Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

Vaizgante, o tu pati is kur, is Vilniaus? Lyg man girdeta Kazlausko mokykla. Ir kodel tau siulo laikyti Marijampoleje? Kur neslaikai -aiksteleje ar mieste?

Nepyk, kad klausineju, pati tokia neislaikanti esu doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas nors turite patirties apie vairavimo kursus eksternu. Na, cia turima omenyje ta situacija, kai galima nelankyti teoriniu paskaitu, o tik vairavima. Kiek mazesnes kainos tokiu atveju,a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 09 05, 07:07)
Vaizgante, o tu pati is kur, is Vilniaus? Lyg man girdeta Kazlausko mokykla. Ir kodel tau siulo laikyti Marijampoleje? Kur neslaikai -aiksteleje ar mieste?

Nepyk, kad klausineju, pati tokia neislaikanti esu doh.gif


Aš gyvenu Vilniuje, bet vasarojau Marijampolėje ir ten dar papildomai samdžiau instrukrorių. Su juo važinėjau 19 kartų. Jis man ir pasiūlė laikyti Marijampolėje- ten gi eismas paprastesnis... Gyrė, kad gerai vairuoju, sakė- iškart išlaikysi. Kur tau. Du kartus neišlaikiau mieste (abu kartus netoli nuo Regitros tenuvažiavau), trečią kartą ant estakados veidrodėlį užkabinau...Mano bėda ta, kad aš Golfais mokiausi važiuoti, o laikyti teko su Opel astra ir W Polo. Nemoku aš su tokiom mašinom, vietoj pirmos pavaros trečią spaudžiu ir t.t. O ir atbuliniai visose mašinose kitokie...
Atsakyti
Noriu paklausti, kaip vyksta pirma vairavimo pamoka? Ar tai yra normalu kai iš 1,5 val pamokos vairuoti man leido 10min (visą kitą laiką pasakojo kur kas mašinoj, kada geriau egzą laikyti, kokios klaidos būna ir pan.) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 09 12, 14:36)
Noriu paklausti, kaip vyksta pirma vairavimo pamoka? Ar tai yra normalu kai iš 1,5 val pamokos vairuoti man leido 10min (visą kitą laiką pasakojo kur kas mašinoj, kada geriau egzą laikyti, kokios klaidos būna ir pan.)  blink.gif

Nemanau, kad taip turetu buti. Man pati pirma karta liepe sesti uz vairo ir vaziavau Vilniaus gatvemis (aisku, labai letai ir padedant instruktoriui) iki Antakalnio galo, link Nemencines -ten dayg tokiu keliuku su posukiais ir kalnais, bet nera masinu. O pabaigoje iskart liepe atbulomis masina pastatyti. Streso buvo daug, bet dabar kai pagalvoju, tai nei vienos minutes nepraleidau veltui, ne pati vairuodama per visa laika.

O kokia cia mokykla?
Atsakyti
Aš irgi pirmą kartą` vairavau gal 10 min. Visą kitą laiką instruktorius aiškino. Tos informacijos buvo tiek, kad tuoj pusę užmiršau... Kai pasisamdžiau kitą instruktorių, jis man svarbiausius dalykus dar kartą pakartojo...
Manau, kad yra nesąmonė, kad iškart nemokantį net vairo laikyti siunčia į judrias Vilniaus gatves. Man labiau patiko Marijampolėje. Ten jie aikštelių turi. Aikštelėje padarytos gatvės su ženklais. Va ten galima ir pradėti mokytis važiuoti.
Atsakyti
Autoplaneta Vilniuj, turbût su instruktorium nepasisekë
Kaip manot kà dabar reikia daryti? Bandysiu keisti instruktoriø, bet kaip árodyti direktoriui, kad pirma kartà að nevairavau
Atsakyti
Turiu problemele. Ateinanti antradieni laikau vairavimo mokyklini, o su parkavimusi sad.gif ne kas. Skambinau savo instruktoriui - jis laisvas tik spalio menesi, o tai tikrai velai. O as dar noriu ir Regitroje egzus laikyti kuo greiciau smile.gif
Gal kas zinote gera vairavimo instruktoriu Vilniuje, kuris priimtu individualiai?
Cia kazkuri gyresi geru instruktoriumi teveliu biggrin.gif Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerda0221 @ 2005 09 20, 20:47)
Turiu problemele. Ateinanti antradieni laikau vairavimo mokyklini, o su parkavimusi sad.gif ne kas. Skambinau savo instruktoriui - jis laisvas tik spalio menesi, o tai tikrai velai. O as dar noriu ir Regitroje egzus laikyti kuo greiciau smile.gif
Gal kas zinote gera vairavimo instruktoriu Vilniuje, kuris priimtu individualiai?
Cia kazkuri gyresi geru instruktoriumi teveliu biggrin.gif  Is anksto aciu 4u.gif

SuperBabos tėtis instruktorius. Pabandyk parašyti, jai asmeninę
Atsakyti
aciu, pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
Nelabai supratau kokia mieste ieskai, bet manau tiks ir kitiems. Kaune yra tokia nebloga mokykla kaip Vairalda, gali paziureti adresu www.vairalda.lt - kiek asmeniskai susiduriau neteko girdeti nieko blogo wink.gif
Atsakyti
Labutis visoms.
Noreciau patarti del vairavimo mokyklos Siauliuose. Zinot ka tik issilaikiau teises ir buvau labai patenkinta savo mokykla thumbup.gif . Nors kiek zinai si mokykla atsidare neseniai, bet ten viskas ciki, tikrai: super klase ir destytojas - cool vyrukas. Instruktorius ne karta nepakele balso smile.gif ir pan. Butinai jei kas galvojate laikytis teises eikite i Jagmino vairavimo mokykla. Jinai randasi Tilzes 118, priesais buvusia autobusu stoti. Paziurekite mokyklos svetaine, gal daugiau suzinosite www.vairuoti.lt.

Visoms sekmes laikant egzaminus regitroje drinks_cheers.gif
Atsakyti