Įkraunama...
Įkraunama...

1 mėnuo

QUOTE(žanin @ 2008 10 12, 18:09)
Norėčiau ir aš sužinoti, ką reiškia žalsvi kakiai. Kad tai reiškia neprivalgymą - senų žmonių išmintis, o ar ji teisinga - nežinia. inete neradau tokios info. Neva žali kakiai reiškia, kad jie greitai keliauja žarnynu. Bet kad tai blogai - neparašyta. Gal kas žino ? Nes manojiirgi antra para žalsvai kakoti pradėjo verysad.gif

jeigu daznai zaliuoja man atrodo kad prasideda statifilokokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 10 12, 21:27)
jeigu daznai zaliuoja man atrodo kad prasideda statifilokokas  g.gif

ka tik kalbejausi su savo dukrytes pediatre, tai pasake, jei nesikeicia sudelio gleives, t.y. nesusigeria sudelis i sauselnes, tai spalva gali keistis.bet jei vaikas viduriuoja zaliai, tai tada gali buti statifilokokas
Atsakyti
maniskiui dar tik sia savaite bus menuo ir jis dar zaliai kakoja tai man paaiskino kad dar menuo taip bus nes zarnynas tvarkosi net nezinau......... o kaip kitom buvo??????
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 10 13, 19:24)
maniskiui dar tik sia savaite bus menuo ir jis dar zaliai kakoja tai man paaiskino kad dar menuo taip bus nes zarnynas tvarkosi net nezinau......... o kaip kitom buvo??????


Maniskis jau pora dienu gerokai geltoniau kakoja,mums dvi savaites rytoj,truputi zaliu gleiviu yra,bet nebedaug.Nustojau piena gerti ir stai rezultatas thumbup.gif Pasirodo jiems sunku su tomis is karves pieno gaunamomis medzegomis g.gif Kaip dabar suprantu,reikia ziureti ka pati valgai,o ir issivalyti zarnynas turi taip pat smile.gif Pasiskaityk www.hipp.lt zindyves mityba,ten yra geru patarimu ka mamytems valgyti ir siaip informacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
kad kakiai žaloki - nieko tokio - taip man sake teta pediatre. blogiau jei yra gleivių, kruopų - tai reiškia, kd nesuvirškina maisto... maniškė nuo tuteli mišinio tik kruopomis kakojo doh.gif tai pakeičiau į semper ir viskas susitvarkė... pradėjo eiti geltona košyte... ir orą gadina net nekrupteldama - laisvai vienu žodžiu biggrin.gif o kai kruopomis varė- tai stenėjo ištisai, bambos per tuos stenėjimus niekaip užsigydyti negalėjome, nes po šašiukais įtrūkdavo doh.gif

bet vistiek su miegu turi problemu doh.gif rankinuke pradeda tapti doh.gif
Atsakyti
Manau mum jau senai laikas i 2menesi keliaut lotuliukas.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
mamos o kaip jusu maziuku nosytes? Pas mane vargas vargelis nuolat kemsasi ir tie bbiukai taip toli neine iskrapstyt visa diena lasinu humer vandenuka tai vakare siaip ne taip koks islenda o ir viena snervytes gleivine net raudona pasidare is vidaus nuo ju traukimo tepu benpantent truputuka susvelnejo paraudimas bet iki galo nepraejo jau nerimauju schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 10 14, 17:37)
mamos o kaip jusu maziuku nosytes? Pas mane vargas vargelis nuolat kemsasi ir tie bbiukai taip toli neine iskrapstyt visa diena lasinu humer vandenuka tai vakare siaip ne taip koks islenda o ir viena snervytes gleivine net raudona pasidare is vidaus nuo ju traukimo tepu benpantent truputuka susvelnejo paraudimas bet iki galo nepraejo jau nerimauju schmoll.gif  schmoll.gif

