Įkraunama...
Įkraunama...

Kalytės sterilizacija (kastracija)

QUOTE(taskelis95 @ 2013 09 04, 19:55)
Planuojam ir mes savo mergytę sterilizuoti, bet labai bijau narkozės, būsenos po jos. Ar labai sunkiai šunys perneša narkozę?


Kaip Kykute ir rašė, kiekvienas šuo truputį skirtingai perneša, kaip ir žmonės. Kuo šuo jaunesnis, tuo lengviau. Maniškė viena sterilizuota buvo kokių 7 mėn, tai tą pačią dieną vakarop jau vaikštinėjo pati, kitą dieną jau normaliai ėjo pasivaikščiot, net bėgiot norėjo. Kita sterilizuota gal kokių 4.5 metų, tai truputį lėčiau atsigavo, bet irgi labai normaliai.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2013 09 05, 21:54)
Kaip Kykute ir rašė, kiekvienas šuo truputį skirtingai perneša, kaip ir žmonės. Kuo šuo jaunesnis, tuo lengviau. Maniškė viena sterilizuota buvo kokių 7 mėn, tai tą pačią dieną vakarop jau vaikštinėjo pati, kitą dieną jau normaliai ėjo pasivaikščiot, net bėgiot norėjo. Kita sterilizuota gal kokių 4.5 metų, tai truputį lėčiau atsigavo, bet irgi labai normaliai.


O kaip ten su žaizdom, ar didelė būna, ir koks gyjimas. Reikia, norim, bet bijau savo mažąją po peiliu kišti ax.gif
Atsakyti
Nieko ten baisaus - randelis ant pilvo ir tiek. Mūsų nedidelė kalytė, tai buvo gal kokių 5-7 cm. randelis. Kol susiūta atrodė, kad matysis, o kai siūlus išėmė, tai beveik ir žymės neliko, tik spalva toj vietoj pasikeitus, o šiaip tai beveik ir nesimatę būtų. Na dar plaukai apskusti buvo ant pilvo. Ir viskas.
Ir ta narkozė mūsiškei nieko labai baisaus.Vakare operavo, tai dar kitą dieną gal iki pietų tokia labiau apspangus buvo. Sudėtingiausia man gal gaubto nešiojimas buvo, nes ne tik kad žaizdos negali pasiekti, bet ir šiaip pasikasyti, nes iš pradžių matyt kojos nelabai gali kelti daug, snukis atskirtas, tai tarsi nori kasyti ir susitingsta visa, stovi... Vaikai pakasinėdavo, tai paskui įsigudrino, vos tiks grįžta namo, iš karto gulasi ant nugaros ir laukia , kad pakasytų smile.gif Su tuo gaubtu iš pradžių dar kliuvo, o paskui įvaldė taip, kad net naudos iš jo išspausdavo.
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2013 09 06, 09:42)
O kaip ten su žaizdom, ar didelė būna, ir koks gyjimas. Reikia, norim, bet bijau savo mažąją po peiliu kišti  ax.gif

