Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(SiGral @ 2009 12 03, 10:42)
Laba diena visoms,
vakar pasidariau nestumo testa ir labai apsidziaugiau kai pamaciau dvi juosteles, tik vis kankina baime, nes du kart persileidau, turiu dukryte, jai jau 11 metu, man paciai 30 metu ir vis norejosi antro vaikelio tik kaip minejau vis persileidinejau, kaip dabar numalsinti ta baime ir tiesiog dziaugtis nestumu? Gal patarsite kazka  ax.gif



Sveikutė, šitą problemą ir aš turiu, prieš pusę metų turėjau persileidimą, tačiau sirgau tada gal bacila pakliuvusi buvo kokia, o dabar vėl tas pandeminis gripas, tai stengiuosi niekur nelįsti lauk, o laukiuosi jau baigiasi antras mėnuo kol kas viskas gerai, svarbiausia nusiteikti ir turi būti speciali gydytojo priežiūra, gal tau trūksta kokių vitaminų arba labai plona gimdos plėvė, tačiau nusiteik optimistiškai ir viskas bus gerai. Didžiausi sveikinimai ir jeigu norėtumei išsikalbėti gali rašyti man i až.

O ką aš manau kada reikia eiti pas ginekologą, tai kaip Naomyte rašė, tai kuo anksčiau reikia nueiti, nes reikia kuo skubiau pasidaryti tyrimus ivairius, o gal hemoglobinas žemas, tai tada nešiojimui labai sunku ir būna persileidimai. Rekomenduojama ne vėliau kaip 6 savaičių nėštume nueiti pas gydytoja, nes man jau 6 savaičių pažiūrėjo ar širdelė plaka, nes jau mato. Sėkmės visiems. Ir mergaitės gerkite FOLINĘ RUGŠTĮ stiprina organizmą ir mažina persileidimo tikimybę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2009 12 03, 13:14)
Sveikutė, šitą problemą ir aš turiu, prieš pusę metų turėjau persileidimą, tačiau sirgau tada gal bacila pakliuvusi buvo kokia, o dabar vėl tas pandeminis gripas, tai stengiuosi niekur nelįsti lauk, o laukiuosi jau baigiasi antras mėnuo kol kas viskas gerai, svarbiausia nusiteikti ir turi būti speciali gydytojo priežiūra, gal tau trūksta kokių vitaminų arba labai plona gimdos plėvė, tačiau nusiteik optimistiškai ir viskas bus gerai. Didžiausi sveikinimai ir jeigu norėtumei išsikalbėti gali rašyti man i až.

O ką aš manau kada reikia eiti pas ginekologą, tai kaip Naomyte rašė, tai kuo anksčiau reikia nueiti, nes reikia kuo skubiau pasidaryti tyrimus ivairius, o gal hemoglobinas žemas, tai tada nešiojimui labai sunku ir būna persileidimai. Rekomenduojama ne vėliau kaip 6 savaičių nėštume nueiti pas gydytoja, nes man jau 6 savaičių pažiūrėjo ar širdelė plaka, nes jau mato. Sėkmės visiems. Ir mergaitės gerkite FOLINĘ RUGŠTĮ stiprina organizmą ir mažina persileidimo tikimybę.  4u.gif


Taip merginos gerkit vitaminus, aš geriu vitaminus su folio rūgštimi kartu. Jei dar ir nesilaukiat, bet planuojat, vistiek gerti reiktų... Gailiuosi kad negėriau prieš pastodama... unsure.gif na bet tikiuosi viskas bus gerai, trečiadieni einu tyrimų rezultatus sužinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2009 12 04, 10:19)
Taip merginos gerkit vitaminus, aš geriu vitaminus su folio rūgštimi kartu. Jei dar ir nesilaukiat, bet planuojat, vistiek gerti reiktų... Gailiuosi kad negėriau prieš pastodama... unsure.gif  na bet tikiuosi viskas bus gerai, trečiadieni einu tyrimų rezultatus sužinoti  ax.gif

