Įkraunama...
Įkraunama...

Rituals kosmetika

Mano veido oda irgi mišri. O tas šveitiklis tiko mišriai odai, užtekdavo tokio šveitimo? g.gif aš labai gundausi išbandyti kokį kūno kremą (kai baigsiu turimus) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eletėja @ 2012 01 18, 11:44)
Mano veido oda irgi mišri. O tas šveitiklis tiko mišriai odai, užtekdavo tokio šveitimo?  g.gif aš labai gundausi išbandyti kokį kūno kremą (kai baigsiu turimus)  biggrin.gif

na kūno šveitiklis tas toks švelnus buvo, šiaip man patiko, bet aš kūno šveitikliam nekeliu tokių didelių reikalavimų kaip veido. Šiaip sandėliuke savo eilės laukia va toks, tai parduotuvėj man bent jau jis toks stipresnis pasirodė
user posted image
Atsakyti
Pirkinių temoje buvau pažadėjusi parašyti atsiliepimą apie veido šveitiklį:
user posted image
tai galiu pasakyti, kad švelnus ir oda lieka švelni, o grūdeliai masažuojant labai greit ištirpsta, todėl manau, kad vasarai bus per švelnus. O kol ka pats tas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _chance_: 20 balandžio 2012 - 06:58
sveikutes,

noriu internetu uzsisakyti namu kvapu lazdeles,gal kas galite parekomenduoti koki faina kvapa?nesinori astraus...lauksiu komentariuku:)
aisku gal nutuokiate kada lazdelems nuolaida kokia nusisviecia:)??
Atsakyti
Išbandžiau kūno kremą Hamam ar pan. - labai patiko -kvapas puikus, konsistencija maloni. Taip pat mandarininį kūno pienelį nusipirkau - esu turėjusi geresnių pienelių, turbūt nekartosiu.
Atsakyti
kaip rituals prausimosi putos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2013 01 03, 14:13)
kaip rituals prausimosi putos? 4u.gif

Asmeniškai man ir mano draugėms, mamai, kolegėms patinka Rituals putos 4u.gif daug malonių kvapų, smagiai putoja, oda po dušo lieka švelni ir kvepianti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eletėja: 06 sausio 2013 - 18:37
Gavau štai tokį rinkinuką kalėdoms wub.gif šampūnas nevertas dėmesio, bet putos, kūno kremas ir šveitiklis nu ne tas žodis kaip patinka. Laikau juos ypatingom progom, nes kvapas dieviškas ir išlieka labai ilgai, kasdienai tbs rinkinuką braškinį turiu, tai negaliu pasakyti, kad ilgai išsilaikytų malonų kvapą, kaip ši sakura linija wub.gif

Kūno kremas prilygsta (bent jau man) tbs sviestams. Labai gerai drėkina ir maitina, toks tirštas, bet tuo pačiu puikiai susigeria...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemtinga: 10 sausio 2013 - 10:09
labai patinka rankoms sveitiklis. kvapas wub.gif
Atsakyti
Gal kuri gali pakomentuoti Rituals sveitiklius kunui?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 03 26, 18:26)
Gal kuri gali pakomentuoti Rituals sveitiklius kunui?

man patiko toks
user posted image
gerai šveitė, odos nesausino, ir kvapas toks neįkyrus buvo.
o iš šių man trūko šveitimo
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2013 01 03, 12:13)
kaip rituals prausimosi putos? 4u.gif


Nerealios thumbup.gif Po ju, kitokiu putu, net nesinori naudoti doh.gif

Beje, mano vyras, tetis ir brolis naudoja dar ir skutimosi putas, i kitas net neplanuoja keisti, labai fainos smile.gif
Atsakyti