Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Na ,man padejo kol kas mano vartoti vaistai, jau koks menuo turbut, viskas ciki, man vaistininke pasake jokio muilo tenai schmoll.gif . Tai as kaip nusipirkau ta Lactacyd prausikli, ji visalaik naudoju, jo labai mazai tereikia, tikrai rekomenduoju pabandyti, man labai padeda, su kokia margarita nepalyginsi. kiek reikia per diena, tiek ir naudoju,na ryte, vakare ir jeigu reikia bigsmile.gif dazniau. vakare vis dar pasitepu vidu trupuciu miltuku is Ecovag.Vaistininke sake, kad svarbiausia atstatyti miroflora tenai, ir butent rugsciu pusiausvyra, tas uzima laiko.

kol kas jokiu blogumu man nera. Jau pradedu galvoti, kad man kartodavosi nuo visokiu duso zele ar muilu.

Jei gerai laikaisi higienos, tada nera ten jokiu isskyru, na kai buna kelios dienos, ovuliacija ar kaip ten, tada isidedu iklotuka, kad saugiau butu ir tiek.

Jokiu dietu nesilaikau, nes be sokolado numirciau, kaip ir be bulkuciu su pienu tongue.gif
Atsakyti
Niekada net nestumo metu neturejau pienliges.O po gimdymo matyt pasilpo organizmas ir kai prasidejo....dabar niekaip neatsikratau pienliges.Kuri laika nebuna o po to ir vel.Gydytoja skyre Mycomax ir lomexin zvakutes dar geriau jogurto kapsules.Kelis menesius buvo gerai,bet ir vel atsinaujino.Gal peranksti nutraukiau gydyma.Kiek laiko geriat Mycomaxa ar panasius vaistus?O ir vien vaistais gydytis turbut neuztenka reikia stiprinti organizma.Eisiu pirkti vitaminu ir ta prausikli tik nezinau kuris geresnis Lactacyd ar Dercome Femme?
Atsakyti
QUOTE(trivo @ 2007 07 05, 23:19)
Niekada net nestumo metu neturejau pienliges.O po gimdymo matyt pasilpo organizmas ir kai prasidejo....dabar niekaip neatsikratau pienliges.Kuri laika nebuna o po to ir vel.Gydytoja skyre Mycomax ir lomexin zvakutes dar geriau jogurto kapsules.Kelis menesius buvo gerai,bet ir vel atsinaujino.Gal peranksti nutraukiau gydyma.Kiek laiko geriat Mycomaxa ar panasius vaistus?O ir vien vaistais gydytis turbut neuztenka reikia stiprinti organizma.Eisiu pirkti vitaminu ir ta prausikli tik nezinau kuris geresnis Lactacyd ar Dercome Femme?

Aš turiu Dercome ,tai man tikrai padeda thumbup.gif Šį mėnesį atšalau kojas ,tai pienligė prisistatė blink.gif Išsigydžiau vien su Dercome prausdamasi ,nenaudojau jokių vaistų tongue.gif Šiaip tai man irgi vis po gimdymo pasikartoja pienligė ,užtenka po jūrą pabraidyti doh.gif Jau geras mėnuo turiu tą Dercome ,tai labai džiaugiuosi ,nuima perštėjimą ,deginimo jausmą wub.gif Nesuprantu kodėl anksčiau jo neįsigijau ,tiesiog dabar viena daktarė patarė ,nors jau ir pati buvau nusipirkus,o kai lankiausi pas kitą ,tai ji kažkodėl niekada man nerekomendavo jokių prausiklių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 06 liepos 2007 - 21:26
QUOTE(bimbaM @ 2007 07 05, 16:51)
Merginos, o kaip jus kovojote su tomis isskyromis? Juk iklotu naudoti negalima, o vilkint tik medvilnines kelnaites, nezinia kada gali tos isskyros pasirodyti, juk jos daznai buna gausios ir persigeria.. ir vaikstai kaip prisislapinus, nebent kelnaites keiciant kas kelias valandas  blink.gif
man ginekologe israse Tantum Rosa tirpaliuka ir Macmiror zvakutes, sunaudojau tik keturias, bet pagerejimo nesimate. Gydytoja dar pasiule naudoti pati paprasciausia lietuviska vaikiska muila. Imu parasti vilti  verysad.gif

