Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterėms ir kitoms prijaučiančioms skaičiukams

QUOTE(Gege @ 2008 07 11, 09:28)
bet durnai gaunasi, tarkim žmogus labai gerai dirba savo tiesioginį darbą, o iki darbo jis va gali ir nesugebėti atvažiuot, nes tipo žioplas. darbdavys taksi jam negali samdyt, kad į darbą atvežtų, nes tipo jau skaitosi darbuotojo pajamos natūra. nesąmonė vien žo  biggrin.gif
Papildyta:
na gerai, imam situaciją. baigiu darbą 17.00 ir iš darbo važiuoju namo su dviračiu. 17.15 mane partrenkia automobilis (jeigu tai turi kokios nors įtakos, vienu atveju aš pati kalta, kitu - automobilio vairuotojas). taigi, nelaimingas atsitikimas pakeliui iš darbo. tai kas gręsia mano darbdaviui? ir ką darbdavys galėjo padaryti, bet nepadarė, kad tokios nelaimės nebūtų?

oj mergaitės, žinokit, susinervijau iš pat ryto  doh.gif


Sveikos, bent pas mus įmonėj viena valanda prieš darbą ir viena po darbo skaitosi nelaimės atveju kaip darbinė trauma.
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 07 11, 11:28)
oj mergaitės, žinokit, susinervijau iš pat ryto  doh.gif

nu tai ko daba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 07 11, 11:43)
nu tai ko daba?  g.gif


nu kad tokia neteisybė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 07 11, 11:49)
nu kad tokia neteisybė  verysad.gif

prisiminiau vieną atvejį. mano draugę, einančią per perėją kliudė mašina. ji grįžinėjo iš darbo. daug reikalų turėjo darbovietė. o ji biuletenį gavo 100 proc pusę metų beveik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 11 liepos 2008 - 10:59
QUOTE(Gege @ 2008 07 11, 11:28)
na gerai, imam situaciją. baigiu darbą 17.00 ir iš darbo važiuoju namo su dviračiu. 17.15 mane partrenkia automobilis (jeigu tai turi kokios nors įtakos, vienu atveju aš pati kalta, kitu - automobilio vairuotojas). taigi, nelaimingas atsitikimas pakeliui iš darbo. tai kas gręsia mano darbdaviui? ir ką darbdavys galėjo padaryti, bet nepadarė, kad tokios nelaimės nebūtų?

Darbdaviui gresia: užpildyti daug popierių, pabendrauti su VDI darbuotojais ir laukti kol darbuotojas pasveiks, arba, blogiausiu atveju, ieškotis kito doh.gif
Darbdavys galėjo apsidrausti, kad jam kompensuotų patirtus nuostolius, kuriuos jis gali patirti negaudamas pajamų, nes darbuotojas nedirba ir t.t.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Gege @ 2008 07 11, 11:49)
nu kad tokia neteisybė  verysad.gif

na kodėl neteisybė, aš sakyčiau, kad netgi gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2008 07 11, 13:16)
Laba diena  4u.gif
na kodėl neteisybė, aš sakyčiau, kad netgi gerai  ax.gif

Na darbuotojui gal ir gerai, kai biuletenį 100 proc apmoka, bet darbdaviui iš to jokios naudos
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Gal galite padėti?
Žmogus išėjo iš darbo 06.03. Viską paskaičiavau atostoginius t.t viskas ok, bet tą patį mėn jis vėl buvo priimtas į darbą 06.25. Tai kaip man dabar paskaičiuoti atlyginimą už tas kelias dienas? blush2.gif Tai dabar jau NPD nereikia taikyti ar kaip čia gaunasi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonike: 12 liepos 2008 - 14:55
QUOTE(jonike @ 2008 07 12, 15:54)
Sveikutės 4u.gif
Gal galite padėti?
Žmogus išėjo iš darbo 06.03. Viską paskaičiavau atostoginius t.t viskas ok, bet tą patį mėn jis vėl buvo priimtas į darbą 06.25. Tai kaip man dabar paskaičiuoti atlyginimą už tas kelias dienas? blush2.gif  Tai dabar jau NPD nereikia taikyti ar kaip čia gaunasi? blush2.gif

Pagal naują sutartį imi mėnesio sumą, dalini iš darbo dienų per mėnesį ir daugini iš dirbtų dienų.
Jei liko gabaliukas nepritaikyto NPD atleidžiant, tai likutį reikia pritaikyti. mirksiukas.gif

Bet ot gerai, norėčiau ir aš taip išeit, pasiimt nepanaudotus atostoginius ir vėl sugrįžti. lotuliukas.gif Super darbdavys thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites turiu klausima ax.gif Imone pirko priekaba Lietuvoje, tai buvo imones ilgalaikis turtas, dabar parduoda i uzsien (ES) uz likutine verte, (tarkim ta verte 10000 ) tai 10000 +PVM g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 07 12, 17:14)
Mergaites turiu klausima  ax.gif Imone pirko priekaba Lietuvoje, tai buvo imones ilgalaikis turtas, dabar parduoda i uzsien (ES) uz likutine verte, (tarkim ta verte 10000 ) tai  10000 +PVM  g.gif

Jei parduodi į ES PVM skaičiuoti nereikia, tik reikia nuorodos ant PVM sąskaitos faktūros į PVM įstatymo straipsnį, taip pat turite gauti pirkėjo patvirtinimą, kad priekaba tikrai išgabenta į ES ir dar reikia nurodyti tos įmonės PVM mokėtojo kodą ir turėti patvirtinimą, kad tikrai toks ir ne kitoks tas kodas.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 12, 18:02)
Jei parduodi į ES PVM skaičiuoti nereikia, tik reikia nuorodos ant PVM sąskaitos faktūros į PVM įstatymo straipsnį, taip pat turite gauti pirkėjo patvirtinimą, kad priekaba tikrai išgabenta į ES ir dar reikia nurodyti tos įmonės PVM mokėtojo kodą ir turėti patvirtinimą, kad tikrai toks ir ne kitoks tas kodas.

Perka Fizinis asmuo unsure.gif Man aiskino, kad jeigu priekaba pirkta Lietuvoje ir mes jau pasinaudojom PVM, tai dabar reiks moketi PVM g.gif
Atsakyti