Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

O gal kuri nors moketes Rigvedos m-kloje Kaune? Gal galetumete papasakoti kaip sekesi, nes niekaip nepsisprendziu kuria mokykla pasirinkti Arv-auto ar Rigveda?
Atsakyti
Labas mergaites,
gal kuri mokėtes "Mobiliuose žmonėse" pas instruktorę Rimvydą (ar kažkoks panašus vardas)? mirksiukas.gif
Norėčiau išgirsti atsiliepmų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cold_girl @ 2005 08 08, 10:41)
O gal kuri nors moketes Rigvedos m-kloje Kaune? Gal galetumete papasakoti kaip sekesi, nes niekaip nepsisprendziu kuria mokykla pasirinkti Arv-auto ar Rigveda?


Aš dabar mokinuos "Rigvedoje", nieko blogo pasakyt negaliu, viskas OK
Atsakyti
QUOTE(LiLdvl @ 2005 08 04, 16:03)
O gal kas mokėtės pas Artūrą arba Zenoną "Mobiliiuose žmonėse"? Man davė pasirinkt iš jų, ir neišdavė, kuris ramesnis  unsure.gif Tai gal kas galit rekomenduot? smile.gif


Mano draugė pas Zenoną mokinasi, tai sakė labai prie bajerio žmogus, visai be nervų smile.gif
Atsakyti
Tai nei viena nesimokėte pas Rimvydą iš Mobilių žmonių? cry.gif
Atsakyti
sveiki. gal galit rekomenduot gera instruktoriu vilniuje, toki kuris is tiesu ismoko vairuot. skaiciau apie Lauryna- ar turit kas koordinates? as noriu tik pravaziavimu
Atsakyti
as tai galiu pasiulyti pacias pigiausius kursus kaune. V.Balnio vairavimo mokykla. as ten dabar pati lankausi. tai kaina butu 480Lt ir ten poto mokesciai regitroj sveikata ir pan. bet cia manau tikrai kaune pigiausi nes is tikruju manau nebrangu kuomet tokias kainas prisiklausau tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu ir aš prie jūsų ir besiruošiančioms laikyti pasakysiu - nesusigundykit maža kaina ir neikit į AUTOSTUDIJĄ Kęstučio gatvėj schmoll.gif Nu košmaras kažkoks frusty.gif Man jau paskutinis važiavimas turėjo būt - instruktorius teikėsi neateit.... 4-tą kartą per mano važiavimus mad.gif cry.gif Ir šiaip - nieko gero negaliu pasakyt. Eilės laukiant važiavimų - baisiausios, nes tik viena mašina tėra... nu atseit yra ir antra, bet su ja niekas nevažiuoja - nebent pati direktorė kokį mokinį kartais pasiima (oi, neduokdie su ja važiuot blink.gif ). Buvo nieko instruktorius - išėjo, sėdi dabar toks diedukas nei klaidų nepasako, nei pačiai normaliai važiuot leidžia - vis lenda - tu čia gazą spausk, pavaras persijunk, suk vairą ir pan. O teorija - realiai per paskaitas neišgirdau nieko naujo, ko nebūčiau knygutėj radus ar iš praktikos žinojus. Kompiuterių klasė? - nu tą pačią programą galima parsisiųst iš vtt.tik.lt unsure.gif
Tai va - nieko gero negaliu pasakyt... schmoll.gif ai, dar tokia įžūli "administratorė" dirbt pradėjo, tik akis draskyt sugeba ir baisiai nemandagi gun_bandana.gif
Tikiuos besiruošiančios laikyti teises - aplenksit didžiuliu vingiu..
Kažkada vairavimo egzui registruotis reiks fear.gif scare.gif - niekas nesako ar papildomai reik važuot, bet iš principo pas juos neeičiau beee.gif

QUOTE(LiLdvl @ 2005 08 04, 16:03)
O gal kas mokėtės pas Artūrą arba Zenoną "Mobiliiuose žmonėse"? Man davė pasirinkt iš jų, ir neišdavė, kuris ramesnis  unsure.gif Tai gal kas galit rekomenduot? smile.gif


Ką matau biggrin.gif clap.gif Labute 4u.gif Reiks greitu laiku (tikiuosi blush2.gif ) mano teises laistyt ir tavosioms sėkmės palinkėt drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaina atitinka kokybe tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2005 08 11, 15:34)
Tai nei viena nesimokėte pas Rimvydą iš Mobilių žmonių?  cry.gif


liuks instruktorė, geresnės net nebūčiau sau linkėjusi, niekada nejaučiu baimės su ja vairuodama. jei reiktų įvertinti dešimtbalėj sistemoj tai 10 su pliusu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2005 08 14, 12:01)
liuks instruktorė, geresnės net nebūčiau sau linkėjusi, niekada nejaučiu baimės su ja vairuodama. jei reiktų įvertinti dešimtbalėj sistemoj tai 10 su pliusu  thumbup.gif  biggrin.gif


Ačiū tau labai, nuraminai smile.gif
Dabar vairavimo tikrai nebebijosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galite parekomenduoti kokia gera instruktore iš "Mobilių žmonių"? 4u.gif
Butinai noriu, kad mane mokytų moteris, o Rimvyda labai uzsiėmusi dabar, tai pagalvojau gal dar yra kokių neblogų mirksiukas.gif
Atsakyti