Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų išrinktas vardas patiko kitiems?

QUOTE(SESIA @ 2012 03 03, 22:23)
o man kazkaip vienodai buvo-svarbiausi kad mums patiko 4u.gif

drinks_cheers.gif man taip pat
Atsakyti
QUOTE(Mistika123 @ 2012 04 04, 16:42)
drinks_cheers.gif man taip pat

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad ne močiutėms su tais vardais gyvent reikės, o Jūsų vaikams, todėl jų nuomonės baimintis labai nevertėtų. Juolab, kad vaikelis ne močiutės, o tėvelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chouchou: 04 birželio 2012 - 19:35
Labai daug kam nepatiko duotas vardas, bet buvo ir tokių, kuriems vardas buvo - superinis. Nesmagu išgirsti tas tokias negatyvias nuomones, apie vardą, kuriuo pavadintas Tavo vaikas, bet dabar, kai matau, kad vardas tinka mergaitei man smagu ir nusispjaut, ką mano kiti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chouchou @ 2012 06 04, 20:33)
Manau, kad ne močiutėms su tais vardais gyvent reikės, o Jūsų vaikams, todėl jų nuomonės baimintis labai nevertėtų. Juolab, kad vaikelis ne močiutės, o tėvelių.


Būtent, vardas VAIKO, o ne tėvelių ar senelių. Ir vaikas - ne tik tėvelių, bet ir senelių anūkas, bet ir kažkieno būsimas vyras/žmona, tėvas/mama, kolega ar verslo partneris ir, pagaliau, kažkieno senelis/močiutė. Suprantu tėvelių, ypač gimdyvių, euforiją, kūdikeliui gimus, bet visgi gal reikėtų įsiklausyti į argumentuotas aplinkinių nuomones?
Atsakyti
Kaip savo teciui pasakiau apie man patinkancius vardus:Leja,Izabele,Beatrice tai tuoj isbrokavo doh.gif Tai dabar su vyru nutarem nesakyti koki varda sugalvojom,kaip gims tada ir suzinos,o pakeisti nieko nebegales thumbup.gif
Atsakyti
Jokiu neigiamu komentaru apie dukrai parinkta varda nesulaukem. Tai arba patiko vardas, arba per daug tolerantiski teveliai ir seneliai kazka sakyt neigiamo apie taip mylima anukyte/pronukyte... tongue.gif
Atsakyti
Visiems patiko, nebuvo jokiu perkalbejimu, nors jei ir butu nepatikes visvien buciau pavadinus tokiu paciu vardu, juk cia mano vaikas wub.gif
Atsakyti
Iš pradžių visus variantus ir seneliams sakydavome, tai išpeikdavo kiekvieną kartą. Nuo to laiko nieko nebesakėme, patys vieni galvojome, ir vardą pasakėme jau vaikučiui gimus. Visi liko patenkinti, išdidūs gražu varduku ir gyrėsi visiems draugams. Ot taip biggrin.gif
Atsakyti
Mano tėtis Vytautas, tai norėjo, kad dukrą pavadintume Vytaute. Nu bet neskambėjo, man tas vardas, nors tu ką. Šiaip net nesakydavau ką sugalvodavom, tik pasakiau, kai jau išrinkom. Tai patiko wub.gif
Atsakyti
Oho pasirodo ne mums vieniems tokia dilema iskilusi buvo. Sunaus vardas is karto visiems lipo ir prilipo, jau net nestumo metu buvom ji isrinke, o stai dukrai is viso isrinktu vardu saraso niekas nelipo, kol gimdymo namuose nepasake gal Sonata:D
Bet grizus is ligonines sumete mane mociute ir prosenele kas cia per vardas, kad negraziai trumpins ir pan. Bet buvo uzregistruota, tai jau saukstai po pietu buvo...smile.gif Nezinau kuo jom jis keistas pasirode doh.gif gal tik retesnis.
Atsakyti
Dar svarbu-kokios tarmės seneliai,iš kurio krašto kilę... N es mano amžinatilsį babytė vieną anūką- mano pusbrolį vadino Rastinuku(Aristidas) Panevėžio krašte...O draugės babytė - dzūkė nuo Alytaus ,tai anūkę vadino Ganapuke(Genoefa). mirksiukas.gif ,o kitą anūką Dominyką( jos brolį) vadino Damyniu.
Atsakyti