Įkraunama...
Įkraunama...

Prednisolon

QUOTE(Dannija @ 2013 06 10, 21:44)
Sveiki, jungiuosi prie Medrol vartotoju sad.gif vartoju jau metai su virs sad.gif dėl imuninės sistemos sutrikimo, + yersinia.
Gal ir nebūtų teke gerti man šio "gėrio", tačiau daktarai laiku nerado kas man yra, o temperatūra laikėsi pusantro mėn. 39 (ištisa parą).

Gal yra kam buve panašus atvejis? ilgai teko gerti medroli? aš jo šiuo metu geriu mažą kieki, tačiau....... taip norėtusi visai nutraukti, bet...... reumatologe neteikia tam vilčių, kas mane beproto slegia.... sad.gif

Sveiki. Vartoju jau nuo 2000-03-24 d. Po ilgų tyrimų diagnozė: reumatinė poliomialgija. Vienintelis iš tyrimų blogai, tai kraujo nusėdimo greitis: jei gerai atsimenu norma gal 19, o man buvo 44. Temperatūra būdavo 39 tai nedaug, buvo pakilę iki 40,7. Sukaustydvo pečių juostą, šaliko užsidėt negalėjau. Iš pradžių po 32 mg. Po pusmečio pradėjau mažinimo procedūrą. Sekėsi labai sunkiai.Šiuo metu vartoju 12mg. Iš pradžių apetitas buvo žvėriškas, priaugau 20kg. Kai jau reikėjo keist garderobą, pradėjau svorio metimo procedūrą. Buvo ir dabar yra labai sunku. Priaugtą svorį numečiau, bet akispūdis ant ribos, oda kaip popierius, nuo maziausio prisilietimo į kietą daiktą iš karto būna didelė mėlynė. Apie skrandį ilga kalba, bet siai dienai, jeigu teisingai valgau, tai jaučiuosi susitvarkęs. Darė kaulų tankio tyrimą, geriau būtų nedarę: rezultatai blogi. Skyrė Natri risendronati 35mg, viena tabletė savaitėje. Pirma tabletė nieko, antra - kazka pajutau, o po trecios kitas išmečiau ir skrandžio tvarkymas užtruko gerus metus. Alkoholio pirmus penkis metus nenaudojau, po to buvo visaip - vynas, alus ir degtinė, kiekiai įvairūs, bet nei kas pablogėjo, nei kas pagerėjo. Raumenų masė labai sumažėjo ir t.t.t.t. Kolkas pakaitalo jokio nesiūlo, teks vartoti iki švies saulė....
Atsakyti
QUOTE(Daliijai @ 2013 06 15, 15:25)
Sveiki. Vartoju jau nuo 2000-03-24 d. Po ilgų tyrimų diagnozė: reumatinė poliomialgija. Vienintelis iš tyrimų blogai, tai kraujo nusėdimo greitis: jei gerai atsimenu norma gal 19, o man buvo 44. Temperatūra būdavo 39 tai nedaug, buvo pakilę iki 40,7. Sukaustydvo pečių juostą, šaliko užsidėt negalėjau. Iš pradžių po 32 mg. Po pusmečio pradėjau mažinimo procedūrą. Sekėsi labai sunkiai.Šiuo metu vartoju 12mg.  Iš pradžių apetitas buvo žvėriškas, priaugau 20kg. Kai jau reikėjo keist garderobą, pradėjau svorio metimo procedūrą. Buvo ir dabar yra labai sunku. Priaugtą svorį numečiau, bet akispūdis ant ribos, oda kaip popierius, nuo maziausio prisilietimo į kietą daiktą iš karto būna didelė mėlynė.  Apie skrandį ilga kalba, bet siai dienai, jeigu teisingai valgau, tai jaučiuosi susitvarkęs. Darė kaulų tankio tyrimą, geriau būtų nedarę: rezultatai blogi. Skyrė Natri risendronati 35mg, viena tabletė savaitėje. Pirma tabletė nieko, antra - kazka pajutau, o po trecios kitas išmečiau ir skrandžio tvarkymas užtruko gerus metus. Alkoholio pirmus penkis metus nenaudojau, po to buvo visaip - vynas, alus ir degtinė, kiekiai įvairūs, bet nei kas pablogėjo, nei kas pagerėjo. Raumenų masė labai sumažėjo ir t.t.t.t. Kolkas pakaitalo jokio nesiūlo, teks vartoti iki švies saulė....

Tai vadinasi man n4ra dar taip blogai.... nors vis tiek žudo tas nežinojimas kiek dar....??? jauna esu, noriu antro vaikučio, bet..... neaišku kaip čia bus verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, man sita bruda lasino i vena, du kartus po tris dienas, slykstyne. Mane pastoviai visa ispusdavo, po situ vaistu kabindavosi virusai, dvi savaites jausmas toks, kad viduj kaip nerimas, kaip blogumas, viskas lauk lipa, atrodo, kad isvirkscia issiversiu. Po paskutinio karto sutino limfmazgiai. Daugiau nebenoriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikky @ 2013 02 28, 09:24)
Na parašysiu ir aš. Mano liga - reumatoidinis artritas. Jei kas dar nežino kas tai tokio: autoimuninės kilmės, lėtinis, nuolat progresuojantis, destrukcinis daugelio sąnarių uždegimas. Iš visų lėtinių ligų – jis labiausiai invalidizuoja. Gydytoja paskyrė gerti prednizalona po 2 tab. per dieną ir metatraksatą 1,5tab per savaitę ir kitą dieną folio rūgštį. Prednizalona geriu trečia savaitė, kolkas jokiu baisių šalutinių poveikių nepasireiškė apart to kad visada esu labai geros nuotaikos, kartais lengvai supykstu ir kyla rūgštys. Bent jau kolkas niekas neištino ir išsipūtė. GYdytojai sako kad reikės gerti vaistus metus, kad pasiekti remisiją. Kai pastebėsiu ką naujo papasakosiu smile.gif


