Įkraunama...
Įkraunama...

1 mėnuo

QUOTE(Waidilute @ 2008 10 09, 12:11)
Svaikute smile.gif man panasi situacija buvo tikraja to zodzio prames speneliai ziazdoti buvo, tepiau kremu Bepanthen ruzavu po kiekvieno maitinimo ir man praejo per kokias tris dienas  thumbup.gif o del ant speniu... Tai dar ligoninej turejau Avent firmos bet is ju mazai naudos buvo, ir as ir sesutes bandem visaip isiulyt bet mano maze neeme  doh.gif    teko gzist prie senojo budo. O siaip man ir vizualiai tie antspeniai be rysio atrodo o kur dar leliui toki ciulpt...  g.gif nors gal tik man vienai taip sekesi smile.gif Gal kitoms mamytems sekesi geriau ir ju vaikuciai netokie isrankus buvo smile.gif

As va jusu nuomones paklaut norejau: Mano maze gime 4100 o dabar sveria tik 4550. Man kazkaip mazoka atrodo bet sesute sake kad ugio ir svorio santykis normalus tik tiek kad mazai priaugo.... Gal cia taip nes gime su antsvoriu ir viskas po truputi normalizuojasi? kaip jus manot? gal kam panasiu situaciju buvo?
P.S. gime 53cm

Sveikutes 4u.gif
mums valgyti sekasi gerai,taciau po poros dienu namyuose spenelius truputi pamaude,parsasiau vyro kremuka nupirkt toki,kad nuplaut nereiktu.jis man parveze lansinoh.Viena vakara tepanaudojau,bet tikrai labai geras.dabar jau ir krutine priprato,bet mazius ciulpia kaip siurblys thumbup.gif o as vaikstau kaip pieno kombinatas lotuliukas.gif
Atsakyti
bet mazius ciulpia kaip siurblys thumbup.gif o as vaikstau kaip pieno kombinatas lotuliukas.gif
[/quote]
tokia jau musu, mamu, dalia smile.gif buti pieno kombinatais thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamytes, reikia patarimo, patarkite prasau,
maitinu misinuku, diena viskas gerai, o paryciais arba nakti tik pradeda valgyti ir raitosi spiegis pilvas burbuliuoja vel valgo el rekia kaip jam padeti? ir masaza darau ir nesioju, bet jam sunku........ir nosyte pastoviai kemsasi, neprakvepuoja, gal kam taip jau buvo?
Atsakyti
QUOTE(Alma***G @ 2008 10 08, 16:16)
Sveikos mamytes,
Labai noreciau jusu pagalbos. Turime jau sesiu paru dukryte ir jau labai nugrauzti speneliai mano. Tepu garmastano tepalu bet nelabai padeda itrukimai vistiek labai skauda ir matinimo metu pakraujuoja. Gal kas tai iveikete daug greiciau ir efektyvesniu gydymu? Buciau dekinga uz patarimus. 4u.gif


man irgi taip buvo, bet aš turėjau nusipirkusi MULTI MAM kompresiukus ir kiaura para juos dėjausi, praėjo per porą dienų. Tikrai labai efegtingas dalykas, parsiduoda jie vaistinėse
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 10 10, 10:43)
Mamytes, reikia patarimo, patarkite prasau,
maitinu misinuku, diena viskas gerai, o paryciais arba nakti tik pradeda valgyti ir raitosi spiegis pilvas burbuliuoja vel valgo el rekia kaip jam padeti? ir masaza darau ir nesioju, bet jam sunku........ir nosyte pastoviai kemsasi, neprakvepuoja, gal kam taip jau buvo?

o tu tik misinuku ar ir MP? mums tai tokiems atvejams daktare liepe nusipirkti zvakuciu "Viburcol" . sake kai vaikas labai neramus tai duoti mirksiukas.gif jis skaitosi saugus vartoti ir galima kudukiams nuo 1 gyvenimo dienos smile.gif aisku buvau davus tuk du kartus nuo gimimo bet rezultatas thumbup.gif . bet zinok ir pas mus tas pts su pilvuku... jau kai uzeis. tai kenciam iki paskutinio doh.gif pas vaika zarnynas tvarkosi cia normalu mirksiukas.gif reikia atkenteti ... doh.gif
Atsakyti
labai aciu mamytems uz patarimus eisiu ryt ieskoti po vaistines.

