Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterėms ir kitoms prijaučiančioms skaičiukams

QUOTE(Asio @ 2008 07 12, 18:46)
Perka Fizinis asmuo  unsure.gif  Man aiskino, kad jeigu priekaba pirkta Lietuvoje ir mes jau pasinaudojom PVM, tai dabar reiks moketi PVM  g.gif

Jei perka fizinis asmuo, tada tik su PVM.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 12, 18:51)
Jei perka fizinis asmuo, tada tik su PVM.

Aciu 4u.gif dar klausimelis, jei ta likutine verte 10000 tai +PVM ar visa bendra suma su PVM turi buti 10000 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 07 12, 19:15)
Aciu  4u.gif dar klausimelis, jei ta likutine verte 10000 tai +PVM ar visa bendra suma su PVM turi buti 10000 g.gif

+ PVM
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 12, 19:20)

Aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 12, 15:23)
Pagal naują sutartį imi mėnesio sumą, dalini iš darbo dienų per mėnesį ir daugini iš dirbtų dienų.
Jei liko gabaliukas nepritaikyto NPD atleidžiant, tai likutį reikia pritaikyti.  mirksiukas.gif

Bet ot gerai, norėčiau ir aš taip išeit, pasiimt nepanaudotus atostoginius ir vėl sugrįžti.  lotuliukas.gif Super darbdavys  thumbup.gif


Tas žmogus dirbo nuo rugsėjo iki birželio, tai nei metų neišdirbo. Tai kaip suprantu dabar man reikia už tas dienas pritaikyti NPD? g.gif Bet jei dabar dirbs metus nesigaus daugiau nei 12NPD per metus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2008 07 12, 20:49)
Tas žmogus dirbo nuo rugsėjo iki birželio, tai nei metų neišdirbo. Tai kaip suprantu dabar man reikia už tas dienas pritaikyti NPD? g.gif Bet jei dabar dirbs metus nesigaus daugiau nei 12NPD per metus? g.gif

Nesvarbu nuo kada jis dirbo pagal seną sutartį. Žiūrėk tik birželio mėn, jei buvo pritaikytas visas NPD tai jau nebetaikai, jei pilnai nepritaikei tada dar likusei daliai pritaikyk. Į praėjusius metus iš vis nežiūrėk
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2008 07 12, 20:49)
Tas žmogus dirbo nuo rugsėjo iki birželio, tai nei metų neišdirbo. Tai kaip suprantu dabar man reikia už tas dienas pritaikyti NPD? g.gif Bet jei dabar dirbs metus nesigaus daugiau nei 12NPD per metus? g.gif


Pagal mane tu tauturėjai birželio mėnesį jau išnaudot visą NPD, taip kad siūlau už tas kelias dienas nuo 25d nuo visos sumos skaičiuot GPM ir nesukt sau galvos. Dėl kelų litų nenumirs, jei sugeba nesamones daryt...
Atsakyti
QUOTE(temide @ 2008 07 14, 07:11)
Pagal mane tu tauturėjai birželio mėnesį jau išnaudot visą NPD, taip kad siūlau už tas kelias dienas nuo 25d nuo visos sumos skaičiuot GPM ir nesukt sau galvos. Dėl kelų litų nenumirs, jei sugeba nesamones daryt...


AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif wub.gif
Imk kokteiliuką vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunytėė @ 2008 07 12, 21:04)
Nesvarbu nuo kada jis dirbo pagal seną sutartį. Žiūrėk tik birželio mėn, jei buvo pritaikytas visas NPD tai jau nebetaikai, jei pilnai nepritaikei tada dar likusei daliai pritaikyk. Į praėjusius metus iš vis nežiūrėk


AČIŪ aciuks.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tik eikim po aukštojo beržo pavėsiu, kur tyliai aš vien apie meilę kalbėsiu... user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 14, 14:07)
Tik eikim po aukštojo beržo pavėsiu, kur tyliai aš vien apie meilę kalbėsiu... user posted image user posted image


Ciocia polia..... A čia po ketvirtinių taip..... ar pavėluotas pavasaris...... ar šiaip graži diena....????
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 14, 14:07)
Tik eikim po aukštojo beržo pavėsiu, kur tyliai aš vien apie meilę kalbėsiu... user posted image user posted image

negi atostogos prasidejo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 14, 13:07)
Tik eikim po aukštojo beržo pavėsiu, kur tyliai aš vien apie meilę kalbėsiu... user posted image user posted image

hihihi.gif
Atsakyti