mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt
bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo
ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest
QUOTE(Will @ 2008 08 11, 11:02)
Ir mes taupom atostogoms
Tik aš, iš praktikos jau žinau, kad šiaip vieną dvi savaites sumažinti išlaidas nelabai realu, nes ir taip jas planuojam, tai kai užsakiau nakvynę, iškart ir atidėjau atostogoms reikiamą sumą
Nakvynei jau beveik turim-tam reikalui naudojom "paršiuką"
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt
bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo
ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest 
Oho 410 la, man tai nepasiekiamos aukštumos
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja,
"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų
QUOTE(aige @ 2008 08 11, 11:36)
Nakvynei jau beveik turim-tam reikalui naudojom "paršiuką"
Oho 410 la, man tai nepasiekiamos aukštumos
Oho 410 la, man tai nepasiekiamos aukštumos
aha, dviem suaugusiem ir vaikeliui maža suma
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 11, 12:03)
"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų
Jei valgot tamsią duoną, pabandyk "Biržų krašto senolių". Mūsų šeimoje tik viena persona duoną valgo, užtenka ilgam, bet nesensta duoninėje visai. Būna ir maži kepaliukai, bet MB kažkodėl skaniau pusė didelio.
kur jos yra pirkt? kiek kainuoja?
aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau
QUOTE(Will @ 2008 08 11, 11:02)
O kaip mobilusis internetas?
Mes, kai kraustėmės į namą užmiestyje, irgi manė, kad vienintelė galimybė- Teo, bet... Pasirodė, kad norint pajunti telefoną, reikia keletą metrų kabelio nutiesti iki mūsų namo, tai pirmą kartą pasakė, kad neįmanoma
Kai vėl kriaupiausi, pasirodė įmanoma, tačiau paskaičiavo ir pateikė tokias sąlygas, kad nė pati nebenorėjau
Ypač vertinant tai, kad sutartis būtų ilgalaikė, ryšio pagreitėjimo nenusimato, o laidinis telefonas kaip ir nereikalingas... tai pasiėmėm bitę- ryšys ne super (tokį pat turėtume ir iš teo), tačiau bitė bent jau stengiasi ir gerina
O kaina, tokia pat
Bendroje sumoje net pigiau, nes buvo akcija ir pirmi trys mėnesiai nemokami
Ir mes taupom atostogoms
Tik aš, iš praktikos jau žinau, kad šiaip vieną dvi savaites sumažinti išlaidas nelabai realu, nes ir taip jas planuojam, tai kai užsakiau nakvynę, iškart ir atidėjau atostogoms reikiamą sumą
Mes, kai kraustėmės į namą užmiestyje, irgi manė, kad vienintelė galimybė- Teo, bet... Pasirodė, kad norint pajunti telefoną, reikia keletą metrų kabelio nutiesti iki mūsų namo, tai pirmą kartą pasakė, kad neįmanoma
Ir mes taupom atostogoms
Mes nenorim mobiliojo interneto, nes labai prastas jis kiek teko girdėti ir patiems išbandyti... Teo linija jau buvo name tai kliūčių nebuvo interneto įsivedimui + pažinčių gerų Teo turim tai pigiau pavyko įsivesti.
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 11:18)
mums taupyt sekasi tikrai neblogai, pradejau maziau maisto pirkt, duona ir batona laikau tik saldytuve nes kitaip per diena supelyja, tai praeita menesi maistui isleidom tik 410 lt
bet prisidejo dar ir tai kad visos darzoves, kiausiniai gaunami is kaimo
ir tikrai nebadaujam tiesiog seniau prigamindavau maisto daugiau nei suvalgydavome jo ir tekdavo daug ismest 
Šaunuoliai
Vasarą galima maistui mažiau išleisti, kai yra kaimas... Vaisiai, daržovės juk galima iš jų daug ką pagaminti
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 13:51)
aha, dviem suaugusiem ir vaikeliui maža suma
kur jos yra pirkt? kiek kainuoja?
aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau
kur jos yra pirkt? kiek kainuoja?
aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau
dukrytei tyreles, triusiena, sultis atskirai skaiciuoju
Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 08 11, 14:00)
Vasarą galima maistui mažiau išleisti, kai yra kaimas... Vaisiai, daržovės juk galima iš jų daug ką pagaminti 
juo labiau kad vasar nelabai irvalgyt norisi, beto vyras vsejys tai valgom ir savas zuvis, tai keptas, tai rukytas
Papildyta:
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 11, 12:03)
"Pavarysiu" reklamos, už kuria man kokia nors baronka iš gamintojo priklausytų
Jei valgot tamsią duoną, pabandyk "Biržų krašto senolių". Mūsų šeimoje tik viena persona duoną valgo, užtenka ilgam, bet nesensta duoninėje visai. Būna ir maži kepaliukai, bet MB kažkodėl skaniau pusė didelio.
tai cia nefasuota kur buna sudeta?
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 16:53)
juo labiau kad vasar nelabai irvalgyt norisi, beto vyras vsejys tai valgom ir savas zuvis, tai keptas, tai rukytas 
Mes irgi šeimoj žvejį turim tai kai susitinkam tai visada žuvies gaunam. Paruošimas gal daugiau laiko atima, bet nieko nekainuoja ir skaniau nei parduotuvinė
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 11, 16:53)
dukrytei tyreles, triusiena, sultis atskirai skaiciuoju
ir kiek išeina mėnesiui?
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 13:51)
kur jos yra pirkt? kiek kainuoja?
aš tai apskritai tik tamsią duoną sau perku, batonų nebeperku, tamsi skaniau
Neaišku, kokiam mieste gyveni. Prekiauja maximos, norfos tinkluose, tik gal ne visur... Kainos tiksliai neprisimenu. Nepigiausia, bet mano šeimai kol kas skaniausia (gal ir yra skanesnių, bet mes ant jos apsistojom)
QUOTE(emmute @ 2008 08 11, 20:10)
ir kiek išeina mėnesiui?
jai iseina 300-500 men, bet cia ieina ir misinukais, tyreles, varskytes, pampersai, mesyte-triusiena, kalakutiena, drabuzeliai, zaislai, tai kiek tiksliai jos maisteliui tai nezinau
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 08 12, 10:00)
jai iseina 300-500 men, bet cia ieina ir misinukais, tyreles, varskytes, pampersai, mesyte-triusiena, kalakutiena, drabuzeliai, zaislai, tai kiek tiksliai jos maisteliui tai nezinau
Tai gana daug tokiam mažam kūdikėliui...
Vyresnio amžiaus vaikai kainuoja žiauriai daug, apie 1200 Lt per mėn., maisto sąskaita nesutaupysi, todėl bent jau rūbus stengiuosi pirkti arba per išpardavimus, arba turguje, arba dėvėtuose. Vėl artėja mokykla, ieškosimės akcijų, ir sąsiuvinių pasistengsiu užpirkti ilgesniam laikui.
QUOTE(Miaška @ 2008 08 12, 13:08)
Tai gana daug tokiam mažam kūdikėliui...
Aišku, labai daug priklauso nuo vaikučio sveikatos ir poreikių. Kai prisimenu, su antra dukra išlaidų iki 9 mėn. praktiškai neturėjau jokių, tik pampersai ir higienos priemonės, nes visi rūbukai buvo likę nuo didžiosios, o maistukas - tik pienas.
zaislai kainuoja daugiausiai









