo jogurtą, kefyrą, bet tiesiog fiziškai neįmanoma kokius metus marmaliuot ir bandyt visokius tirpalus, o kad ten mėnesį pavartosi, tai man rodos š... Jokio efekto.
tradicinis gydytojas sako: oj, va išgersi kapsukę ir praeis.Nueik vaikelį į tą ir tą vaistinę - ten akcija, pigiai gausi...Na ir prasideda užburtas ratas. Valio toms, kurioms ta kapsulė padeda 4u.gif
Beje, manyčiau, jog NEGALIMA gydyti iš karto tokiais stipriais vaistais kaip Diflucan, reikia bandyti švelnesnius metodus, t.t. natūraliom priemonėm ir vietiškai veikiančiais vaistais. Ir tai galioja ne tik kandidozei. Juk ne viena iš mūsų ją įsigijom kaip kitos ligos pasėkmę.
Man šiuo metu pagrindinis vaistas -susigyvenimas su ta liga. Žinau kad kitaip nebus. Kol kas cool.gif
Atsakyti
Nu o as nusipirkau siandien Diflucan (isgeriau), Ecovag kapsules, Lactacyd femina skysti ir eziuoles poka.Viso : 120 lt. Kol kas pastebejau tik Lactacyd poveiki, iskart nueme perstejima ir palengvejo. Ecovag visos kapsules nenaudojau, nes skaiciau gali grauzti, nes ten daug tos pieno rugsties, tai atidariau kapsulyte irsu trupuciu tik patepliojau vidu. Ka galiu pasakyt, kad varskes jau maziau nuo vieno karto ir nueme perstejima. Ziuresim toliau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(essay @ 2007 06 19, 00:17)
Na sitas tikrai padetu is to puslapio  lotuliukas.gif
 
Cancidas milt.inf.tirp.konc.gaminti 70mg/flak.N1 
Merck Sharp & Dohme (MSD). [ Receptinis ] ...J02AX; Caspofunginum; Vaistai; Sistemiškai veikiantys priešinfekciniai vaistai; Sistemiškai veikiantys priešgrybeliniai vaistai; Kiti rezorbcinio veikimo priešgrybeliniai preparatai... Kaina apie 2538.4 Lt.
einu prisiesiu saldumynu paskutini kart, tada jau taupysiu vaistams...juokas pro asaras
Kazkodel, kai nueini pirkt i vaistine nei karto nepasiule po13- 15 lt priesgrybeliniu preparatu...reikes ieskot

Na, bet puse metu gert, paskui kepenu nauju reiks doh.gif

Sveikos. Man irgi nepasiulo ,pati visada paklausiu analogo pigesnio. 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tą bjaurybę. Tik dar džiaugiuosi, kad ji man užeina tik kokius tris- keturis kartus per metus. Na paniežti dieną- dvi, niekuom nesitepu, pakenčiu ir praeina. O tik neseniai ir sužinojau, kad čia nuo pienligės man niežtėdavo blink.gif
perskaičiau, kad saldumynų reikia vengti, gerai, kad ir nežinodama jų vengiau, nes bijojau sustorėti lotuliukas.gif Vakar dar paskaičiau apie tai kaip spalinės ir askaridės mėgsta tuos saldumynus, šiandien apie tuos pienligės grybus, tai jau į saldumynų pusę net nebenoriu žiūrėti blink.gif
Atsakyti
mergynos,o gal kas nors gali aprasyti kokie pienlyges pozymiai.na ten isskiros,nezulys ir apskritai kas ta pienlyge.?negalvokit,kad as visai buka,tik vat niekad neteko susidurti(tikiuosi ir neteks)aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Turiu aš irgi tą bjaurybę doh.gif ,senai bebuvo ji man išlindus, bet dabar po atostogų Turkijoj sukilo nežinau ar klimatas ar kasdieniai įklotai Cerfri ( kvapnūs, labiausiai tuo tikiu) kol kas užtenka apsiplovimo su sodos tirpalu arba į litrą vandens 20 lašų arbatmedžio aliejaus man padega ir tikiuosi neįsibėgės iki rimtesnių bėdų ax.gif
Atsakyti
Nu va man ir vel. user posted image
Kaip rasiau anksciau, po gimdimo pirma karta atsirado po 3 men.Dar maitinau , tai negalejau vartoti per skrandi .Nusipirkau Lomexin 8 svakutes.
Viskas praejo tam kartui .Ir dabar vel (po3 sav.)
Vakar, pasitarus su vaistininke nusipirkau :
Sau Fluconazol... 1 kapsule , ir vel Lomexin 3 zvakutes.
Vyrui: Fluconazol... 1 kapsule
Ziuresim po miek laiko dabar pasirpdis. g.gif
Nejaugi nera budo atsikratyti visam laikui doh.gif Kiek jau pinigu isleista user posted image
Atsakyti
Merginos, o kaip jus kovojote su tomis isskyromis? Juk iklotu naudoti negalima, o vilkint tik medvilnines kelnaites, nezinia kada gali tos isskyros pasirodyti, juk jos daznai buna gausios ir persigeria.. ir vaikstai kaip prisislapinus, nebent kelnaites keiciant kas kelias valandas blink.gif
man ginekologe israse Tantum Rosa tirpaliuka ir Macmiror zvakutes, sunaudojau tik keturias, bet pagerejimo nesimate. Gydytoja dar pasiule naudoti pati paprasciausia lietuviska vaikiska muila. Imu parasti vilti verysad.gif
Atsakyti