Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Sveikutes 4u.gif
O as suzinojus kad nescia iskart uzsirasiau pas ginekologe (ir prasiau kuo greiciau). Norejau but isitikinusi kad viskas gerai mum abiem ir suzinoti svarbiausia ar tai gimdinis ar ne gimdinis nestumas. Kol kas zinau kad gimdinis o ar viskas tvarkoi suzinosiu jau kita savaite po echo nes siandien gineologe dar nieko nemate nes nebuvo dar pastebima. smile.gif

Ir kaip mamyte iena is pirmu zinuciu rase kad ginekologe pasake kad per anksti ji kreipesi (5 sav. sakydama kad geriau 7-8) tai as labai suabejociau jos zodziais. O jei nieduok Dieve negimdinis nestumas?! doh.gif Tokie dalykai girdejau baigiasi ir mirtimis jei laiku nenustatyt. Taigi mamuciukai kai tik pamatot testuke II tai iskart ir skubekit pas ginekologe. 4u.gif
Atsakyti
Patarkite, ka daryti:) Pasidariau nestumo testa - teigiamas, norejau is karto nueiti pas gyd., pasirodo poliklinikoje mane priimtu tik po 2 men. Jeigu gerai skaiciuoju, tai man dabar turetu buti 5 savaite. Lieka vienintele iseitis- kreiptis i privacia gyd. Kur jus vaikstote? Gal patarsite, kur geriausia butu kreiptis ir kada vertetu nueti - dabar ar dar palaukus keleta savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 02 01, 20:02)
10-12 pirmam vizitui jau per vėlai, dėl to kad 8-9 savaitę yra daromas ultragarso tyrimas tam kad nustatyti gimdymo datą, pagal kurią ir žiūrima (ne pagal mėnesinių kalkuliacijas, ypač jei ciklas nereguliarus tai yra vienintelis būdas kaip nustatyti numatomą gimdymo datą).

Geriausia nueiti pirmam vizitui 7-8 savaitę, jeigu jokių skausmų ar tepliojimų nėra. Jeigu skauda ar teplioja - iš kart pas gydytoją.

as jau einu i 10 savaite nestuke.gif ,bet pas gina dar nejau ,kaip paskaitinejau tai galvoju geriausia bus 11 savaite ten pasirodyt ,mano ciklas regulerus ,nesu jokio rizikos grupeje.... galiu sau guleti ir megautis pykinimu lotuliukas.gif oi nestumu ...
Atsakyti
As nuejau, kai buvo 6 savaites, nes buvo visokiu pamaudenimu, tai galvojau, kad nebutu koks negimdinis... blush2.gif pameme tepineli, paziurejo su echoskopu,pasake, kad mato sirdute ir kad nestumas prisitvirtines nestuke.gif bet dar pasake, kad mato maza cista, bet sake kol kas nesigasdint g.gif liepe ateit, kai jau bus 12 savaiciu nestuke.gif
Atsakyti
Labas, mergaites, as ejau pas gine kai buvo 6 savaites, padare echo, dave mazylio nuotraukyte nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. As galvojau eiti kokiu 8 savaiciu, bet nuejau 5-6, nes pradejo teplioti. ir nesigailiu anksti nuejusi, nes paziurejo ar vietoje ir pagulde i ligonine del tepliojimo. dabar jau mums 19 savaiteliu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarija86 @ 2009 12 02, 08:43)
Labas, mergaites, as ejau pas gine kai buvo 6 savaites, padare echo, dave mazylio nuotraukyte  nestuke.gif


O man nuotraukytes nedave, o paprasyti kazkaip nedrisau, nes net zirniuko ekrane nerode, pati pakeliau galva ir kazka pamaciau g.gif kaip su tom nuotraukytem, ar tiesiog reikia jos pareikalauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreziukas @ 2009 12 02, 18:07)
O man nuotraukytes nedave, o paprasyti kazkaip nedrisau, nes net zirniuko ekrane nerode, pati pakeliau galva ir kazka pamaciau g.gif kaip su tom nuotraukytem, ar tiesiog reikia jos pareikalauti? g.gif

Man tai pati gine dave net neprasyta, ir ekraniuka pati atsuko, kad galeciau pamatyti zirniuka thumbup.gif Gal kita karta kai eisi tiesiog pabandyti paprasyti, kad nori tureti echo nuotraukyte su mazyliu savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2009 12 02, 13:05)
Sveikos mergaites. As galvojau eiti kokiu 8 savaiciu, bet nuejau 5-6, nes pradejo teplioti. ir nesigailiu anksti nuejusi, nes paziurejo ar vietoje ir pagulde i ligonine del tepliojimo. dabar jau mums 19 savaiteliu.  biggrin.gif



Sveikutės būsimos mamytės 4u.gif prie jūsų ir aš noriu prisijungti, nes vakar nuėjau pas savo ginę ir ji patvirtino nėštumą nestuke.gif , pasirodo jau 7 savaitėlė eina, padarė echo, parodė žirniuką, bet nuotraukytės nei pasiūlė nei pačiai į galvą tokia mintis atėjo... Manau bus dar progų ją gauti... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarija86 @ 2009 12 02, 13:32)
Man tai pati gine dave net neprasyta, ir ekraniuka pati atsuko, kad galeciau pamatyti zirniuka  thumbup.gif  Gal kita karta kai eisi tiesiog pabandyti paprasyti, kad nori tureti echo nuotraukyte su mazyliu savo smile.gif

taip reiks ir padaryt, tuo labiau, kad jau eisim po 12 savaites, tai jau turetu viskas neblogai matytis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreziukas @ 2009 12 03, 10:26)
taip reiks ir padaryt, tuo labiau, kad jau eisim po 12 savaites, tai jau turetu viskas neblogai matytis wub.gif



O kodėl tu dar nenuėjai? g.gif manau jau senokai laikas, nes ir tyrimus reikia kuo ankščiau daryti, ir vitaminų paskiria, jei negeri...
Sėkmės tau, greičiau nueik 4u.gif
Atsakyti
Laba diena visoms,
vakar pasidariau nestumo testa ir labai apsidziaugiau kai pamaciau dvi juosteles, tik vis kankina baime, nes du kart persileidau, turiu dukryte, jai jau 11 metu, man paciai 30 metu ir vis norejosi antro vaikelio tik kaip minejau vis persileidinejau, kaip dabar numalsinti ta baime ir tiesiog dziaugtis nestumu? Gal patarsite kazka ax.gif
Atsakyti