As vistiek naudoju iklotus .Nemanau , kad jei nenaudociau, tai pienlige tikrai dinktu. schmoll.gif Tik perku labiau naturalesnius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 07 liepos 2007 - 10:15
QUOTE(bimbaM @ 2007 07 05, 17:51)
Merginos, o kaip jus kovojote su tomis isskyromis? Juk iklotu naudoti negalima, o vilkint tik medvilnines kelnaites, nezinia kada gali tos isskyros pasirodyti, juk jos daznai buna gausios ir persigeria.. ir vaikstai kaip prisislapinus, nebent kelnaites keiciant kas kelias valandas  blink.gif
man ginekologe israse Tantum Rosa tirpaliuka ir Macmiror zvakutes, sunaudojau tik keturias, bet pagerejimo nesimate. Gydytoja dar pasiule naudoti pati paprasciausia lietuviska vaikiska muila. Imu parasti vilti  verysad.gif


man kaip tik, kai pradejau naudoti iklotus geriau pasidare, nes tas slapumas ant kelnaiciu irgi dirgina doh.gif . perku tik DISKREET AIR- man jie patogiausi
Atsakyti
QUOTE(essay @ 2007 07 05, 19:49)
Na ,man padejo kol kas mano vartoti vaistai, jau koks menuo turbut, viskas ciki, man vaistininke pasake jokio muilo tenai  schmoll.gif . Tai as kaip nusipirkau ta Lactacyd prausikli,

tai kuom tikėti: ginekologe ar vaistininke? g.gif

kur beje galima isigyti tuos prausiklius Lactacyd, Dercome?

QUOTE(erika.gut @ 2007 07 07, 10:14)
As vistiek naudoju iklotus .Nemanau , kad jei nenaudociau, tai pienlige tikrai dinktu.  schmoll.gif Tik perku labiau naturalesnius.  mirksiukas.gif

o pagal ka atsirenki katrie naturalesni? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2007 07 08, 19:45)
tai kuom tikėti: ginekologe ar vaistininke? g.gif


o pagal ka atsirenki katrie naturalesni?  rolleyes.gif


Nu bandziau visokiu , tai pvz. Libresse naturalesni -labiau tokie kaip poperiniai, nei always. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 08 liepos 2007 - 19:53
Mergaites - reikia skubios pagalbos...
turejau as ta pienlige pries maziau nei metus - abu su draugu jau gydemes...
dingo dingo
o dabar - griztam is poilsio is Nidos, ziurim - abiem pienlige blink.gif jokiu santykiu nebuo daugiau nei savaite, (menesines mane lanke).... taip ir likom pasimete - is kur???!!!! blink.gif jis sako gal patalyne to buto bloga buvo...as sakau man gal nuo tamponu (labai tiketina), na bet jam nuo ko?!!! doh.gif

tai prasau pagalbos - kokias zvakutes rekomenduotumet? forma tikrai dar nera baisi - labai mazai ir isskyros pakite, siek tiek persti, niezti, bet uzuomazga tos pienliges jau yra!!!!
turiu Vagisan zvakutes, perskaiciau, lyg tinka, sakau eisiu pavartoti gal kol kazka is jusu suzinosiu ir kol iki vaistines nueisiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 07 10, 00:46)
Mergaites - reikia skubios pagalbos...
turejau as ta pienlige pries maziau nei metus - abu su draugu jau gydemes...
dingo dingo
o dabar - griztam is poilsio is Nidos, ziurim - abiem pienlige  blink.gif  jokiu santykiu nebuo daugiau nei savaite, (menesines mane lanke).... taip ir likom pasimete - is kur???!!!!  blink.gif  jis sako gal patalyne to buto bloga buvo...as sakau man gal nuo tamponu (labai tiketina), na bet jam nuo ko?!!!  doh.gif

tai prasau pagalbos - kokias zvakutes rekomenduotumet? forma tikrai dar nera baisi - labai mazai ir isskyros pakite, siek tiek persti, niezti, bet uzuomazga tos pienliges jau yra!!!!
turiu Vagisan zvakutes, perskaiciau, lyg tinka, sakau eisiu pavartoti gal kol kazka is jusu suzinosiu ir kol iki vaistines nueisiu  doh.gif

