Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis prakaitavimas

Rasau toliau apie savo keliones pas gydytojus biggrin.gif (gal kam pravers info)

Endokrinologe parase 4 rusiu tyrimus (del hormonu), 2 daromi poliklinikoje, 2 tik privaciai. 4u.gif

Plaucius irgi svieciausi, bet atsakymo dar nezinau...
Atsakyti
Pravers labai. Laukiam tolesniu ziniu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tuoj prazilsiu nuo visu situ tyrimu ir informacijos gausos interneto platybese unsure.gif

Zodziu, taip du is tu tyrimu, kurie yra daromi privaciai vadinasi prolaktinas ir kortizolis. Per google galima susirasti pakankamai informacijos apie juos, pakankamai, kad prazilti blink.gif As atsakymus jau turiu, bet dar pas gydytoja isaiskinimo nebuvau, privacioje klinikoje neaiskino, sake, kad turetu siuntes gydytojas viska paaiskinti. Be to sake, kad reiktu tureti visus tyrimus vienoj vietoj, kad matyti realia situacija -SUTINKU, bet nervu tai kainuoja OHO ho ho cool.gif

Del tu likusiu tyrimu nepamenu kaip vadinosi, issiaiskinsiu kai grisiu pas endokrinologe.

Darykites tyrimus ir isvadas 4u.gif Reikalaukite tyrimu 4u.gif

Beje, gal kiekvienam zmogui konkreciu atveju daromi skirtingi tyrimai, bet mano nusiskundimas buvo ryskus naktinis prakaitavimas.

Tikiuosi, kazkam si info pades 4u.gif
Atsakyti
ANIE 2 baisieji hormonai pas mane normoj, skydliaukes hormonai prie zemesnes ribos, toliau paskyre skydliaukes echoskopija, jei butu netvarkoj viens is pirmuju 2-ju hormonu + butu skiriama aninksciu echoskopija 4u.gif
dar kazkoki kitoki cukraus tyrima paskyre...jau sian pasidariau ir pakartotinai TTH tyrima paskyre...dar liepe cukru aparaciuku nakti pasimatuoti (pasiskolinti is ko nors)kai prabundu suprakaitavus....

Tai kol kas tiek ziniu

Tiesa, dar apziurejo kuna ar nera dideliu raudonu striju ant slaunu ir pilvo (ne gimdyviniu, o kazkokiu dideliu).

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2008 04 16, 15:16)
Tiesa, dar apziurejo kuna ar nera dideliu raudonu striju ant slaunu ir pilvo (ne gimdyviniu, o kazkokiu dideliu).


Hmm, labai idomu, kuo cia detos strijos... Nieko nesake?
Atsakyti
Jie ju neturi -tai neverta ir nervuotis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ir aš su ta pačia bėda- vyro prakaitavimu.Pačios mes tai greitai pas daktarus, o su jais ... doh.gif . Aš ir galvoju, kad maniškiui nuo nervų, nors dar labai daug rūko ir mažai geria skysčių- vien kavą. Darbe komisija tikrino , bet ar jie ten geria žiūri AR KAI SAKO, KAD TIK ANTSPAUDUS SUDĖT? Gal tikrai skydliaukę ir cukrų reik varyt patikrint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 18 balandžio 2008 - 09:55
Sian ir vel einu pas endokrinologa atsakymu...tik cukru visai pamirsau pasimatuoti, kitam kartui pasimatuosiu, vistiek dar grizt reiks po echoskopijos cool.gif
Atsakyti
Buvau -skydliaukes tyrimai geri, bet dar vistiek echoskopija padarys.
Liepe kortizolio tyrima pasikartoti ir estradioli pasidaryti. Pastaraja del to, kad kai ginekologei pasiguodziau del to prakaitavimo tai israse estrogeno ovules, bet netyre pries tai, o is akie israse. Kadangi apie estrogena paskaiciau internete ir suzinojau, kad nera jos tokios jau nekaltos -tai sunaudojau tik 2 vnt ir lioviausi...endokrinologe labai nustebo, kad ginekologe neistyrusi israse siu pavojingu vaistu...tad pati ir paklausiau endokrinologes ar galima butu tyrima del estrogenu padaryti...
Tai dabar ir vel krauja duosiu wacko.gif wacko.gif
Zodziu toliau skatinsiu zilu plauku atsiradima schmoll.gif
Atsakyti
Labux,
O su manim nieks nenori pabendrauti situo klausimu...gal ir man Jusu patirtis praverstu g.gif Ar daugiau nieks i gydytojus del naktinio prakaitavimo nesikreipe?
Atsakyti
Dariausi kortizolio tyrima dar karta ir vel padidintas, skyre antinksciu echoskopija, tai echoskopuotojo paprasiau, kad patikrintu visus vidaus organus -taigi nieko nerado ir pasiule pasidaryti kompiuterine tu paciu organu tomografija, paaiskino, jog echoskopu matosi tik grubus pakitimai ir dariniai.
Atsakyti
sveikutes,

gerai kaip tave tinkama linkme kreipia del tyrimu, o tau neskauda po kairiu sonkauliu, mane kazkaip ir ispyle prakaitas nakti, bet tai pirma karta, tai sakiau reik ir eit issitirt, nes pries tai turejau du persileidimus, gal cia hormonai durniuoja?
Atsakyti