Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis prakaitavimas

MB prakaituoja kaip prakaitavęs. Bet nieko nedarom dėl to. Va tik išmoko su pižama miegoti. Porą kartų bandžaiu vėl su juo po viena kaldra miegoti - tai visa jo prakaitu permirkau. Nepatiko vienu žodžiu blush2.gif , tai ir vėl miegam po atskirom kaldrom ir nieko nekeičiam. Gal rimtai reikia jį pas daktarę varyti g.gif unsure.gif
Atsakyti
Ne, po sonkauliu man neskauda 4u.gif
Uztat issiaiskinau, kad verciau darytis magnetini rezonansa nei kompiuterine tomografija. Kompiuterine tomografija yra l.kenksminga, o rezonanasas -ne, o parodys ta pati. Tik i rezonansa milziniskos eiles, o ir kainuoja atsakanciai. Sian einu siuntimo, tada bus matyt. Oi, prazilsiu as nuo nervu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2008 05 20, 09:57)
Ne, po sonkauliu man neskauda 4u.gif
Uztat issiaiskinau, kad verciau darytis magnetini rezonansa nei kompiuterine tomografija. Kompiuterine tomografija yra l.kenksminga, o rezonanasas -ne, o parodys ta pati. Tik i rezonansa milziniskos eiles, o ir kainuoja atsakanciai. Sian einu siuntimo, tada bus matyt. Oi, prazilsiu as nuo nervu schmoll.gif




Turiu siuntima i magnetini rezonansa...darysiu kita treciadieni unsure.gif
Atsakyti
Nors ir nieko nerašom, vistik mums įdomu ir atsakymų laukiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2008 05 19, 17:22)
MB prakaituoja kaip prakaitavęs. Bet nieko nedarom dėl to. Va tik išmoko su pižama miegoti. Porą kartų bandžaiu vėl su juo po viena kaldra miegoti - tai visa jo prakaitu permirkau. Nepatiko vienu žodžiu  blush2.gif , tai ir vėl miegam po atskirom kaldrom ir nieko nekeičiam. Gal rimtai reikia jį pas daktarę varyti  g.gif  unsure.gif



aisku varyk, vis ka nors galbut suzinosit smile.gif


as neisivaizduoju kaip man saviski nuvaryt, nes jam matai ir taip gerai, o mane tai baigia isvest is proto schmoll.gif
su maniskiu ir istisa beda doh.gif ...nera nakties, kad neplauktu lig baseine ir vis persikrausto paskui i mano lovos puse doh.gif ...kazkaip nebejuokingai atrodo sitie dalykai g.gif ...skaiciau apie ta hočkino liga, bet is pozymiu tinka tik prakaitavimas, tai kaip ir atmetamas variantas...
Papildyta:
QUOTE(Juračiuks @ 2008 04 18, 10:55)
Sveikos merginos, ir aš su ta pačia bėda- vyro prakaitavimu.Pačios mes tai greitai pas daktarus, o su jais ... doh.gif . Aš ir galvoju, kad maniškiui nuo nervų, nors dar labai daug rūko ir mažai geria  skysčių- vien kavą. Darbe komisija tikrino , bet ar jie ten geria žiūri AR KAI SAKO, KAD TIK ANTSPAUDUS SUDĖT? Gal tikrai skydliaukę ir cukrų reik varyt patikrint.



tie darbiniai tyrimai tikrai nera issamus, o vos pavirsutiniski smile.gif ...

pas mus darbovietei kai tikrino, tai jiems uzteko kaip mokyklos laikais isvardint raideles viena akim ir ant vienos kojos pastovet lotuliukas.gif ...jei tai padarai, tu sveikas kaip ridikas thumbup.gif ...kazkox absurdas doh.gif



del tu visu tyrimu, tai kaip suprantu pradzioj pas sheimos gydytoja reikia? g.gif
Atsakyti
Man jau tuoj bus metai kaip prakaituoju naktimis, tik va man prasideda kažkur 2 sav. iki mėnesinių, o po to 2 sav. vėl viskas normaliai. Iš tiesų net nežinau ką čia daryt, bandau ieškot atsakymų pati: pirmoji priežastis būtų, kad persikraustėm gyvent į butą, miegamas gana mažas, o dar mes mėgstam užsidaryt duris (nuo katino) bei langus (nuo triukšmo), tai gal per tvanku būna kambary. Kita priežastis, kad per mm truputį pakyla kūno temperatūra ir galbūt to užtenka, kad prakaituočiau.
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif

MB kamuoja naktinis prakaitavimas doh.gif
Sia nakti prabudo visas slaputelis (ir patalyne visa permirkusi...) verysad.gif
Kazi kas jam blogai, man taip neramu...
Atsakyti
Sveikos,
Matau, kad ne mane vieną kankina ši problema...MB ir žiauriai prakaituoja naktimis, ankščiau dar netaip, bet pastarosiomis dienomis ypač verysad.gif
Sako ,kad neišsimiega, rytais pykina, labai blogai jaučias,nebežinau kas daryt g.gif
Reiks pas daktarą varyt, nes nebenormalu jau čia darosi g.gif
Atsakyti
MB taip pat buna nakti sprakaituoja, net prisiliesti neimanoma, slapias kaip varliukas. Bet jis labai daug skysciu vartoja, gal virs 3 litru isgeria.
Atsakyti
Pagalba prakaituojancioms.
mano zmona prakaitavo 2 metus istisai.. varvejo upeliais kol neatradom vaistu. driclor'as - superinis dalykas,isnyko jai visi varvejimai
galit isigyti is manes jei jus irgi tai kankina
tel 862605462
arba emeil mantoshius@live.com 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergikes,

As naktimis prakaituoju del kosmarisku sapnu... o sapnai pas mane del labai ytempto darbo, gyvenimo, turiu labai jautrius nervus teko kazkada gerti antidepresantus (tiesa po nedideles operacijos).
Tai vis verciu kalte silpniems savo nervams. O dar gyvenime pasiseke kaip reikiant ir darba ytempta tureti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mantoshius @ 2009 05 19, 18:11)
Pagalba prakaituojancioms.
mano zmona prakaitavo 2 metus istisai.. varvejo upeliais kol neatradom vaistu. driclor'as - superinis dalykas,isnyko jai visi varvejimai
galit isigyti is manes jei jus irgi tai kankina
tel 862605462
arba emeil mantoshius@live.com  4u.gif



kazkuom kvepia g.gif
Papildyta:
QUOTE(www.prakaitavimas.tik.lt @ 2009 05 28, 18:32)
Jei nusibodo jums prakaitavimas, tai sis puslapis kaiptik jums:) 100% veiksmingumas:) uzeikite i www.prakaitavimas.tik.lt ten rasite ko reika:)



ogi reklama! doh.gif
Atsakyti
As girdejau apie ta driclor,kad jis pavojingas sveikatai, atseit gali sukelti kruties vezi, nes i ji ieina aliuminio druskos. Va sake yra injekcija Dysport veiksmingai salina prakaitavima,botulinas suleidziamas i prakaituojancias vietas, atrodo siaubingai skamba blink.gif ,bet jeigu padeda kodel nepabandzius.
Atsakyti