Įkraunama...
Įkraunama...

Kalytės sterilizacija (kastracija)

QUOTE(žydrynė @ 2013 09 10, 14:38)
Kodėl?
Mano nuomone visai ne...Ir aš net nesiruošiu saviškės sterilizuot schmoll.gif

drinks_cheers.gif Ar bent jau jaunystėje, kol nėra jokio reikalo dėl sveikatos pokyčių. Kokia absurdalizmo viršūnė yra šalinti organus, kurie duoti iš gamtos. Lygtais tai būtų kažkokia atskira dalis, kuri absoliučiai su niekuo daugiau nesisieja organizme, kad va taip paima, pašalini ir pamiršti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 09 10, 14:38)
Kodėl?
Mano nuomone visai ne...Ir aš net nesiruošiu saviškės sterilizuot schmoll.gif

Ne,tai aisku kiekvienas turi savo nuomone....Jei suo "dokumentinis" ir kazkur planuose yra numatoma vada,jei 100 proc.garantuotas seimininkas,kad apsaugos nuo "netyciuku"tai valio...gal ir nereikia eiti pries gamta....Bet,kai as nesijauciu tokia atsakinga ir pareiginga,leidziu savajai lakstyti laisvai,tai man per daug nervu kainavo tos jos rujos ir bernu vaikymas biggrin.gif Tai, galbut, tada gaunasi taip,kad ne del kalytes interesu, o del savo patogumo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaina: 10 rugsėjo 2013 - 14:16
QUOTE(vivilma @ 2013 09 10, 14:15)
Na,mes liepos pabaigoj tik operavom,tai dar jokiu blogybiu nepasimate...Tfu tfu,gal ir nebepasimatys:)bet jau ant pilviuko beveik nieko net nesimato..

Ne ne, aš turėjau galvoje, ar nieko blogo nenutiko, kad neišlaukėt nuo rujos pabaigos tų 2mėn ir po 1,5mėn jau operavot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2013 09 10, 15:14)
Ne,tai aisku kiekvienas turi savo nuomone....Jei suo "dokumentinis" ir kazkur planuose yra numatoma vada,jei 100 proc.garantuotas seimininkas,kad apsaugos nuo "netyciuku"tai valio...gal ir nereikia eiti pries gamta....Bet,kai as nesijauciu tokia atsakinga ir pareiginga,leidziu savajai lakstyti laisvai,tai man per daug nervu kainavo tos jos rujos ir bernu vaikymas  biggrin.gif Tai, galbut, tada gaunasi taip,kad ne del kalytes interesu, o del savo patogumo  biggrin.gif


Aš vados neplanuoju,bet per rują vedžioju tik su pavadėliu ir problemų nėra.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 09 10, 13:38)
Kodėl?
Mano nuomone visai ne...Ir aš net nesiruošiu saviškės sterilizuot schmoll.gif


Mano nuomone irgi buvo tokia - jei gamta dave turi buti. Buvau labai atsakinga ruju metu (ir ne tik aisku), jokiu vadu ir net minciu apie tai. Deja, dabar manau siek tiek kitaip...14 metu kalei prasidejo piometra, operavom extra su auksta labai tempa (na arba mikdyt reikejo...) istempe 2 sav su leidziamais vaistais, vos perejom prie geriamu suni "apseme vanduo" (niekaip neisvarem skysciu is organizmo) per para...
Turiu kita kalyte, ji jauna. Bet ateity, galbut 5-8 m jei viskas bus gerai manau bus sterilizuota (aisku atsizvelgiant i sveikatas ir pan).
Atsakyti
Mano nuomonė nėr ko žaisti neišmanantiems žmonėms su gyvūnais. Jei šuo perkamas veisti garbingų veisėjų, tai veisti. Jei namams, vienareišmiškai sterilizacija. Nesuprantu "ale veislynų po virtuvės stalu" . Taip pat nesuprantu žmonės priešiškai nusiteikę prieš sterilizaciją. Toks jausmas, kad šuo po operacijos nuvertės doh.gif
Operacija nėr tokia baisi kaip sureikšminate. Baisiau gimdyti kalytei perdidelius šuniukus, ir šiaip gimdymai gyvenimo neprailgina.
Mano šuo su dokumentais, bet pirkta su salyga, kad neveisiu ir sterilizuosiu. Katę irgi sterilizavau po pirmo morčiaus. Katė laiminga, sveika ir džiaugiasi gyvenimu 14-ti metai.
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 09 10, 20:42)
Mano nuomone irgi buvo tokia - jei gamta dave turi buti. Buvau labai atsakinga ruju metu (ir ne tik aisku), jokiu vadu ir net minciu apie tai. Deja, dabar manau siek tiek kitaip...14 metu kalei prasidejo piometra, operavom extra su auksta labai tempa (na arba mikdyt reikejo...) istempe 2 sav su leidziamais vaistais, vos perejom prie geriamu suni "apseme vanduo" (niekaip neisvarem skysciu is organizmo) per para...
Turiu kita kalyte, ji jauna. Bet ateity, galbut 5-8 m jei viskas bus gerai manau bus sterilizuota (aisku atsizvelgiant i sveikatas ir pan).

