Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynės siuvimas

QUOTE(syu @ 2008 07 15, 21:39)
na prisiruosiau ir as pasniukstineti tokias temas nes kaip tik ryt ketinu pirkti leliukui kaldryte ir pagalvyte ir jie tikrai nestandartiniu ismatavimu taigi pataliukus ketinu siutis pati  rolleyes.gif
vat ir kyla klausimai, kaip geriau ir t.t.
gal galit pasidalint patirtim kiek palikt reiktu kaldrytei ir pagalvytei cm ant susitraukimo ir panasiai? kaldryte 80*100 o pagalvyte berods 25*35 cm
4u.gif

jei labai bijai jkad audinys susitrauks tai tada pries siunant isskalbk wink.gif

o siaip tai as deciau prie visu sonu mazdaug po +5 cm mirksiukas.gif
jei pataliukai medvilninia ar flaneliniai tai neturetu baiisngai susitraukti, bet cia ir negarantija
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 07 16, 14:11)
jei labai bijai jkad audinys susitrauks tai tada pries siunant isskalbk wink.gif

o siaip tai as deciau prie visu sonu mazdaug po +5 cm  mirksiukas.gif
jei pataliukai medvilninia ar flaneliniai tai neturetu baiisngai susitraukti, bet cia ir negarantija


na, as nusipirkau siandien dvi medziagytes, viena 100% lino, kita linas su medvilne mazdaug per puse maisytas. tai isskalbsiu abi pries siuvant, nes tikrai turetu pasitraukt. tik idomu ar tik per pirma skalbima traukiasi ar ir veliau?

po 5 cm palikt man kazkaip daugokai atrodo blink.gif juk 5 cm kaldrytei kurios plotis 80 yra apie kokius 7 % turbut. negi tiek traukiasi medziagyte? blink.gif hmz, net nezinau... na bet kad kazkiek palikt reikia tai faktas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 16, 16:41)
na, as nusipirkau siandien dvi medziagytes, viena 100% lino, kita linas su medvilne mazdaug per puse maisytas. tai isskalbsiu abi pries siuvant, nes tikrai turetu pasitraukt. tik idomu ar tik per pirma skalbima traukiasi ar ir veliau?

po 5 cm palikt man kazkaip daugokai atrodo  blink.gif juk 5 cm kaldrytei kurios plotis 80 yra apie kokius 7 % turbut. negi tiek traukiasi medziagyte?  blink.gif hmz, net nezinau... na bet kad kazkiek palikt reikia tai faktas  rolleyes.gif

nu tai jei jusu kaldryte 80 cm tai kerpat 90 cm dar plius nepamirskit kad siules nusiima
tai gausis kokie 88 cm, kaldryte gi nebus persvieciama ,biski gal storesne tai kazkiek isims to plocio ir kaldrytes storumas ir liks ant laisvumo bendrai kokie 4 cm - tai manau visai normalu smile.gif

a traukiasi ir pe pirma ir pe antra dar kazkiek smile.gif

as viena lina buvau nusipirkus kuris traukesi kaskart skalbiant doh.gif

sekmes darbukuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 07 16, 16:41)
na, as nusipirkau siandien dvi medziagytes, viena 100% lino, kita linas su medvilne mazdaug per puse maisytas. tai isskalbsiu abi pries siuvant, nes tikrai turetu pasitraukt. tik idomu ar tik per pirma skalbima traukiasi ar ir veliau?

po 5 cm palikt man kazkaip daugokai atrodo  blink.gif juk 5 cm kaldrytei kurios plotis 80 yra apie kokius 7 % turbut. negi tiek traukiasi medziagyte?  blink.gif hmz, net nezinau... na bet kad kazkiek palikt reikia tai faktas  rolleyes.gif

Kad traukiasi tai tikrai, manau 7% tikrai reikia, o ir siek tiek laisvesne geriau. Aisku, kad geriausia isskalbti , o po to del laisvumo kelis cm uzmesti. Po kiek mokejai uz medziagyte?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2008 07 17, 12:52)
Kad traukiasi tai tikrai, manau 7%  tikrai reikia, o ir siek tiek laisvesne geriau. Aisku, kad geriausia isskalbti , o po to del laisvumo kelis cm uzmesti. Po kiek mokejai uz medziagyte?


uz medziagyte mokejau uz viena po 10 lt/m uz kita 14.50 lt/m.
abi jos 1,5m pocio.