Kazkur rasiau jurga197733 kad yra rithomer respiratorius thumbup.gif daiktas nosytei.
Atsakyti
[quote=henika,2008 10 14, 15:07]
kad kakiai žaloki - nieko tokio - taip man sake teta pediatre. blogiau jei yra gleivių, kruopų - tai reiškia, kd nesuvirškina maisto... maniškė nuo tuteli mišinio tik kruopomis kakojo doh.gif tai pakeičiau į semper ir viskas susitvarkė... pradėjo eiti geltona košyte... ir orą gadina net nekrupteldama - laisvai vienu žodžiu biggrin.gif o kai kruopomis varė- tai stenėjo ištisai, bambos per tuos stenėjimus niekaip užsigydyti negalėjome, nes po šašiukais įtrūkdavo doh.gif

bet vistiek su miegu turi problemu doh.gif rankinuke pradeda tapti doh.gif
[/quote


Labukas 4u.gif
Pas mus ka tik health visotor buvo atejusi.Ispasakojau apie kaluti ir sake nieko tokio,net jei tos tokios kaip pomidoro seklytes yra,viduriukai tvarkosi,veliau savaime viskas susidelios i vietas.Ir del zalumo mazo irgi sake nera reikalo nerimauti thumbup.gif Labai pacia nuramino.Priaugom mes svorio nuo 3.290kg.iki 3.650kg. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Norejau pasiteirauti apie vitamina D g.gif Ir aplamai kokiu dar vitaminu ar siaip ka profilaktiskai darot savo mazyciams?
Atsakyti
Sveikutes,

Laiks nuo laiko ir as prie Jusu prisidesiu, nes patarimu labai reikia, o patirties...
Mes turim 1 men ir 1 savaites berniuka.
Mus irgi kankina nosytes problema, nes jau kelios dienos mazutis pabunda uzsikimsusia nosyte ir neprakvepuola. Lauke kai bunam buna siek tiek geriau.
Pradejom purksti Rhinomer juros vandeni, bet labai jau bijau purksti kelis kartus per diena, kad nebutu per daug tu purskimu. Paskui naudojam aspiratoriu, bet siandien snekejau su daktare, tai sake ir juo per daug nepiktnaudziauti, nes gleivine galim sudirginti. Nu nezinau?
Skaiciau, kad daug kas naudoja Humer kudikiams. Gal kas yra naudoje abu (tiek Humer, tiek Rhinomer) ir gali palyginti kuris geresnis?
O ir siaip ka dar daryti del tos nosytes?
Papildyta:
O del vitamino D, tai mums daktare skyre du lasiukus ir iki 2 menesiu dozes liepe nedidinti
(esam 5150 g ir 1 menesio 1 savaites)
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2008 10 15, 18:50)
Sveikutes,

Laiks nuo laiko ir as prie Jusu prisidesiu, nes patarimu labai reikia, o patirties...
Mes turim 1 men ir 1 savaites berniuka.
Mus irgi kankina nosytes problema, nes jau kelios dienos mazutis pabunda uzsikimsusia nosyte ir neprakvepuola. Lauke kai bunam buna siek tiek geriau.
Pradejom purksti Rhinomer juros vandeni, bet labai jau bijau purksti kelis kartus per diena, kad nebutu per daug tu purskimu. Paskui naudojam aspiratoriu, bet siandien snekejau su daktare, tai sake ir juo per daug nepiktnaudziauti, nes gleivine galim sudirginti. Nu nezinau?
Skaiciau, kad daug kas naudoja Humer kudikiams. Gal kas yra naudoje abu (tiek Humer, tiek Rhinomer) ir gali palyginti kuris geresnis?
O ir siaip ka dar daryti del tos nosytes?
Papildyta:
O del vitamino D, tai mums daktare skyre du lasiukus ir iki 2 menesiu dozes liepe nedidinti
(esam 5150 g ir 1 menesio 1 savaites)
Mes irgi ta beda turim del nosytes verysad.gif Midwife atejus sake,kad cia yra maziukams spec.lasiuku,tad siandien pabandysiu,o siaip pasiprasiau sesers,kad man atrsiustu humer vandenuko ir aspiratoriu,bei vitamina D thumbup.gif .siandien jau pakeltelis kazkur pakeliui thumbup.gif Bandziau su pompyte traukti,bet naudos ne fontanai blink.gif

Atsakyti