Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms II dalis

mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt thumbup.gif bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo thumbup.gif ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaila_Vln: 11 rugpjūčio 2008 - 10:19
QUOTE(Will @ 2008 08 11, 11:02)
Ir mes taupom atostogoms  ax.gif  Tik aš, iš praktikos jau žinau, kad šiaip vieną dvi savaites sumažinti išlaidas nelabai realu, nes ir taip jas planuojam, tai kai užsakiau nakvynę, iškart ir atidėjau atostogoms reikiamą sumą

Nakvynei jau beveik turim-tam reikalui naudojom "paršiuką" smile.gif

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt thumbup.gif bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo thumbup.gif ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest doh.gif


Oho 410 la, man tai nepasiekiamos aukštumos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja,


"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų lotuliukas.gif Jei valgot tamsią duoną, pabandyk "Biržų krašto senolių". Mūsų šeimoje tik viena persona duoną valgo, užtenka ilgam, bet nesensta duoninėje visai. Būna ir maži kepaliukai, bet MB kažkodėl skaniau pusė didelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 11 rugpjūčio 2008 - 11:04
QUOTE(aige @ 2008 08 11, 11:36)
Nakvynei jau beveik turim-tam reikalui naudojom "paršiuką" smile.gif
Oho 410 la, man tai nepasiekiamos aukštumos  unsure.gif


aha, dviem suaugusiem ir vaikeliui maža suma thumbup.gif

QUOTE(Vilioja @ 2008 08 11, 12:03)
"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų lotuliukas.gif  Jei valgot tamsią duoną, pabandyk "Biržų krašto senolių". Mūsų šeimoje tik viena persona duoną valgo, užtenka ilgam, bet nesensta duoninėje visai. Būna ir maži kepaliukai, bet MB kažkodėl skaniau pusė didelio.


kur jos yra pirkt? kiek kainuoja? 4u.gif

aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 08 11, 11:02)
O kaip mobilusis internetas?  rolleyes.gif
Mes, kai kraustėmės į namą užmiestyje, irgi manė, kad vienintelė galimybė- Teo, bet... Pasirodė, kad norint pajunti telefoną, reikia keletą metrų kabelio nutiesti iki mūsų namo, tai pirmą kartą pasakė, kad neįmanoma  blink.gif  Kai vėl kriaupiausi, pasirodė įmanoma, tačiau paskaičiavo ir pateikė tokias sąlygas, kad nė pati nebenorėjau  doh.gif  Ypač vertinant tai, kad sutartis būtų ilgalaikė, ryšio pagreitėjimo nenusimato, o laidinis telefonas kaip ir nereikalingas... tai pasiėmėm bitę- ryšys ne super (tokį pat turėtume ir iš teo), tačiau bitė bent jau stengiasi ir gerina  thumbup.gif  O kaina, tokia pat  tongue.gif  Bendroje sumoje net pigiau, nes buvo akcija ir pirmi trys mėnesiai nemokami  thumbup.gif
Ir mes taupom atostogoms  ax.gif  Tik aš, iš praktikos jau žinau, kad šiaip vieną dvi savaites sumažinti išlaidas nelabai realu, nes ir taip jas planuojam, tai kai užsakiau nakvynę, iškart ir atidėjau atostogoms reikiamą sumą

Mes nenorim mobiliojo interneto, nes labai prastas jis kiek teko girdėti ir patiems išbandyti... Teo linija jau buvo name tai kliūčių nebuvo interneto įsivedimui + pažinčių gerų Teo turim tai pigiau pavyko įsivesti.

drinks_cheers.gif , kad per pora savaičių išlaidas sumažinti yra sunku... Pirkimo įpročiai taip greitai nesikeičia bent jau mūsų namuose...

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt thumbup.gif bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo thumbup.gif ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest doh.gif

Šaunuoliai 4u.gif

Vasarą galima maistui mažiau išleisti, kai yra kaimas... Vaisiai, daržovės juk galima iš jų daug ką pagaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 13:51)
aha, dviem suaugusiem ir vaikeliui maža suma thumbup.gif
kur jos yra pirkt? kiek kainuoja? 4u.gif

aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau smile.gif

dukrytei tyreles, triusiena, sultis atskirai skaiciuoju
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 08 11, 14:00)
Vasarą galima maistui mažiau išleisti, kai yra kaimas... Vaisiai, daržovės juk galima iš jų daug ką pagaminti  thumbup.gif

juo labiau kad vasar nelabai irvalgyt norisi, beto vyras vsejys tai valgom ir savas zuvis, tai keptas, tai rukytas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 11, 12:03)
"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų lotuliukas.gif  Jei valgot tamsią duoną, pabandyk "Biržų krašto senolių". Mūsų šeimoje tik viena persona duoną valgo, užtenka ilgam, bet nesensta duoninėje visai. Būna ir maži kepaliukai, bet MB kažkodėl skaniau pusė didelio.

tai cia nefasuota kur buna sudeta?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 16:53)
juo labiau kad vasar nelabai irvalgyt norisi, beto vyras vsejys tai valgom ir savas zuvis, tai keptas, tai rukytas thumbup.gif

Mes irgi šeimoj žvejį turim tai kai susitinkam tai visada žuvies gaunam. Paruošimas gal daugiau laiko atima, bet nieko nekainuoja ir skaniau nei parduotuvinė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 16:53)
dukrytei tyreles, triusiena, sultis atskirai skaiciuoju


ir kiek išeina mėnesiui?
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 13:51)


kur jos yra pirkt? kiek kainuoja? 4u.gif

aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau smile.gif


Neaišku, kokiam mieste gyveni. Prekiauja maximos, norfos tinkluose, tik gal ne visur... Kainos tiksliai neprisimenu. Nepigiausia, bet mano šeimai kol kas skaniausia (gal ir yra skanesnių, bet mes ant jos apsistojom)
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 20:10)
ir kiek išeina mėnesiui?

jai iseina 300-500 men, bet cia ieina ir misinukais, tyreles, varskytes, pampersai, mesyte-triusiena, kalakutiena, drabuzeliai, zaislai, tai kiek tiksliai jos maisteliui tai nezinau
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 12, 10:00)
jai iseina 300-500 men, bet cia ieina ir misinukais, tyreles, varskytes, pampersai, mesyte-triusiena, kalakutiena, drabuzeliai, zaislai, tai kiek tiksliai jos maisteliui tai nezinau


Tai gana daug tokiam mažam kūdikėliui... g.gif Aišku, labai daug priklauso nuo vaikučio sveikatos ir poreikių. Kai prisimenu, su antra dukra išlaidų iki 9 mėn. praktiškai neturėjau jokių, tik pampersai ir higienos priemonės, nes visi rūbukai buvo likę nuo didžiosios, o maistukas - tik pienas.
Vyresnio amžiaus vaikai kainuoja žiauriai daug, apie 1200 Lt per mėn., maisto sąskaita nesutaupysi, todėl bent jau rūbus stengiuosi pirkti arba per išpardavimus, arba turguje, arba dėvėtuose. Vėl artėja mokykla, ieškosimės akcijų, ir sąsiuvinių pasistengsiu užpirkti ilgesniam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 08 12, 13:08)
Tai gana daug tokiam mažam kūdikėliui... g.gif  Aišku, labai daug priklauso nuo vaikučio sveikatos ir poreikių. Kai prisimenu, su antra dukra išlaidų iki 9 mėn. praktiškai neturėjau jokių, tik pampersai ir higienos priemonės, nes visi rūbukai buvo likę nuo didžiosios, o maistukas - tik pienas.

zaislai kainuoja daugiausiai biggrin.gif
Atsakyti