kaldryte mano siaip laaaabai plonyte nes su silko uzpildu, tai del jos storumo tikrai nedaug ten nuo krastu nusiims. o jei 5 cm cia jau skaiciuojant siule tai gal ir normaliai. nes as klausdama turejau galvoj grynai ant laisvumo kiek palikt 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau tėmelę, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi.
Aš irgi kai kerpu medžiagą, tai 10cm daugiau palieku nei reikia. Siuvu su dvigubomis siūlėmis (iš pradžių iš gerosios pusės, po to išverčiu, adatos kojelę nustatau tolėliau ir dar kartą apsiuvu) , nors ir turiu overloką, man taip kažkaip gražiau ir tvarkingiau. Paklodės kraštus iš karto kampu nusiuvu (padarau stačiakampio formos), kad ant matraso gražiai bei tvarkingai nugultų. o apvalią gumą tik kampuose paprasčiausiai zigzagu prisiuvu. Čia tėmelėje visai gera mintis verti gumą per visą paklodę, bet manau, kad po to lyginti nlb patogu.
Paskutiniu metu antklodei užsegimą darausi iš galo ir sągomis, o pagalvei iš šono ir taipogi su sągomis. Sągas išmokau prisiūti mašina, tai gana greitai ir stipriai gaunasi.
Šiaip tai tas patalynės siuvimas sunkus darbas, medžiagų plotai dideli, dažnai būna nusiperki, medžiaga kreivai atkirpta, tenka nulyginti, o čia jau prarandi kažkiek cm. Man tai daug laiko užima, bet pačiai pasisiūti yra daug mieliau smile.gif
Paskutiniu metu perkuosi glamžytas medžiagas, nes tingiu ir neturiu laiko lygintis blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos! Idomi temele. As tai siuvu patalyne ispradziu overlokine siule,o poto dar pervarau paprasta masinine... gaunasi tvirtai,bet visgi reikes pabandyti ta dviguba ispradziu is geros puses poto is isvirkscios.
Atsakyti
as kol kas tik savo mazajai siuvau patalynes komplekta. uzsikabliavau lotuliukas.gif tai as dar papuosimui juostele grazia isiuvau per visa kaldryte. o krastus tai is blogosios,paskui is gerosios. taip ir neblogai gavosi tongue.gif pasiuvau per viena vakara
linas labai traukiasi ypac prie aukstesnes skalbimo temperaturos.
Atsakyti
užmigusi temelė 4u.gif turiu klausimėlį, gal kas nors galite tiksliau parašyti, kaip siūti pagalvėms užvalkaliukus su šone tokiu "birbisiuku" , nežinau kaip paaiškinti lotuliukas.gif tikiuosi pagavot mintį ax.gif ar reikia iš pradžių pasiūti juostalę ją suklostavus ir tada įterpti tarp užvalkalo dviejų medžiagų.. ar kaip? atsirašau, jei neaiškiai aiškinu, pirmą kart imsiuosi siuvimo reikalų 4u.gif biggrin.gif būčiau dėkinga už info ax.gif
Atsakyti
nesulaukiau niekieno pagalbos ax.gif , tai ėmiausi darbo pasitelkadama vaizduotę rolleyes.gif biggrin.gif tačiau visgi būtų įdomu, jei ir kitos pasidalintų savo patirtimi 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(disiel @ 2009 03 04, 11:38)
nesulaukiau niekieno pagalbos  ax.gif  , tai ėmiausi darbo pasitelkadama vaizduotę  rolleyes.gif  biggrin.gif  tačiau visgi būtų įdomu, jei ir kitos pasidalintų savo patirtimi  4u.gif  smile.gif

cia turi minty karbatka gal??

tai jei taip karbatka reikia deti tarp abieju sluoksniu nulenkta i vidu, susiuni viska isverti ir grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 03 04, 14:45)
cia turi minty karbatka gal??

tai jei taip karbatka reikia deti tarp abieju sluoksniu nulenkta i vidu, susiuni viska isverti ir grazu smile.gif



tą pačią biggrin.gif hmz.. aš jau susiuvau šonus g.gif . galvoju siūti surauktą medžiagos juostelę ant viršaus.. kadangi siūdama užvalkalą palikau po 5 cm juosteles iš šono tuščias, tai ant jų bandysiu siūti tas juosteles.. ax.gif nežinau, kas išeis, bet noriu pabandyti.. smile.gif
Atsakyti