Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

Mergytės, tai komentarų dėl instruktorių iš Mobilių žmonių nebus? cry.gif

Man jau reikia pradėti važiuoti, o aš dar instruktorės nepasirinkau blush2.gif
Gal Edita nebloga? Kaip manot? 4u.gif
Atsakyti
geriausia pasirinkti vyruka, toki jaunesni, su juo tai pasijuoksi, paburkuosi ir siaip linksmai ir maloniai praleisi laika, o moteriskos gal ir supranta viena kita labiau bet vyrai yra gime su vairu rankoj biggrin.gif siaip ar taip instruktoriai daugiau ar maziau yra geri, ilgai nedirba tie kurie nelaiko nervu.
Atsakyti
draugė gyrė vairavimo instruktorių Joną iš Jasučio firmos

išlaikė iš pirmo karto
Atsakyti
[quote=sauluke,2004 05 24, 11:52]
[color=blue]KAUNE MAN NEPASISEKE "RIGVEDOJE"
TEN TOKS SLYKSTUS DIEDAS YRA mad.gif mad.gif mad.gif
SU PISTALIETU VAZINEJA, AISKINA VISISKAS NESAMONES, AIKSTELEJ PALIEKA NUEINA I AUTOSERVIS SALIA-TIPO TU MOKYKIS...
PRIES JI SAVARANKISKAI VAZINEJAU JAU PORA METU(TEISES EKSTERNU LAIKIAU)-TAI KAIP JAM NEPATIKO dry.gif PRISIBLIOVIAU DEL JO mad.gif
TRENKIAU JI..DURNA KAD TIEK NERVU SUSIGADINAU g.gif


O cia kartais ne Rimantas Straszdas tau pasitaike??? Girdejau labai nekokiu atsiliepimu apie ji, kad vairavimui fobijas ivaro blink.gif Jo tikrai nesirinksiu...

Rigvedoje jau teorija baigineju mokintis thumbup.gif nu liux destytojas, toks prie bejerio, labai gerai desto ir viska aiskina...

bet susiduriau su viena didele problemele doh.gif Nezinau koki instruktoriu pasirinkti???Bijau kad nepakliutu koks staciokas ir ziauriai grieztas g.gif
bet taip pat noriu kad ir gerai ismokintu...

Gal ka este girdejusios apie Vyta ir Alvyda??? unsure.gif

bukit gerutes, pasidalinkit info...
Atsakyti
As irgi mokiausi Rigvedoje biggrin.gif Man viskas gerai buvo - labai geras instruktorius (gaila, jis jau nebedirba ten sad.gif ), naujos masinytes thumbup.gif , ir administracijos moteriskes labai malonios ir fainos.. Tik ziauriai ziauriai nepatiko tokia stora boba ph34r.gif (ten jina atrodo ar direktore ar savininke firmos, nezinau...) Du kartus pasitaike su ja susidurti, tai pasijutau kaip mokykloje, kazkokiu mokytojos tonu kalba su visais g.gif O kai pradejo i mane kreiptis TU, tai ishvis be zado likau wacko.gif Kaip nuo plugo moteriske blink.gif
Atsakyti
Mergytes, pasidalinkit info apie Mobiliu zmoniu instruktores rolleyes.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
mokiausi " rigvedoj" V.Krėvės gatvėj. Niu visai nieko, gaila neturiu su kuo palyginti...
Mašinos naujos. vairavau su instruktorium Vytu, labiai nieko man jis pasirodė. bet išėjo atostogų, o man reikėjo greičiau pabaigti, tai dar su Povilu keletą važiavimų važiavau. tai ir tas visai neblogas....
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2005 09 01, 21:04)
mokiausi " rigvedoj" V.Krėvės gatvėj. Niu visai nieko, gaila neturiu su kuo palyginti...
Mašinos naujos. vairavau su instruktorium Vytu, labiai nieko man jis pasirodė. bet išėjo atostogų, o man reikėjo greičiau pabaigti, tai dar su Povilu keletą važiavimų važiavau. tai ir tas visai neblogas....



Mano instruktorius tas pats Vytas thumbup.gif Dar nevazinejau nei kartuko,jis is atostogu tik pirmadieni grizta doh.gif
O kokie jo pliusai ir kokie minusai?Po kiek val vazinedaivai???ir is kurio sykio islaikei? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute4Gute @ 2005 09 01, 21:30)
Mano instruktorius tas pats Vytas thumbup.gif Dar nevazinejau nei kartuko,jis is atostogu tik pirmadieni grizta doh.gif
O kokie jo pliusai ir kokie minusai?Po kiek val vazinedaivai???ir is kurio sykio islaikei? doh.gif

važinedavom po 1 val. islaikiau iš pirmo karto tiek teoriją, tiek praktiką...
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2005 09 02, 19:02)
važinedavom po 1 val. islaikiau iš pirmo karto tiek teoriją, tiek praktiką...



Sveikinu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute4Gute @ 2005 09 02, 19:45)
Sveikinu drinks_cheers.gif  thumbup.gif

ačiū, tai ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Baigiau Kazlausko mokyklą (instruktorius Vladas- kažkoks siaubas), po to dar visą mėnesį mokiausi važinėti Marijampolėje. Instruktorius patarė ten ir laikyti. Tris kartus laikiau- neišlaikiau. Mokiausi vairuoti su golfais, o egzaminą laikiau naujomis mašinomis. Nemoku su jomis susitvarkyti... Esu siaubingai susinervinus...
Apskritai- visas vairuotojų rengimas suorganizuotas taip, kad būtų naudinga Regitrai ir pildytų instruktorių kišenes. Turbūt vienetams užtenka 10 važiavimų vairavimo mokykloje. Kiek girdėjau, dauguma važiuoja 20 ir daugiau kartų. Kiekvienas papildomas važiavimas- 50 lt į instruktoriaus kišenę (Marijampolėje mokėjau 25 lt. Buvo labai geras, kantrus instruktorius). Gerai, jei žmogus "su vairu gimęs". O aš- tikra humanitarė. Man ir 25 vairavimų po 1.5 val mažai buvo. Bet kur gauti pinigėlių tolesniam mokymuisi? Jau 1650 lt sukišau...Matyt, reikės kitų būdų ieškoti...
Atsakyti