Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

As siandien pati pamaciau II nestuke.gif ,nors man veluoja dar labai nedaug,nuo praitu menesiniu butu 5 savaiteleles,bet jau spejau siandien nulekti pas gine,apziurejo echo,tai dar nieko nemate,ji sake,kad dar tik kokia 4 savaitele galetu buti,nors patvirtino pagal gleivine,kad as 98 proc. nestuke.gif thumbup.gif

Kitam vizitui liepe ateiti sausio 6 d. tada jau bus matyt viskas,kazkaip man taip neramu,kaip cia toliau viskas,kad tik prisikabintu zirniukas wub.gif
Atsakyti
Sveikos, man buvo nesivystantis nestumas, bet dabar 4 sav nescia. Zinau, kad dar labai mazas nestumas, bet labai bijau kad tai vel nepasikartotu, pas gine dar nesiruosiu, noriu pagerti dar kokius nors vitaminus nestumui islaikyti. Dabar geriu foliu rugsti ka dar galima pagerti, o gal nueiti pas gine ir pasikonsultuoti?
Atsakyti
sveiki 4u.gif na as kai pamaciau II bruksnelius neskubejau dar pas gine.Tik praejus 2 sav.nuejau.Tai echo parode,kad mums jau 9sav.viskas gerai ir liepe po 3sav.ateiti irasys i iskaita ir padarys visus tyrimus. Aisku tik suzinojus,kad esu nestuke.gif nusipirkau folio rugsties ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
siaip jei viskas gerai patarciau be kokios 7-9 savaites neskubeti mirksiukas.gif man isejo kad tik galejau nueiti kai buvo kokios 7 savaites, tai r tada rado puslyte su vaikiuku ir maciau kaip man atrode mosykuoja rankyte mazyte wub.gif nes kai mazas nestumas galite pakliuti pas gine kuri apreks jus ko cia taip anksti atejote, taigi kam reikalingos bereikalingos blogos emocijos. o gerti folio rugsti jau pataria 3 men pries planuojama pastojima, o daugiau tai kiekvienai individualiai vitaminus skiria gine. Man pvz papildomai nieko neliepe gerti, nes visi tyrimai buvo geri mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, aš su pirmu nestuke.gif nulėkaiu iš karto kai tik sužinojau, nes labai pilvą skaudėjo, tai padarė echo, pasakė viskas vietoj ir parodė taškiuką kur isitaisusi buvo mano panelė. wub.gif Tada ėjau privačiai. Po to buvau nuo vieno ginekologo siunčiama prie kito. Nu bet ten atskira istorija, nenoriu net prisiminti.
O va dabar tai net nežianu kada eisiu. Manu kai egzaminų sesija baigsis, o tada ir nėštumas turėtų būti apie 8-10sav. Ir jau galės užvesti kortelę. ax.gif
Atsakyti
Pirma karta ejau vos tik pamaciau II ir antra karta taip buvo, o dabar net neskubu praejo jau 2 sav kai suzinojau apie nestuma, tad rytoj eisiu pas gine prasyti siuntimo echoskopijai, o po jos jau ir nesciosios kortele galima bus uzvesti smile.gif
Atsakyti
as nuejau 6 savaiciu, mate jau kad sirdute plaka, viskas ok smile.gif nera ko skubeti anksciau smile.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu ejau 8-ta savaite, su antru-5-6 sav. Ejau privaciai. Nebuvo jokiu nustebimu is gydytoju puses, kad butu per anksti. Paziurejo, ar vietoje, nuramino, sirdute parode wub.gif . Man irgi keista, kad gali sakyti anksti.
Na, neprivaciai dar ne tiek matyt prisako rolleyes.gif
Atsakyti
Aš nuėjau 6-ą savaitę į polikliniką, ir niekas nesistebėjo, kad per anksti. Paskytė kraujo tyrimus, paskui dar 8 savaitę ėjau,nes jau tyrimų rezultatai buvo, pažiūrėjo kaip mes augam, paklausė, kaip jaučiuosi, davė įvairių patarimų nuo pykinimo. Sekantys apsilankymai jau kas mėnesį bus. Ir manau, kad geriau anksčiau nueiti pas ginę, nes jeigu pvz. gresiantis, tai sužinotum ir gautum patarimų kaip tą nėštumą išsaugoti arba, jei negimdinis irgi geriau anksčiau sužinot. Ir šiaip ramiau, kai žinai, kad viskas tvarkoj leliui.
Atsakyti
laba
su pirmu nestumu nuejau 8 savaite,nes viskas buvo gerai,o su antru truputi anksciau,nes labai krito svoris ir jauciausi ne kaip.Bet manau jei gerai jauciates nera reikalo eit pirom savaitem ax.gif
Atsakyti
As po II pas gin. nulekiau praejus sav. (buvo 4-ta nest. sav.) bet dar nieko nemate, nuejau po sav. ir jau pamate net du... thumbup.gif
Atsakyti
as tik suzinojau ,tai po savaites jau nulekiau,dabar eisiu darytis kraujo tyrimu,o kol pamatysiu savo mazuleli tai dair ilgai laukt reikes.nes ispanijoje tokios proceduros ilgai trunka,nebent privaciai nulekt.
Atsakyti