Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Na, mano panelytė irgi nemėgėja miegoti pietų miego. Bet kartais labai reikia. Va, tokiais momentais ir guldau. Kokį pusvalandį pasivarto, pazurza, bet po to užmiega. Daržely tai visuomet miega, o namie kaip gaunasi. blush2.gif Bet manau, kad penkiamečiui pietų pogulio dar reikia.
Atsakyti
Manoji panelė pietus miega darželyje, o namie aš neguldau, jei nori miegelio pati nueina biggrin.gif
Atsakyti
Na darzelyje miega visuomet, namuose aisku "piktnaudziauja". taciau kai pietu savaitgali sugulam visa seimyna, tai ismiega 3-4 val., taip kad itariu dar reikia to miego.
Atsakyti
Maniskis nebemiega, bet tikrai reiketu nes labai neramiai miega nakti doh.gif Laukiu nesulaukiu darzelio kai vel nusistoves dienotvarke su pietu miegu rolleyes.gif
Atsakyti
mes darželyje miegam,namie kartais nenori miego tai paskui iš ryto gali atsikelti kokia 11 val.
Atsakyti
maniske kai eina i darzeli, tada visalaik miega. O namuose jau kokie metai nemiega, nes vis kazkur islekiam. Siaip manau pamiegoti naudinga, pailsi nervu sistema ir maziau tu "oziuku" buna tongue.gif
Atsakyti
Dukra jau nemiega, nes jei pamiega, tada vakare iki 12 gali blaskytis ir neuzmigti. Darzelyje problema: tas dvi valandas prasivarto ir dazniausiai neuzmiega verysad.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi nebemiega. Daznai jei nori (anksti kelesi, ar pavargo), pats nueina - sako einu pasnausti smile.gif bet tas buna labai retai.
Jei pamiega diena, tada sunkiai uzmiega vakare...
Darzely miegodavo, bet aukletoja sake, kad uzmigdavo pats paskutinis...
Atsakyti
QUOTE(vilmoksas @ 2008 07 04, 15:48)
Maniškis darželyje miega, o kai namuos niekaip neprikalbinu, vakare miegot eina apie 22val.

lygiai ta pati situacija. Velai uzmiega, o ryte kiek reikalu i darzeli prikelt doh.gif
Atsakyti

Namuose kai paguldai,visada užmiega (bet retokai guldau blush2.gif ) o daržely užmiega vienas pirmųjų thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad penkiamečiui verkiant reikia pietų miegučio. Manasis miega apie 2 valandas. Ir neleidžiu jam iškristi iš šitos dienotvarkės - pavalgei pietus - ir į lovą.
Atsakyti
Mano vyresnioji pradejo nemiegot pietu nuo 3 metu. Ji nelanke dar tuo metu darzelio.
Ko as tik nedariau: ir kartu guledavau, ir viena palikdavau, ir berdavau ir pasakas skaitydavau. Nors tu ka nemiegodavo doh.gif
Dabar suneliui 3.7m.
darzeli pradejo lankyti nuo 2.8m.
Darzelyje miega pietu, o namie nevisada.
Buna, kad pasako noriu miego, tada be problemu nueina i miegamaji ir uzmiega.
As jau pripratus, kad mergaite nemiegodavo, tai ir sitam trgediju nedarau jei nemiega schmoll.gif
Cia manau kekvienam asmeniskai.
Bet amniskiai abu naktimis ilgai miega.
Dukra miegodavo nuo 2.5 men nuo 22val - iki 10val
O sunus dabar jei nemiega pietu, per atostogas miega nuo 23.30- iki11.30 val.
Manau, kad jiems tiek kogero uztenka, o ir man patinka toks ju ritmas.
Kai eina i darzeli guldau anksciau, bet neuzmiega ilgokai.
Po kokios savaites, kai sunkiai tenka rytais keltis i Darziuka, ima anksciau uzmigt
Atsakyti