Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika II

QUOTE(moodring @ 2008 07 22, 12:02)
O čia kur už tiek? Bo sarmoj žiūrėjau 65 lt, arba ne tą žiūrėjau.
Dar klausimukas -  o kaip Lorealio mineraline biri pudra? Droge pabandžiau tai nžn nelabai aš skirtumą jaučiu kol nepradedi ant veido normaliai mazotis, bet pats atspalvis šviesiausios man  visai patiko.


Droge artdeco mineraline kainuoja 59,99Lt ax.gif ir man artdeco kazkaip patraukliau atrodo negu lorealio schmoll.gif nezinau reiketu pabandyti kas ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 07 22, 22:51)
Droge artdeco mineraline kainuoja 59,99Lt ax.gif ir man artdeco kazkaip patraukliau atrodo negu lorealio schmoll.gif nezinau reiketu pabandyti kas ir kaip g.gif


O kuriuose droguose yra artdeco? nes visuose kuriuos dabar pamenu tai ner blush2.gif

Gal vistiek kazkas neturi isankstiniu nusistatymu ir galetu palyginti lorealio ir ardeco birias mineralines pudras? blush2.gif biggrin.gif

atsiprasau kad tiek daug klausineju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2008 07 23, 08:58)
O kuriuose droguose yra artdeco?  nes visuose kuriuos dabar pamenu tai ner  blush2.gif

Gal vistiek kazkas neturi isankstiniu nusistatymu ir galetu palyginti lorealio ir ardeco birias mineralines pudras?  blush2.gif biggrin.gif

atsiprasau kad tiek daug klausineju  blush2.gif



jau senesnese temose pamenu lorealis buvo ispeiktas...jeidar neistryne tu temu gali paieskot smile.gif o apie artdeco lyg ir nieko atsiliepimai buvo,bet aisku labiausiai isgirta BE smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 07 23, 09:01)
jau senesnese temose pamenu lorealis buvo ispeiktas...jeidar neistryne tu temu gali paieskot smile.gif o apie artdeco lyg ir nieko atsiliepimai buvo,bet aisku labiausiai isgirta BE smile.gif

ok, dekui mirksiukas.gif einu ieskot skaityti biggrin.gif
Atsakyti
Jeje pagaliau katik gavau siuntinuka is Jav !!!Einu bandytis ir ziurinet savo E.B pudrytes! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliondra @ 2008 07 17, 21:31)
Tikėjausi, kad rezultatas bus geras, nes tiek išgirta, bet kad šitooooks  thumbup.gif  Rekomenduoju visoms  thumbup.gif  Super super daiktas  thumbup.gif  Rytoj tepsiuos jau į darbelį ir žiūrėsiu kaip atlaikys dieną


o kokia tavo oda pagal tipa? nes mano riebi, idomu, ar bus good? g.gif ir dar, gali imesti nuoroda, pacios pudrytes, kuria parsisiuntei, ne rinkinuko? ax.gif
Atsakyti
bliamba,man jau pora menesiu neateina mano nemokamas EM rinkinelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 07 25, 19:44)
bliamba,man jau pora menesiu neateina mano nemokamas EM rinkinelis doh.gif


kas per rinkinukas? imeskit nuoroda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 07 25, 20:44)
bliamba,man jau pora menesiu neateina mano nemokamas EM rinkinelis doh.gif

As ta rinkinuka gavau po poros savaiciu i Vilniu, o mama, gyvenanti kitam mieste, gavo ji po mazdaug dvieju menesiu, nors uzsakiau ta pacia diena g.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 07 25, 21:20)
kas per rinkinukas? imeskit nuoroda bigsmile.gif

https://www.everyday...?...6&Itemid=40
"Free Sample Makeup Kit" (reikia mokėti už siuntimą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 26 liepos 2008 - 13:38
QUOTE(moodring @ 2008 07 23, 09:58)
O kuriuose droguose yra artdeco?  nes visuose kuriuos dabar pamenu tai ner  blush2.gif

Gal vistiek kazkas neturi isankstiniu nusistatymu ir galetu palyginti lorealio ir ardeco birias mineralines pudras?  blush2.gif biggrin.gif

atsiprasau kad tiek daug klausineju  blush2.gif


As Kauno akropoly droge maciau ax.gif siaip man ardeco tikrai patinka wub.gif nes labai tingejau kazka siustis is interneto, laukti kazkiek savaiciu, todel nusipirkau artdeco, dar konsultantes isgyre, kad ardeco yra is viso gera kosmetika, tai ir susigundziau rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, siandien buvau uzejusi i Douglas ir masciau, kad reiktu nusipirkt nauja pudra, nes manoji Kanebo liquid finish palikdavo spindesi (ypac kai lauke karsta), tai nusprendziau ja pasilikti saltesniem oram ir nusipirkti kokia kitokia... ir susigundziau artdeco mineraline pudra smile.gif is pradziu pasitepiau meginuku zanda ir labai graziai padenge: sulygino veido spalva labai mazai uztepus!
Iskarto nusipirkau biggrin.gif (mokejau 65lt, pirkau be sepetelio, nes labai panasu turiu) ir grizus namo ismeginau...veidas pasidenge labai lygiai ir graziai, neblizgejo ir labai nedaug pudros tereikejo. Pudros visiskai nesimato ant veido - lyg buciau nepasidaziusi, o tai didelis pliusas. Vakare niekas nenubego,viskas liko savose vietose kaip tik ka pasidaziusi buciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 25, 18:51)
o kokia tavo oda pagal tipa? nes mano riebi, idomu, ar bus good? g.gif ir dar, gali imesti nuoroda, pacios pudrytes, kuria parsisiuntei, ne rinkinuko? ax.gif

Mano oda be galo riebi. Kaip pagrindą tepu Avene kremuką riebiai odai. Atlaiko ji visą dieną netgi per tokius karščius kaip šį savaitgalį buvo. Aš siunčiausi rinkinuką, o ten įeina kelios pudrytės. Pasižiūrėk rinkinuko sudėtį jei nori ir tada atskirai susrask kiekvieną iš jų. Aš taip dariau prieš užsakinėdama.
http://www.midwestsk...sid/0/SFV/32293
Atsakyti