Labukas, maniske irgi invalidizuoja, tik mano atveju uzdegimas galvos ir stuburo smegenyse. Man issetine skleroze 4u.gif
Atsakyti
O gali būti, kad nuo šių vaistų ištisai bloga vidinė savijauta??? unsure.gif ištisai bloga nuotaika.... depresinė kažkokia... doh.gif
Atsakyti
Gali.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 20, 11:41)

sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Prednisolon-Richter 5mg tabletes man išrašė dermatologė dėl veido odos problemų. Geriu po 5 tabletes rytais, jau 10 diena. Numatytas kursas - 2 mėn. Savijauta nėra bloga, tik gal kartais kiek prastesnė nuotaika, kažkoks keistas nerimas/laukimas, sunku užmigti naktį, padidėjęs apetitas. Norėčiau paklausti po kiek laiko pastebejote, jog žandukai pradėjo pūstis? Nerimauju dėl svorio priaugimo. Gal kas gėrė panašiais kiekiais apie porą mėn? Kiek svorio priaugote? Ačiū.
Atsakyti
[quote=Black&Blue,2014 02 28, 21:30]
Sveiki,
Prednisolon-Richter 5mg tabletes man išrašė dermatologė dėl veido odos problemų. Geriu po 5 tabletes rytais, jau 10 diena. Numatytas kursas - 2 mėn. Savijauta nėra bloga, tik gal kartais kiek prastesnė nuotaika, kažkoks keistas nerimas/laukimas, sunku užmigti naktį, padidėjęs apetitas.

Sveikutės 4u.gif aš gėriau prednizoloną gal netoli metų, dėl odos problemų. Pasibaigė problemos. Geriant irgi su nekantrumu save stebėjau, kaip čia tas pašalinis poveikis. Ir žinokite nieko nepastebėjau - nei man tas apetitas padidėjo, nejaučiau jokio nerimo, ir žandai vietoje liko. Manau kiekvienas organizmas reaguoja skirtingai. Žodžiu gydykitės, nepergyvenkite ir viskas bus ok 4u.gif . Kiti žmonės tą vaistą geria po kelis metus, jums du mėnesiukus priskyrė, tai kad gal nelabai ir pajusite tą šalutinį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varsa: 04 kovo 2014 - 07:15
Sveiki, man vakar paskyre prednisolona malsinti atopinio dermatito protruki. Pradejau nuo 6 tableciu, kas tris dienas reikes nuimti po viena. Kursas - dvi savaites.
Po pirmu dvieju tableciu dingo niezejimas, dar po dvieju - nuslugo odos sutinimas, pradejo mazeti raudonumas. Efektas nerealus, palyginus kas buvo pries pusdieni. Oda luposi nuo kaulu....Pirma nakti per tris menesius issimiegojau.
Del pasalinio poveikio - po pirmu 2 tableciu pykino, atsirado silpnumas ir nerimas. Kol kas daugiau nieko.
Turiu tik viena klausima. Gydytojas nepasake kokiu rezimu tas tabletes per diena sugerti. Ar proporcingais laiko tarpais, ar kazkaip kitaip paskirstyti per para. Dabar geriu tolygiais tarpais, nakti statau prie lovos zadintuva, duonos rieke ir vandens stikline.
Atsakyti
QUOTE(Tiramiska @ 2014 07 06, 14:08)
Sveiki, man vakar paskyre prednisolona malsinti atopinio dermatito protruki. Pradejau nuo 6 tableciu, kas tris dienas reikes nuimti po viena. Kursas - dvi savaites.
Po pirmu dvieju tableciu dingo niezejimas, dar po dvieju - nuslugo odos sutinimas, pradejo mazeti raudonumas. Efektas nerealus, palyginus kas buvo pries pusdieni. Oda luposi nuo kaulu....Pirma nakti per tris menesius issimiegojau.
Del pasalinio poveikio - po pirmu 2 tableciu pykino, atsirado silpnumas ir nerimas. Kol kas daugiau nieko.
Turiu tik viena klausima. Gydytojas nepasake kokiu rezimu tas tabletes per diena sugerti. Ar proporcingais laiko tarpais, ar kazkaip kitaip paskirstyti per para. Dabar geriu tolygiais tarpais, nakti statau prie lovos zadintuva, duonos rieke ir vandens stikline.

Visas 6 tab. Kalat ryte. Ryte geriausias isisavinimas prednizolono. Pati ji geriau pora metu,ivairiom dozem ir kad ir kiek tab geriat,visas ryte vienu metu smile.gif
Atsakyti
Dėkui, taip ir padariau. Dar vaistinėje pasitklausiau, sakė 6 tab - viena dozė.

QUOTE(Magnifique @ 2014 07 07, 10:39)
Visas 6 tab. Kalat ryte. Ryte geriausias isisavinimas prednizolono. Pati ji geriau pora metu,ivairiom dozem ir kad ir kiek tab geriat,visas ryte vienu metu smile.gif

Atsakyti
Ar yra cia moteryciu, kurios vartoja ilgesni laika (3 metai ir dagiau)? Atsiliepkit.
Atsakyti