Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūsų 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego?

Maniškei greit 5, bet ji su dideliu noru eina pietukų miegelio. Būna, kad pati nusirengia ir atsigula į lova. thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 5,5 metų, taip pat einam pietų miegelio smile.gif O ir aš per tą laiką susitvarkau, valgyt pagaminu, kad galėčiau po miegelio dukrytei daugiau laiko skirt smile.gif
Atsakyti
Maniškiui greit 6, bet pietų miegelio tai ojojoj kaip nenori .. tai ir neverčiam savaitgaliais, darželyje miega...
Atsakyti
maniskis tik savaitgaliais kartais pasimuliuoja.Bet dazniausiai,tai kartu prigulam pietu miegelio 4u.gif Ir vaikui gerai,ir mamytei blush2.gif
Atsakyti
Darzelyje miega 4u.gif Namie labai retai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gievka: 21 rugsėjo 2008 - 22:21
Mano vyresnelis labai nenori pietu miegelio pripazinti, bet kartais pagudrauju ir paguldau salia sesytes, juk ir jai tada ramiau miegoti ax.gif O siaip jis sako kad ir darzelyje tik guli ir laukia kol kiti vaikai pamiegos, jam ten nepatinka miegoti schmoll.gif Rytais gali iki 9-10 val snuduriuoti, net sese netrukdo, o vakare irgi gulasi tik su teveliais, apie 22 val. Na nebent su asarom gulasi kokia 21 val, bet ir tai sulaukia kol mes eisim miegoti, neuzmiega lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlė vasaros atostogų metu neidavo pietų miegelio, bet ir miegodavo ilgiau po kokį 12val. pernaktį biggrin.gif O kai pradėjo eit į darželį tai ir anksčiau keltis reikia, tai mažylė pavargsta ir net savaitgaliais prašosi, kad ją guldyčiau pietų miego thumbup.gif
Atsakyti
Visada stengiuos vaikus 6m ir4m paguldyti pietu miego, ar tai bus 13, ar 16valanda. Paskui abu pikciukai vakare buna. Tiesa , vyresnelis ilgokai neuzmiega, su zaislu kokiu zaidzia, o dar, kai netoli sese paguldyta ir manes nera kambaryje.. doh.gif biggrin.gif Tada tik eik ir tramdyk juos, o jiems juokas. biggrin.gif
Bet po kurio laiko sese pirma "nuluzta", paskui ir brolis uzsnusta ir ismiega geru pora valandu.
Darzelyje, pastaruoju metu girdziu, kad vyresnelis nemiega. Uztat, vakre paguldytas po 21 val. jau apie 22 val.miega. O mazoji miega, kartais buna, po ilgu atostogu, nemiega pirma diena darzelyje.
Keliasi abu apie 8-8.30 ryte, ziuri animacinius filmukus, nes tetis i darzeli nuveza apie 9val.ryto. Tai ko tada jiems miegoti pietu? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunus 6 metu,darzelyje pietus miega visada bigsmile.gif Nes keliames anksti -pries septynias ax.gif ..Vakare nors ir paguldom 21 vakl.vis tiek neuzmiega iki vienuolikos doh.gif Mes pirmi uzmiegam doh.gif Vyresnioji miegojo pietu net prmoje klaseje pirmus du menesius-miegale ji pas mane tongue.gif Vakare desimta jau miega,ryte puse septyniu vos atsikelia,o per iseigines-miega iki 11 maziausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 09 26, 13:39)
Mano sunus 6 metu,darzelyje pietus miega visada bigsmile.gif Nes keliames anksti -pries septynias ax.gif ..Vakare nors ir paguldom 21 vakl.vis tiek neuzmiega iki vienuolikos doh.gif Mes pirmi uzmiegam doh.gif Vyresnioji miegojo pietu net prmoje klaseje pirmus du menesius-miegale ji pas mane tongue.gif Vakare desimta jau miega,ryte puse septyniu vos atsikelia,o per iseigines-miega iki 11 maziausiai doh.gif

Atrodo vaikai turetu but panasus, o skiriasi kaip diena ir naktis thumbup.gif

Maniskiui dabar dar 5.5 bet pietu miegame tik darzely, namie jis nenori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleoja @ 2008 07 04, 01:31)
Ar 5-6 m. vaikai dar miega pietų miego? Ar manote, kad tai būtina? Kokiais būdais to siekiate? Jei vaikai nemiega, kada keliasi ir kada eina miegoti vakare, nebuna irzlūs 2-aja dienos dali? padiskutuokime, laukiu nuomoniu, nes man tai aktualu, ir turbut ne tik man ? ačiū mirksiukas.gif

Mano mergytei yra 5 metukai,ji eina i darzely tai zinoma darzely ismiega 3 valandas,bet namuose irgi nekyla problemu,tiesiog pasakai kad reikia eiti pietu miego ir ji eina i savo kambary :)Tai pietu miegelio stengemes eiti atsigulti tokiu paciu laiku kaip ir darzelyje apie 12 ir miegam iki 15valandos,o naktinio miegelio einam 21 valanda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesiukee: 01 spalio 2008 - 13:28
Maniškei 4,5m., darželyje užmiega be jokių problemų, bet jau namie, tai net neužsimink schmoll.gif. Iškart į ašaras, kad nenori miegučio. Keliasi apie 8val. ir vakare jau apie 21val. vos kojas pavelka, tada jau , mama, nunešk į lovytę.. lotuliukas.gif
Atsakyti