Man daznai atsinaujina po maudyniu juroje, ar baseine. g.gif Del Vagisan ,tai nezinau .O siap vaistineje bet kokiu paprasyk nuo pienliges -pigesniu .Geriau kad silpnesnes, bet didesnis kiekis -poveikis bus geresnis. O vyrui kapsule Mycomax 150 mg kapsulėe viena . biggrin.gif
http://www.vaistai.l...archword=Flucon
Atsakyti
uzjauciu, Delfine. gal baseine maudetes, o gal pirtelej kaitinotes?
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2007 07 08, 19:45)
tai kuom tikėti: ginekologe ar vaistininke? g.gif

kur beje galima isigyti tuos prausiklius Lactacyd, Dercome?
o pagal ka atsirenki katrie naturalesni?  rolleyes.gif



a ta kad ginekologe man niekad jokiu prausikliu nerekomenduodavo. Tik vaikiska muila sakydvo naudot unsure.gif , o ta pienlige kartodavosi kas menesi, nesvarbu ar yra santykiai ar ne. menesines>pienlige>einu pas ginekologe>paima tepineli>raso lomexin, Mykomax>savaite lomexin>pienliges nera savaite, po lomexin>
sekanti menesi vel tas pats. Kol nepradejau naudoti prausikli, tol budavo ta bjaurybe, na dabar, tfu, tfu jau 2 mm viskas gerai, kasdien prausiuos Lactacyd. As pirkau Seimos vaisinej, ape 25 lt, bet tikrai labai ilgai jo uztenka, keliu lasiuku tik reikia, ir jis dar skiedziasi, bet as neskiedziu rolleyes.gif Manau kiekvienoje vistineje turi buti.


as manau, kad gydytojai raso tik tuos vaistus, kuriuos sutare su vaistinem, na gal ne visi, bet as ant tokiu uzsiraunu. Kai klausiu kaip cia man pasveikti, tik galva linguoja ir sako stiprinti organizma. tai kaip ji bestiprinti, kai visi tyrimai geri.as negliu tik ant lovos gulet ir krevetes su braskem valgyt dirbt irgi reikia, o koks darbas ir koks gyvenimas sex kai ta pienlige ju puse metu man gydo nepagydo:lotuliukas:
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 07 10, 21:28)
uzjauciu, Delfine. gal baseine maudetes, o gal pirtelej kaitinotes?


na nesimaudem .... salta gi Nidoj buvo ir kaip is kibiro pyle biggrin.gif
bet Nidoje vanduo yra labai keistas - toks su smarve ir gerti jo is krano negalima - va po tokiu vandeneliu kasdien prausemes blink.gif gal cia sitas pakviete pienlige vel g.gif
na bet zinot nuejau i vaistine ir sakau - duokit SILPNU man vaistu...dave Clotrimazolum zvakutes - ziauriai patenkinta likau, jau anksciau buvau ju turejus....
tai po 3 zvakuciu dingo - tik isoriskai dar siek tiek niezulys buvo, bet prisiskaiciau kad butina visas sunaudoti tai ir sunaudojau biggrin.gif
o draugui paemem to paties tepalo - po 2-3 dienu irgi viskas susitvarke ax.gif

o del tu prausikliu - as prausiuosi kazkokiu intymios higienos specialiu....bet tai ne tas apie kuri cia visos snekat, susimasciau gal ir man ta stebuklingaji pavartoti? unsure.gif
Atsakyti