nestuke.gif valgykit daugiau darzoviu, vaisiu, grudiniu kosiu, liesos mesytes, pieno produktu ir nereikes tos sintetikos. Be folio rugsties tai nelabai issiversit, bet visokie vitaminu kompleksai... g.gif Jei tik galima, bandykit apseiti be ju. Jei mazyliui pilvelyje truksta kokiu nors medziagu, jis jas pasiima is mamytes organizmo. Saves mazieji pilvuko gyventojai tikrai neskriaudzia wub.gif
Atsakyti
As nuejau 4 sav. mirksiukas.gif Nes ejau pas ja,kad nepastoju,parase vaistuku,sako pirma pasitikrink testa,paskui gerk..pasitikrinau,o ten wub.gif tada ir vel pas ja ejau,tik jau su gera zinia smile.gif
Atsakyti
siaip geriau pasirodyti is pat karto kai suzinai, apziures ar vietoje nestumas, o tada paskirs kita susitikima ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, turiu klausimeli gal kuriai teko susidurt su tokiais reiskineis smile.gif .... Apie 2-3sav. kankino raizimai pilvo apacioi ypac naktimis skaudejo krutine, spenelius gan stiprei, vakar ryte gerokai patepliojo maniau mmm.. prasidejo nes jos labai retos, bet taip daugiau visa para nieko nebebuvo, siandien ryte pasidariau NT rodo 2 ryskias juosteles ir vos vos rusvai pateplioja poliklinikos nedirba nei siandien nei rytoi nelabai zinau ka daryt gal galit ka patart? (pastot bandau jau 2m.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indriuska: 05 gruodžio 2009 - 16:24
o as tai zadu eiti pirma karta pas ginekologe po nauju metu, tad jau bus mano kleckiukui apie 8 savaites tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(indriuska @ 2009 12 05, 18:22)
Sveikos busimos mamytes, turiu klausimeli gal kuriai teko susidurt su tokiais reiskineis smile.gif .... Apie 2-3sav. kankino raizimai pilvo apacioi ypac naktimis skaudejo krutine, spenelius gan stiprei, vakar ryte gerokai patepliojo maniau mmm.. prasidejo nes jos labai retos, bet taip daugiau visa para nieko nebebuvo, siandien ryte pasidariau NT rodo 2 ryskias juosteles ir vos vos rusvai pateplioja poliklinikos nedirba nei siandien nei rytoi nelabai zinau ka daryt gal galit ka patart? (pastot bandau jau 2m.)


Lek kuo greiciau i poliklinika, nes patepliojimu ir skausmu neturi buti. Tikiuosi, tik siaip truputi organizmas kvailioja.
Atsakyti
O kaip apsiskaičiuoti kelinta maždaug nėštumo savaitė, jeigu dar nebuvai pas gyd. Ar skaičiuoti nuo paskut. mėn. dienos savaites? O gal kokia skaičiuoklė yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Austte @ 2009 12 05, 15:56)
siaip geriau pasirodyti is pat karto kai suzinai, apziures ar vietoje nestumas, o tada paskirs kita susitikima  ax.gif  4u.gif


Na su pirmu nestumu ta ir padariau. Apturejau toki kosmara. Gydytoja ekoskopu nieko nemate, todel itarinejo negerus dalykus. doh.gif Ilgai nesilaukiau, apie 2-2,5m, plius turiu rimta susirgima. Tai boba (soriukas, kitaip tos kvankos pavadint negaliu) sugalvojo hormonu priskirti. g.gif Issigandau ir negeriau, o veliau suzinojau, kad tie hormonai butu pridare rimtu sveikatos problemu, gal net operacijos butu prireike.
Siuo metu irgi laukiuosi, nestuke.gif nestumas yra apie 5savaites, nors zinau jau kokia 2 savaites. Galvoju eiti tik kita savaite. Bijau pandeminio gripo. blink.gif
Atsakyti
siandien is pat ryto nulekiau. Dar priimt nelabai norejo bet viskas dzin as nestuke.gif is laimes dar dabar negaliu atsitoket mum 5sav. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mums buvo 6 savaitėlės, kai nuėjom pas gydytoją.
Gavom ir nuotraukytę. wub.gif
Atsakyti