Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

dbr jau galiu pati i savo klausima atsakyti biggrin.gif
As kai nuejau pas gine buvo 6sav, tai man ta pacia savaite padare ir echo, ir kortele uzvede bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, nieko bloga nenutiks jei nueisiu 5-6 savaite. Jei ir anksti "lysti" prie kruopelytes, tai nors issiklausinesiu gydytojos apie folio rugsties doze, vitaminus ir pan. Galu gale suzinosiu kada atetiti kita karta. Juk nesedesi ir nelauksi 12 savaites vien del to, kad forume taip perskaitei mirksiukas.gif . Sekmes visoms nestuke.gif
Atsakyti
man 10 sav buvo
Atsakyti
Ir as nesenai suzinojau kad laukiuosi nestuke.gif gyvenu Anglijoje ir kai skambinau ginei uzsiregistruoti tai uzrase vasario 27 (kai bus 10 savaiciu). Sake, kad anksciau pasirodyti nera reikalo 4u.gif o as tokia nekantri.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnike33 @ 2012 01 28, 15:56)
Ir as nesenai suzinojau kad laukiuosi nestuke.gif gyvenu Anglijoje ir kai skambinau ginei uzsiregistruoti tai uzrase vasario 27 (kai bus 10 savaiciu). Sake, kad anksciau pasirodyti nera reikalo  4u.gif  o as tokia nekantri.... blush2.gif

Tai dar greitai papulsi biggrin.gif Kai pirmo laukiausi Anglijoje,pirmą kartą echoskopiją darė 17 sav. Iki to laiko spėjau LT 2 svaites pagulėt ligoninėj su gresiančiu ir apturėjau 3 echoskopijas (stebėjo ar viskas gerai).
Atsakyti
Nuejau budama lygiai 6 sav nestuke.gif 4u.gif anksciau tikrai nemaciau reikalo wink.gif aisku testai ir kraujo tyrimas rode nestuma. Dar po 2sav nuejau paklausyti tyrimu rezultatu, viskas liuks thumbup.gif na o dabar susitikimas bus kai bus 12sav+ mirksiukas.gif tada jau ir pirmakart su tetuku pamatysim zuikeli ekraniuke wub.gif
Atsakyti
desimties savaiciu ejau,ir nera prasmes ten anksciau eiti rolleyes.gif
Atsakyti
man tai idomu pasidare, kodel vienos nueina penkiu savaiciu ir jau mato nestuma echoskopu, o kitoms ne g.gif as tai nuejau, kai buvo virs 5 savaiciu, bet nieko nemate, tik kraujo tyrimas parode. tai ir prisigalvoju dabar visko, kad kazkas negerai doh.gif
Atsakyti
Na kai pirmas nestumas manau visai normalu nulekti per anksti tongue.gif O siaip manau reiktu ne anksciau 7-8 savaites smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Skaitau jūsų pasisakymus ir nelabai suprantu savo ginekologės - pgl. kraujo tyrimą rodo, jog nėštumui tik 2 sav., o ji man rytoj liepė ateiti pakartoninei echoskopinei apžiūrai (pirmą apžiūrą atliko prieš dvi dienas, savaime suprantama, kad nieko nematė). Ar buvo kuriai nors, kad matytų nėštumą (duok Dieve gimdoje) esantį 2 sav.???
Atsakyti
Kraujo tyrimas rodė ne nėštumo laiką, o vaisiaus amžių. Jei vaisiui apie 2 sav., tai nėštumas ~4 sav. Dar labai anksti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aleks@ndra @ 2012 05 10, 08:01)
Sveikos merginos. Skaitau jūsų pasisakymus ir nelabai suprantu savo ginekologės - pgl. kraujo tyrimą rodo, jog nėštumui tik 2 sav., o ji man rytoj liepė ateiti pakartoninei echoskopinei apžiūrai (pirmą apžiūrą atliko prieš dvi dienas, savaime suprantama, kad nieko nematė). Ar buvo kuriai nors, kad matytų nėštumą (duok Dieve gimdoje) esantį 2 sav.???


palauk dar pora savaiteliu smile.gif tavo nestumas 4 savaites, nes skaiciuojasi nuo paskutiniu mm pirmos dienos. man gemaline puslele mate tik sesta savaite ir liepe ateiti dar po 2 savaiciu isitikinti, kad gemaline puslyte nebus tuscia. geriausia eiti 7-8 savaite
Atsakyti