Aš tiek ilgai nelaukčiau ax.gif Mūsų pažįstami prarado savo 2 metų kalytę dėl piometros. Mūsiškė dar nekastruota, bet artimiausiu metu tai padarysim
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 09 11, 06:03)
Mano nuomonė nėr ko žaisti neišmanantiems žmonėms su gyvūnais. Jei šuo perkamas veisti garbingų veisėjų, tai veisti. Jei namams, vienareišmiškai sterilizacija. Nesuprantu "ale veislynų po virtuvės stalu" . Taip pat nesuprantu žmonės priešiškai nusiteikę prieš sterilizaciją. Toks jausmas, kad šuo po operacijos nuvertės  doh.gif
Operacija nėr tokia baisi kaip sureikšminate. Baisiau gimdyti kalytei perdidelius šuniukus, ir šiaip gimdymai gyvenimo neprailgina.
Mano šuo su dokumentais, bet pirkta su salyga, kad neveisiu ir sterilizuosiu. Katę irgi sterilizavau po pirmo morčiaus. Katė laiminga, sveika ir džiaugiasi gyvenimu 14-ti metai.

Sterilizacija turi ir šalutinį poveikį, o ir ne visi, kad būna toks blogas ir NEsterilizuoja, žaidžia veisėjus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 09 11, 10:15)
Sterilizacija turi ir šalutinį poveikį

Parodykit man sprendimą, kuris neturi neigiamų pasekmių. Bet kuris priimtas sprendimas tokių turi. Sprendimas kergti kalę ar jos nekergti irgi turi savo neigiamas pasekmes. Aukso vidurį čia labai sunku rasti. Niekada nenuspėsi, ar tavo kalė nesterilizuota sirgs piometra dviejų metų, dešimties ar nesusirgs nė karto per savo gyvenimą.

Vienaip ar kitaip, aš už sterilizaciją ir kastraciją, kai neplanuojama veisti.
Atsakyti
Tikrai taip, bet jei žmogus nesterilizuoja , jis daugintojų nuo to netaps . O ta piometra toks pat laimės dalykas, kaip kad ir šalutinis poveikis po sterilizacijos, BET ... Kodėl tuomet piometrą visur mini o apie pasekmes po kastracijos kukliai nutyli?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 09 11, 10:32)
Tikrai taip, bet jei žmogus nesterilizuoja , jis daugintojų nuo to netaps . O ta piometra  toks pat laimės dalykas, kaip kad ir šalutinis poveikis po sterilizacijos, BET ... Kodėl tuomet piometrą visur mini o apie pasekmes po kastracijos kukliai nutyli?

Jei tikrai domiesi, informacijos apie visas pasekmes yra. Todėl bent jau aš tai visada siūlau pasidomėti daugiau. Neužtenka vien - daryk arba nedaryk. Sprendimas visada turi būti padaromas paties augintojo.
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 09 11, 09:37)
Aš tiek ilgai nelaukčiau ax.gif Mūsų pažįstami prarado savo 2 metų kalytę dėl piometros. Mūsiškė dar nekastruota, bet artimiausiu metu tai padarysim

Tai tik įrodo, kad ne visos senukės ar arti seno amžiaus, miršta nuo to.
Šioje srityje dar nėra 100-ečių pilnai patikrintų tyrimų rezultatų, nes tirtos labai atskiros grupės šunų, augintų visiškai skirtingomis sąlygomis. Dar tikrai per anksti kategoriškiems pareiškimams, kad nebūk durnas, tikrai sterilizuok.
Biznis dar ne iš tokių neigiamų dalykų daromas, taip kad...
Atsakyti