Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(zarza @ 2008 06 25, 13:45)
As dar paklausinejau ar galima vazineti dviraciu, maudytis vandens telkiniuose (juroj, ezere), skristi lektuvu. Sake kad skrendant lektuvu reikia tureti nesciosios kortele.

O ką duoda ta nėščiosios kortelė? Ar gali būti, kad gydytoja neleis skristi lėktuvų pirmą nėštumo mėnesį? unsure.gif Planuojam vaikelį, bet dar laukia vestuvės ir galbūt kelionė...
Atsakyti
tada kai testas rodo dvi juosteles 4u.gif
Atsakyti
Kai laukiaus pirmos, tai pas gydytoją nulėkiau jau sekančią dieną po to kai turėjo prasidėti mmm. Nt tada jau rodė II juosteles. Šįkart tokios klaidos nedarau blush2.gif Nes iškart lėkti pas gydytoją tikrai nėra prasmės. Konkretaus nieko pasakyti tada negali, echo daryti irgi tada jokio tikslo nėra (jei ir matys, vis tiek ją teks kartoti po kelių savaičių, kai jau matysis plakanti širdelė, o jei nesimatys, tai bus bereikalingas nervinimasis ir galvojimas, o gal nėštumas ne vietoje). Tyrimų irgi niekas neskiria esant tokiam mažam nėštumui. Aš tada lankiaus privačiai ir tyrimus man paskyrė, nėščiosios kortelę užvedė ir įtraukė į nėščiųjų įskaitą tik kai prasidėjo 9ta nėštumo savaitė.

Dabar planuoju pas gydytoją registruotis kitai savaitei. Žirniui tada bus 7ta savaitė, eičiau ir vėliau, bet kad laukia kelionė, o norisi ramia širdim važiuoti, žinant kad žirnius auga vietoje ir širdelė plaka ax.gif
Atsakyti
Mes buvom kokiu 6 sav dydzio, kai jau ruosemes pasirodyti gydytojams, bet keleta dienu pries suplanuota vizita padariau avarija unsure.gif ir skubos tvarka apziurejo ligonines priimamajame. Tfu tfu tfu - apsiejom be didesniu nukentejimu - palasino kazkokiu vaistuku i vena ir dabar jau esam apie 10 sav. dydzio 4u.gif
Atsakyti
aš tai kaip iš dangaus nukritusi.. doh.gif
Kai sužinojau apie nestuke.gif , nubėgau užsiregistruoti į polikliniką, nes senoji labai jau nepatogioj vietoj paliko.. Užsiregistravau Centro poliklinikoj (čia Vilniuj), o ką toliau daryt ir nežinau. Gydytoja, kuriai mane priskyrė, kurį laiką dar atostogauja, nors aš, tiesą sakant, ir nežinau, ar pas ją (šeimos gydytoją) man reikia eiti, ar pas ginekologę? Kuri iš jų man šiuo metu reikalingesnė?
Ir gal kas galit man parekomenduoti kokią puikią ginekologę iš šitos poliklinikos? Nes aš šiaip tų gydymo įstaigų nelabai mėgstu, bet kad jau reikia, tai norisi su maloniu ir rūpestingu žmogumi bendrauti.. ax.gif

p.s. čia, beje, mano pirmas nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezlėja: 27 spalio 2008 - 10:23
Sveikos...
patarciau pas gydytoja eiti tik kokiu 12sav...zinau norisi, bet kartais vasius buna mazas ir echo jo nepamato...kad paskui nekiltu jokiu blogu minciu...
Atsakyti
manau kada sužinai tada jau ir reiktų nueiti
Atsakyti
As nuejau pas gine budama nestuke.gif 8iu sav ax.gif
Atsakyti
tikrai nematau reikalo bėgt pas gydytoją tik sužinojus. NIeko kažko tokio ji nepasakys, echo 4 sav nepuls daryt, o jei darys, ne kas ir tesimatys. Geriau dar pakentėt ir eiti kokių 7-8sav. Viso nėštukės žino, akd reik pradėt gert folinę. Dėl vitaminų - tai kaip kokia gydytoja rekomenduos, juk iš tiesų jie visi vienodi ir nėr jau kažkokių super duper. Tik vieni brangesni, kiti labiau reklamuojami ir pan. Ko pasisaugot ir tiap aišku - streso, nerimo, pervargimo, nerūkyt, nevartot alkoholio, daugiau ilsėtis. Pirmom savaitėm to užteks, jos netruks prabėgti, o tada jau galima keliaut pas gydytoją.
Atsakyti
as nuejau is karto pasidariusi testa... realiai norejau, kad tikrai patvirtintu, jog testas nemeluoja... buvo 5-6 savaite kazkur.
manau, kad man tai buvo naudinga, nes skirtingai nuo Isilos, neturejau zalio supratimo kokia folio rugsti gerti ir apskritai apie vitaminus (pvz. kad A ir C vitamino geriau negerti)... o ir siaip - zinojau, kad negalima nervintis, gerti, rukyti - bet - that's it...
ir echoskopija padare. nesvarbu, kad viskas, kas ten matesi buvo mazute juoda demele, bet koks siltas jausmas apeme ja pamacius, uch... wub.gif
Atsakyti
Na, aš jau irgi nuėjau. Ir jau dabar žinau, kad nieko blogo nueiti anksčiau. Nes man, pvz., rado cistą, tai manau, kad geriau apie ją žinoti negu nežinoti.. blink.gif
Ir dar man parodė mano vaikutį - jam jau 6 savaitės ir plaka jo širdutė. Net džiaugsmo ašara ištryško ax.gif
Atsakyti
o as nuejau siandiena. mums jau 5sav ir 5dienos, bet pamate tik juda puslyte, dar be jokio viduriuko. kitas vizitas po savaites unsure.gif
Atsakyti