Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis prakaitavimas

Nenoriu gąsdinti. Prakaitavimas gali būti aktyvios tuberkuliozės požymis. Asmeniškas šis mano patyrimas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa1976 @ 2009 09 26, 17:04)
Nenoriu gąsdinti. Prakaitavimas gali būti aktyvios tuberkuliozės požymis. Asmeniškas šis mano patyrimas. schmoll.gif

O kokie dar pozymiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 27 rugsėjo 2009 - 20:52
QUOTE(rsc @ 2009 09 27, 21:51)
O kokie dar pozymiai?

Sveiki. Pagrindiniai požymiai kosulys, skrepliavimas (nors gali ir nebūti), sufebrili temperatūra, naktinis prakaitavimas, svorio kritimas, silpnumas. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2008 05 21, 07:34)
Turiu siuntima i magnetini rezonansa...darysiu kita treciadieni unsure.gif


Kur pradingus? Rasyk toliau kaip tau seksi tirtis. Zinosim ir mes kur eiti ir ka daryt. Tavo patirtis labai mums pravers. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radastele: 22 spalio 2009 - 23:23
Matau tema seniai uzvesta.Pas mane ir ta pati beda,buvau pas endokrinologe,apciupinejo skydliauke,tyrimu neskyre,sake,kad prakaitavimas nuo streso,nervu ir tt,liepe maudytis vonioj su azuolo zieve.Niekas nepadejo,ta pati problema liko.Kita sav vel pas ja einu,reikalausiu hormonu tyrimu.
Atsakyti
Man irgi yra naktinis prakaitavimas ne visada, bet kai skydliaukes hormonai kaitaliojasi, va tada tai buna doh.gif Siaip nuo streso, nerimo taip pat prakaitavimas buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2010 03 18, 19:18)
Man irgi yra naktinis prakaitavimas ne visada, bet kai skydliaukes hormonai kaitaliojasi, va tada tai buna doh.gif Siaip nuo streso, nerimo taip pat prakaitavimas buna 4u.gif

Sveikos, naktinis prakaitavimas gali būt ir cukrinio diabeto požymis doh.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Aš irgi labai pavargau nuo naktinio prakaitavimo,bet mane vargina ne tik prakaitavimas bet ir šalčio krėtimas ypač nakty,o jeigu užmiegu atsibundu nuo prakaito ir vėl man šalta,todėl kad esu kaip varle visa šlape. g.gif

Papildyta:
QUOTE(lazdona @ 2010 03 19, 18:37)
Sveikos, naktinis prakaitavimas gali būt ir cukrinio diabeto požymis  doh.gif

Šią savaitę pridaviau kraujo glukozei ir cholesteroliui,ginekologas paskyrę tyrimus. Gal tikrai turiu cukraus kraujyje,mane pradėjo labai troškinti,nors geriu pakankamai daug g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 19 kovo 2010 - 22:10
Labas merginos, mane kankina ta pati problema, bet supratau kad tai vyksta pries menesines, per vienas lengviau, o per kitas sunkiau. Zodziu pastebejau, kad kas antra menesi jos buna sunkesnes. Nezinau kiek kitoms yra metu, bet supratau kad cia yra priesklimaksinis sindromas. Diena jokiu pozymiu, o va nakti tai kosmaras, kaip ir rasote, greziami naktiniai ir patalyne buna. Tai dar dziaugiuosi kad kas antra menesi ir tik kelias dienas. Mano drauge dar uz mane jaunesne ir dar seniau tuo kamuojasi. O as irgi dar nesu tokio amziaus kad jau butu mano kaip produktyvios moters pabaiga, o kamuojuosi jau nuo 36 metu, iskarto po antro vaiko pagimdymo prasidejo. Ir ko tik neklausiau, tai nakvisu gerk, tai dar ko gerk, ai zodziu niekas nepades supratau ir viskas. Mano menstruac.reguliarios, negausios, neskausmingos, na rodos viskas su manim gerai butu. Tai va, gal kuri pastebekite save, gali buti ir tas PMS sindromas tokioj formoj.

Na zodziu pasiguodziau, dar ir ramiau paliko, kad as ne viena tokia biggrin.gif

Linkiu visom geros sveikateles.
Atsakyti
Naktini prakaitavima turiu apie pora metu. prabudus veidas net slapias kaip po maratono. negasdinkit su tuberkulioze..
Atsakyti
Sveikos. Turejau sia problema, bet jau neturiu schmoll.gif thumbup.gif Man turbut buvo sis prakaitavimas nuo antsvorio, nors neturejau jo daug, bet sureguliavus mityba ir numetus 6kg man viskas praejo bigsmile.gif
Atsakyti
antsvoris, stresas, neteisinga mityba, hormoniniai pokyciai gali paskatinti prakaitavima, bet kiekvienas gydytojas labai sunerimsta isgirdes, kad zmogus prakaituoja taip, kad paklode tampa slapia, arba reikia keisti naktinius makrskinius. Tai vadinamoji B simptomatika: naktinis prakaitavimas, pakilus kuno temperatura bei krentantis svoris. Daznai tai yra rimtu ligu nespecifinis pozymis: ivairu uzdegimu, tarp ju TBC bei labai daznas onkologiniu ligu simptomas, ypac hematologiniu. Todel saunu, kad jusu gydytojai puola patikrinti skydliauke, ar skiria brangius antinksciu hormonu tyrimus (kas mano nuomone pasiteisina tik labai retai), bet taip pat labai svarbu istirti krauja (eritrocitus, limfocitus, trombocitus, LDH ir kitus parametrus, kurie gerai zinomi bendrosios praktikos gydytojui), uzciuopti limfmazgius bei bluzni, padaryti krutines rentgena, paziureti, kaip atrodo tonziles. Sorry, jei as cia per daug rimtai, bet man atrodo tokius faktus verta zinoti kiekvienam. Naktinis prakaitavimas tikrai nera normalus reiskinys! 4u.gif
Atsakyti