Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras dirba...

QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 04, 10:37)
Su paaugusiais vaikais turbūt nėra nuobodu?

Ne nėra. Tai pats geriausias iš man žinomo laisvalaikio leidimo būdų.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 06 02, 17:32)
ar visi vyrai taip galvoja, kad vyras kuris dirba pavargsta, o ju zmonos auginancios vaikus namie ilsisi?


Ne, ne visi. Kalbu apie iki 2 metų vaiką. Vėliau jau (mano nuomone) su vienu vaiku nėra sudėtinga. nei mamai, nei tėčiui.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 04, 12:48)
Ne, ne visi. Kalbu apie iki 2 metų vaiką. Vėliau jau (mano nuomone) su vienu vaiku nėra sudėtinga. nei mamai, nei tėčiui.



Nesutinku.
Tiek su 3 - jų, tiek su 4 -ių metų vaikais reikia tikrai daug kantrybės, psichologinės tvirtybės ir atsakomybės. Nes dabartinis elgesys turi labai didelę reikšmę ateičiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat vieno tai nesuprantu, kodel pagamine vaika teciai visas teises perduoda mamai? Jiems mat nuobodu, gal kantrybes nera. Labai gaila kad mamos susilaukia atzalu su silpnais ir neatsakingais vyrais (ju dauguma). Isties didziuojuosi tais vyrais, kurie aukleja lygiai taip pat vaika kaip ir mama. O ne sumeta vienai moteriai visu bedu. Nieko baisaus neatsitiks, kad grizes po darbo pasirupins su vaiku. Taciau dar noriu pasakyti ir tai, dauguma moteriskiu leidziasi ant galvos uzlipamos. Tuomet numesti buna kur kas sunkiau.
Visada sakiau, vaikas pagamintas dvieju zmoniu, taigi ir atsakomybe uz vaika turi rupintis abudu ir tik abudu.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 04, 13:27)
Visada sakiau, vaikas pagamintas dvieju zmoniu, taigi ir atsakomybe uz vaika turi rupintis abudu ir tik abudu.

O nemanote, kad turi rūpintis taip, kaip jiems priimtina? Ar būtinai aš turiu versti žmoną rūpintis vaiku, jei jai to nesinori, o man norisi?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 04, 12:37)
O nemanote, kad turi rūpintis taip, kaip jiems priimtina? Ar būtinai aš turiu versti žmoną rūpintis vaiku, jei jai to nesinori, o man norisi?


Užjaučiu vaiką, kuriuo nenori rūpintis jo motina. Gal ne visus darbus nori daryti, bet kažką dėl savo vaiko tai gali ir turbūt nori daryt. Aš tai vyro vietoj būdama versčiau, arba pas psichologą liepčiau eit, gal su galva kas netvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2008 06 04, 13:07)
Nesutinku.
Tiek su 3 - jų, tiek su 4 -ių metų vaikais reikia tikrai daug kantrybės, psichologinės tvirtybės ir atsakomybės. Nes dabartinis elgesys turi labai didelę reikšmę ateičiai  mirksiukas.gif


Taip, reikia. Atsakomybė apskritai tikriausiai daug kur reikalinga smile.gif Bet asmeniškai, daug labiau pavargdavau tiek fiziškai, tiek psichologiškai, augindama vaiką iki maždaug dviejų metų. Dabar (netoli trijų) jis yra mažas žmogus, kuriuo turiu pasirūpinti. Bet jis jau moka savarankiškai pavalgyti, į tualetą nueiti, pasakyti ko nori ar nenori, pasakyti ar skauda ar ne, pasiprašyti, jei ko užsimano, piešti, kaladėles dėlioti ir t.t. ir pan. To pasekoje aš turiu daug daugiau laisvo laiko kitai veiklai (dažniausiai galiu daug ką daryti kartu su vaiku). Žodžiu, bent jau fiziškai daug lengviau yra kai vaikas didesnis. Net ir žaislų, pasirinkus tinkamą metodiką, man nebereikia rankioti, periodiškai pats susirenka (na, priminti žinoma reikia, kartais ir iš naujo viską aiškinti). Sugeba pats nusinešti indus, pavalyti (na, apie kokybę gal nekalbėsiu biggrin.gif), jei priterlioja. Galėčiau dar daug daug rašyti. Bet mano nuomonė tokia - tiek fiziškai, tiek psichologiškai yra daug lengviau su paaugusiu vaiku (žinoma, jei nėra kažkokių išskirtinių problemų ar sunkumų, tuomet galbūt ir kitaip - kalbu apie paprastą judrų, sveiką vaiką).

Kantrybė ir psichologinė tvritybė... g.gif taip, jos reikia, bet pasakykit man, kurioje gyvenimo srityje to nereikia? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2008 06 04, 13:44)
Aš tai vyro vietoj būdama versčiau, arba pas psichologą liepčiau eit, gal su galva kas netvarkoj.

Įdomu kodėl? Ar tikrai reikia su chronometru suskaičiuoti kiek laiko vienas ir kitas iš tėvų praleido su vaiku, kad pakeitė vienodą skaičių pampersų, vienodai išnešė šiuškles ir išplovė indus/grindis... Ką čia dar... Kad vienodai uždirbo, vienodai išleido. Vienodai suvalgė. Vienodai sirgo. Neatrodo absurdas?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 04, 12:58)
Įdomu kodėl? Ar tikrai reikia su chronometru suskaičiuoti kiek laiko vienas ir kitas iš tėvų praleido su vaiku, kad pakeitė vienodą skaičių pampersų, vienodai išnešė šiuškles ir išplovė indus/grindis... Ką čia dar... Kad vienodai uždirbo, vienodai išleido. Vienodai suvalgė. Vienodai sirgo. Neatrodo absurdas?


Ar aš sakau, kad vienodai laiko ar darbų? Aš tik sakau, kad abu, bent kažkiek. Ir jeigu visai nenori rūpintis savo vaiku, reiškia turi žmogus problemų. Ypač jei tas žmogus motina. Vyrai kartais nenori niekuo rūpintis iš tingėjimo arba, kad "nelygis". Todėl jiems daktaro taip iš karto nerekomenduočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2008 06 04, 14:03)
Ir jeigu visai nenori rūpintis savo vaiku, reiškia turi žmogus problemų. Ypač jei tas žmogus motina. Vyrai kartais nenori niekuo rūpintis iš tingėjimo arba, kad "nelygis". Todėl jiems daktaro taip iš karto nerekomenduočiau  4u.gif

O kur aš sakiau, kad "visai nenori rūpintis savo vaiku"? Kiekvienas darbas, veiksmas, net pats gyvenimas yra jau kažkoks rūpestis. Bet kokiu atveju, jei visiems Šeimos nariams tai tinka - ar tai yra blogai?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 04, 13:27)
Vat vieno tai nesuprantu, kodel pagamine vaika teciai visas teises perduoda mamai?


Aš manau, kad tam tikrais atvejais pačios mamos nenori tų teisių perduoti... Žinoma, ne visuomet.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 04, 13:05)
O kur aš sakiau, kad "visai nenori rūpintis savo vaiku"? Kiekvienas darbas, veiksmas, net pats gyvenimas yra jau kažkoks rūpestis. Bet kokiu atveju, jei visiems Šeimos nariams tai tinka - ar tai yra blogai?


Reiškia blogai supratau. 4u.gif Perskaičius galvojau, kad nesirūpina, jei jau klausei, ar versti. Svarbiausia, kad visiems tinka. smile.gif
Atsakyti