Oi,patikekit,kaip as jus suprantu..Kaip man baisu buvo savo mylimuke operuot,bet grieztai apsisprendziau,kai ryte radau didziuli suni pro tvora prasibrovusi pas mano rujojancia snauceriuke..Vis nenustodavau sapnuoti,kaip ja kazkokie dideli sunys gaudo,ir kaip as nenusaugau,ir ji pasilaksto doh.gif atsibusdavau visa susitresavusi,ir taip daznai sapnuodavau,kad vyras sako,baik tu cia nervuotis,visas isoperuoja,gerai bus ir su musiske..Tai palaukem po rujos,kiek liepe gydytojas ir isvezem...atidave jau pilnai atsigavusia,nes pasiliko,kol atsigaus,kad matytu,kas darosi..nedejome jokio gaubto,tik liepe 4 dienas nesioti tokia prijuostele,pati padariau is medvilnines maikutes,4 skylutes kojoms,ir per nugara galiukus surisau,nes labai norejo laizytis,liepe tepti su zelionka,dar papurksdavau su tuo purskaliuku po operaciju..paskui nebenesiojom ne tos maikutes..kokias 4-5 dienas tai blogai jautesi,jai 1,5 metu...kiekviena diena atsiprasinejau su asarom akyse,kad man atleistu,kad ja skaudinu ax.gif buvo sunku...bet praejo savaite,ir viskas praejo..dabar jau antras menuo eina,randelis gal kokiu 3-4 pirstu,jauciasi puikiai,ir tikrai nesigaliu del to...tiesa,jokiu blogu sapnu nebesapnuoju,del ko dziaugiuosi dar labiau thumbup.gif
Tikrai,pasiryzkit viena karta ir bus gerai..o kas bus,jei pasilakstys su kokiu didesniu sunim,paskui vaiku neisgimdys,tai kas tada?arba kai reikia operuot jau pasilaksciusia,irgi nieko gero..as jau saviske taip saugojau,o va vistiek tvoras sutrauke,o ilipo,tai kaip cia nusaugot?o kai eidavom pasivaiksciot,tai paskui ir sekdavo,kaip sniurais wub.gif ir aplink namus istisai kaukdavo po langais..na,ne gyvenimas-o vargas.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes saviškės nebespėjom sterilizuoti - per arti ruja jau buvo, pasirodo...
Gal žinote, kiek mažiausiai laiko turi praeiti po rujos, kad galima būtų sterilizuoti? Norim kuo greičiau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 09 09, 13:47)
Mes saviškės nebespėjom sterilizuoti - per arti ruja jau buvo, pasirodo...
Gal žinote, kiek mažiausiai laiko turi praeiti po rujos, kad galima būtų sterilizuoti? Norim kuo greičiau. unsure.gif

Porą mėnesių pakentėkit po rujos.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 09 09, 13:49)
Porą mėnesių pakentėkit po rujos.

Ir mums liepe palaukt pora menesiu..bet turbut tik 1,5 men islaukem..
Atsakyti
Kad sterilizuoti,mano nuomone,vienareiskmiskai...O,kad daugumai paprasta ir lengva,mano atveju nea. schmoll.gif Kalyte mazo svorio,gijo sunkiai. Savaite,praktiskai,miegojau prie jos ant grindu,kad nesugalvotu ilipti arba issokti is lovos....Nors jai,tikrai blogai buvo...pora dienu isvis nei ede,nei gere nei vaiksciojo...Mes irgi buvom uzdeje ziursteli toki,bet ji sugebedavo snukuti prakisti ir bandydavo laizyti zaizda,reikejo saugoti.Ir taip beveik 10 dienu.Ir ka...istrauke siulus...suo is kart atsigavo,kaip naujas biggrin.gif Tai,matyt,cia tas atvejis kai musu princese yra laaaaaaabai jautri arba islepusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 09 09, 16:40)
Ir mums liepe palaukt pora menesiu..bet turbut tik 1,5 men islaukem..

Ir jokių komplikacijų nebuvo? unsure.gif
Varge, tiek daug tie 2mėn... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 09 10, 12:45)
Ir jokių komplikacijų nebuvo?  unsure.gif
Varge, tiek daug tie 2mėn... verysad.gif

Na,mes liepos pabaigoj tik operavom,tai dar jokiu blogybiu nepasimate...Tfu tfu,gal ir nebepasimatys:)bet jau ant pilviuko beveik nieko net nesimato..
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2013 09 09, 21:53)
Kad sterilizuoti,mano nuomone,vienareiskmiskai...


Kodėl?
Mano nuomone visai ne...Ir aš net nesiruošiu saviškės sterilizuot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 09 10, 13:45)
Ir jokių komplikacijų nebuvo?  unsure.gif
Varge, tiek daug tie 2mėn... verysad.gif


maniškei nereikėjo nei gaubto, nei jokių "maikučių", nes kažkaip ten vidinėm siūlėm siuvo. nebuvo jokių komplikacijų. gal pasisekė. kliniką rinkomės pagal veisėjos rekomendaciją, gal todėl problemų nebuvo
Atsakyti