Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika II

QUOTE(Endendu @ 2008 07 17, 12:49)
Čia toks tipo kremas...Labiau tinka riebiai arba mišriai odai. Jis su vaisių rūgštimis, tai padeda odai greičiau atsinaujinti, nusluoksniuoja suragėjusį paviršių. Naudojant jautresnei odai gali jaustis graužimo, niežėjimo efektas, kuris panaudojus ilgesnį laiką išnykstą.

Tai galima jį kaip pagrindą makiažo naudot? Šį vakarą bandysiu darbuotis šepetėliais...laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliondra @ 2008 07 17, 13:24)
Tai galima jį kaip pagrindą makiažo naudot? Šį vakarą bandysiu darbuotis šepetėliais...laukiu nesulaukiu  smile.gif



Galima. Sėkmės darbuojantis 4u.gif Iš pradžių gali būti, kad perdaug prisitepsi, bet ilgainiui įgundama.
Atsakyti
Tikėjausi, kad rezultatas bus geras, nes tiek išgirta, bet kad šitooooks thumbup.gif Rekomenduoju visoms thumbup.gif Super super daiktas thumbup.gif Rytoj tepsiuos jau į darbelį ir žiūrėsiu kaip atlaikys dieną
Atsakyti
Panos, turiu klausimą - kas už Everyday Minerals mokėjote Visa Virtuon kortele: ar su tokia kortele reikia pildyti ten, kur parašyta credit card? Užpildžiau savo duomenis, savo adresą, o ten kur reikėjo suvesti kortelės duomenis - suvedžiau tėčio vardu, nes jo kortelė.
Man meta "Error: 2-1-2-P---This transaction has been declined." ir "Error: Failure in Processing the Payment (ps_authorize)".
Ką darau ne taip?



Atsakyti
QUOTE(Svajotoja @ 2008 07 18, 18:15)
Panos, turiu klausimą - kas už Everyday Minerals mokėjote Visa Virtuon kortele: ar su tokia kortele reikia pildyti ten, kur parašyta credit card? Užpildžiau savo duomenis, savo adresą, o ten kur reikėjo suvesti kortelės duomenis - suvedžiau tėčio vardu, nes jo kortelė.
Man meta "Error: 2-1-2-P---This transaction has been declined." ir "Error: Failure in Processing the Payment (ps_authorize)".
Ką darau ne taip?


Jei kortelė tėčio vardu, tai ir registruoti reikia tėtį.
Atsakyti
Gal yra kas naudoja RareMinerals Skin Revival Treatment arba RareMinerals Blemish Therapy Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
O domu, kodel nera atsiliepimu apie ardeco mineraline pudryte, negi ne viena nenaudojat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2008 07 18, 17:52)
Jei kortelė tėčio vardu, tai ir registruoti reikia tėtį.


Užregistravus tėtį smile.gif errorus tuos pačius meta. Ar tikrai su SEB'o Visa Virtuon reikia pildyti duomenis, kur nurodyta Credit card?
Atsakyti
QUOTE(Svajotoja @ 2008 07 19, 10:40)
Užregistravus tėtį smile.gif errorus tuos pačius meta. Ar tikrai su SEB'o Visa Virtuon reikia pildyti duomenis, kur nurodyta Credit card?

taip as pildziau ten ir jokiu klaidu nemete.. viskas normaliai praejo..
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2008 07 16, 15:43)
kiek kainuoja Artdeco mineraline pudra LT?  blush2.gif

Naujausios kolekcijos matine presuota artdeco-60 Lt, papildymas, 40 Lt.Man patinka, kad si kosmetika pildoma,o ir naujosios artdeco mineraline presuota man patiko, neblizgi ir ilgai neissimusa T zonos blizgesys i pavirsiu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 19 liepos 2008 - 20:11
QUOTE(caramell @ 2008 07 18, 20:35)



As ta Bemish Therapy turiu, bet nenaudoju, nes kazkaip kol jis man atkeliavo, tai ir spuogai dingo doh.gif .ten kaip pudra yra ir teptukas naudojimui, kelis kartus tepiau, tai nieko nesupratau. Kazkaip esu ipratus kremus naudoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2008 07 19, 20:07)
Naujausios kolekcijos matine presuota artdeco-60 Lt, papildymas, 40 Lt.Man patinka, kad si kosmetika pildoma,o ir naujosios artdeco mineraline presuota man patiko, neblizgi ir ilgai neissimusa T zonos blizgesys i pavirsiu:)

O čia kur už tiek? Bo sarmoj žiūrėjau 65 lt, arba ne tą žiūrėjau.


Dar klausimukas - o kaip Lorealio mineraline biri pudra? Droge pabandžiau tai nžn nelabai aš skirtumą jaučiu kol nepradedi ant veido normaliai mazotis, bet pats atspalvis šviesiausios man visai patiko.
Atsakyti