Įkraunama...
Įkraunama...

Prednisolon

QUOTE(severa @ 2014 07 10, 10:52)
Ar yra cia moteryciu, kurios vartoja ilgesni laika (3 metai ir dagiau)? Atsiliepkit.

Aš vartoju 3metus
Atsakyti
Aciu, kad atsiliepei 4u.gif . Norejau paklausti, ar jauti koki salutini poveiki g.gif
Atsakyti
As vartoju jau ketvirtus metus. Jokiu salutiniu nera.
Atsakyti
o kokia doze?
As vartoju jau beveik 6 metai, tai man pasireiske turbut visi imanomi ir neimanomi salutiniai poveikiai - ir Kusingo sindromas ir katarakta, ir kraujospudis, ir galvos svaigimas, ir visi kiti aprasomi vaisto informaciniame lapelyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo severa: 19 vasario 2015 - 16:19
QUOTE(severa @ 2015 02 19, 17:13)
o kokia doze?
As vartoju jau beveik 6 metai, tai man pasireiske turbut visi imanomi ir neimanomi salutiniai poveikiai - ir Kusingo sindromas ir katarakta, ir kraujospudis, ir galvos svaigimas, ir visi kiti aprasomi vaisto informaciniame lapelyje

Varijuoja doze, keiciu pagal poreiki. O jus nebandet tarkim i Medroli keist? As perejau ant jo, is esmes tas pats prednizolonas bet pazangesnis ciut. Prednizolono dozes svyruoja nuo 5 iki 30mg medrolio 4-8mg.
Atsakyti
tame ir reikalas, kad as medroli vartoju, o ir doze nera ziauri 8 mg (tiesa dabar man padidino iki 12), o pasekmes tragiskos, net medikamentinis diabetas gresia
Atsakyti
Sveiki, ieškau žmonių kam lašino prednizoloną dėl endokrininės oftalmopatijos. Man ir tas gresia. Domina kiek laiko lašino, ar skaudėjo, ar padėjo? Kai sulašina ar gali skaityti tą dieną ir t.t. Viskas įdomu.
Atsakyti
Vartojau vaista trumpai, pasekemes liudnos. Issivyste Slaunikaulio galvutes nekroze (del kraujotakos sutrikimo, apmire kaulas). Ziurint I ateiti darosi liudnoka, be dirbtinio sanario neissiversiu, nors dar tik 35 metai....
Atsakyti
Noriu paklausti tu, kurios vartoja ilgesni laika - ar darot pertraukas? Jei taip - tai kiek laiko jos buna? Ar yra tokiu, kurios be pertraukos vartoja ne vienerius metus ir kokie salutiniai poveikiai labiausiai ryskus? Ar yra vartojanciu Dexamethason?
Atsakyti
Sveikos,
Man paskyre medroli menesiui po 4 mg dienoje, kaip suprantu doze minimali, bet labai bijau salutinio poveikio. Kada jis pasireiskia, jei pasireiskia?
As jei tinsiu, tai nutrauksiu vartojima. Man kol kas diagnozes nera, bet tinsta sanarys kelio, tai gydytoja prase bent menesi pagerti doh.gif kad sustiprinti priesuzdegiminiu poveiki.
Atsakyti
na ka gi, vartoju jau dvi savaites, jokiu salutiniu nera 4u.gif
Atsakyti
Visgi salutinis yra. Nepaaiskinamas silpnumas, galvos svaigimas, galvos skausmas, tikiuosi, kad cia nuo medrolio ir viskas baigsis, nes nutraukiau sita vaista. Ziauriai isbere, svorio nepriaugau, bet veidas visada patines. Zodziu, tikiuosi, daugiau neteks gerti sad.gif ir labai labai pikta buvau, nepaaiskinamai, tai belieka manyt, kad irgi nuo jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 23 liepos 2016 - 18:20