O kazin Lansinoh visose vaistinese buna? Gal kokios specializuotoje tik?

o multi mam tikuosi rasiu euro vaistineje.

labai jums aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alma***G @ 2008 10 10, 22:20)
labai aciu mamytems uz patarimus eisiu ryt ieskoti po vaistines.

O kazin Lansinoh visose vaistinese buna? Gal kokios specializuotoje tik?

o multi mam tikuosi rasiu euro vaistineje.

labai jums aciu. 4u.gif


Zinok,nezinau kaip Lt.,nes mes mothercare parduotuveje Londone pirkom,kadangi gyvenam U.K.Taciau manau butu galimarasti.
Na,o mes vis dar geltoni,pats mazius kaip ir ne mieguistas ir valgo,bet dar nepraeina verysad.gif Kazkuri mamyte gerai rase,jog kol pilvuke gyveno,viskas gerai buvo,o dabar stai tai geltonas tai pabere... doh.gif Taip ir eini is proto kasdien unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alma***G @ 2008 10 10, 23:20)
labai aciu mamytems uz patarimus eisiu ryt ieskoti po vaistines.

O kazin Lansinoh visose vaistinese buna? Gal kokios specializuotoje tik?

o multi mam tikuosi rasiu euro vaistineje.

labai jums aciu. 4u.gif



multimam euro vaistineje tikrtai nerasi. as ieskojau, tai man pasake, kad ju tinklas kompresu neuzsakineja.
as asmeniskai pirkau vaistineje prie "vaiku miesto", t.y. priesais hiper maxima. jei nerasi, tai parasyk i AZ, as nusipirkau, bet neprireike, turiu neatplesta pakuote.
sekmes gydytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alma***G @ 2008 10 11, 05:20)
labai aciu mamytems uz patarimus eisiu ryt ieskoti po vaistines.

O kazin Lansinoh visose vaistinese buna? Gal kokios specializuotoje tik?

o multi mam tikuosi rasiu euro vaistineje.

labai jums aciu. 4u.gif


Lansinoh lietuviskai bus lanolinas... tepalas ax.gif
Atsakyti
Mielos mamytes,
Pasakykit ar tiesa,kad jei mazius zaliai kakoja kartais ar geltona sumisus su zalia,tai zmogutis neprivalgo?Mes vis dar geltoni,tad bijau,kad nebujtu kas rimciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2008 10 12, 18:15)
Mielos mamytes,
Pasakykit ar tiesa,kad jei mazius zaliai kakoja kartais ar geltona sumisus su zalia,tai zmogutis neprivalgo?Mes vis dar geltoni,tad bijau,kad nebujtu kas rimciau verysad.gif



Norėčiau ir aš sužinoti, ką reiškia žalsvi kakiai. Kad tai reiškia neprivalgymą - senų žmonių išmintis, o ar ji teisinga - nežinia. inete neradau tokios info. Neva žali kakiai reiškia, kad jie greitai keliauja žarnynu. Bet kad tai blogai - neparašyta. Gal kas žino ? Nes manojiirgi antra para žalsvai kakoti pradėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alma***G @ 2008 10 08, 13:16)
Sveikos mamytes,
Labai noreciau jusu pagalbos. Turime jau sesiu paru dukryte ir jau labai nugrauzti speneliai mano. Tepu garmastano tepalu bet nelabai padeda itrukimai vistiek labai skauda ir matinimo metu pakraujuoja. Gal kas tai iveikete daug greiciau ir efektyvesniu gydymu? Buciau dekinga uz patarimus. 4u.gif

Labai padeda bepanthen kremukas.man ir spenelis buvo sutrukes,niekas nepadejo pilnai sugyt.lyg apgydavo ir mazyte bevalgydama vel suzeisdavo.tai savaite laiko maitinau tik is veikos kruties o is tos nutraukdavau pieneli.tai taip ir pagijo 4u.gif
Atsakyti