Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

mano mergaitė nemiega po pietų nuo 3 metų doh.gif o ir iki trijų metukų migdydavau apie 2 valandas, kartais pati nulūždavau, o ji taip ir neužmigdavo
Atsakyti
2 mėn. per vasaros atostogas nebemiegodavo mano penkiametis, ryt i darzeli, manau, bus vel problema su grupe miegot vel iprast, bet turbut ne musu vienu beda cia, stiprybes ir kantrybes aukletojoms 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikučiai visi miega pogulio smile.gif ir gan poilgiai, net po 2-3 val. smile.gif Jei kartais bunam kur išvažiavę, tai sugeba net stovėdami užmigt biggrin.gif ...tiesiog jų organizmas to reikalauja smile.gif Manau labai sveika vaikams pamiegoti pokaičio miego, tada mažiau vargo su ožiukais mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
tuoj bus 4, nebemiega. Buna, kad labai pavargsta, bet uzmigdyti neimanoma. Ko tik nedarem: ir pasakas skaitem ir piktuoju guleti liepem ir ignoruodavom tuo laiku, kai reikejo, jog miegotu - nepadejo. Darzelyje nemigdo. Eina miegoti 20.00-20.30 ir keliasi apie 8 ryto.
Atsakyti
MANISKIS DARZELI MIEGA TIK TADA KAIP ANKSTI KELIAM, MANO DARBO GRAFIKAS NEPASTOVUS, O NAMIE NIEKAIP , BET JAU 21.30 ZYZE, KAD MIEGO NORI
Atsakyti
g.gif Maniske nebemiega nuo 2.5... Ir kai kudikis buvo nemiegodavo daug kaip kiti. Dabar miega apie 10-11 valandu nakti. Jai pakanka. Bet uztai anksti guldau, 20-21. Tikrai ne visiems penkiameciams, net ne visiems trimeciams reikia pietu miego. As irgi labai anksti pradejau protestuoti pries dienos miega. Mociute pasakodavo kad pati uzmigdavo, o as niekaip. bigsmile.gif
Atsakyti
mano ir darzelyje miegojo, o dabar pirmoke. bet matau, kad to miegelio truksta, tai nuo pirmadienio gula ir dabar. puikiai uzmiega. manau, kad dar tokiem reiktu pamiegot pietu.
Atsakyti
Mniskiam 4.3m bet su mielu noru 2-3h pamiega ir saunu , maniciau. darzely aukletoja sako, kad pirmas uzmiega, paskutinis pabunda lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano berniukui 5,5 eina i paruosiamaja ir ten guldo visus vaikucius.Miega be jokiu atsikalbinejimu.Vakare eina miegoti puse11. ryte keliu puse8. Tad manau ,kad tikrai truksta miegelio. Bet esu tokios nuomuones jeigu vaikas neprates nuo 2-3 metuku miegoti pietu tai niekas jo neprivers ir 5-6m.miegot.Kiekvienas vaikas skirtingai. smile.gif
Atsakyti
keliasi 7, darzeli miega, gulti eina 21
savaitgaliais jokiu miegu per pietus
gultis eina apie 21 ar anksciau
buna kad ussisedim savaitgaliais ,bet tada ir veliau pabunda bigsmile.gif
Atsakyti
Musiskiui jei veiklos namie yra, tai nemiegam, bet jei veiksmo ner, tai beziuredamas multikus nuluzta valandelei smile.gif
Atsakyti