Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(daividija @ 2008 08 04, 21:24)
MANO SIANDIENOS VAKARIENE:VISTIENOS APKEPAS SU BULVEMIS
Reikia:
6-7 dideliu bulviu,
6-7 vistos kumpeliu be kaulu(arba krutineles),
1 paprikos, 1 svoguno,
300g grietines,
100g surio,
sviezio taragono,aliejaus+sviesto apkepimui.
Bulves supjaustome riekelemis ir apverdame pasudytame vandenyje,kol suminkstes.
Ant aliejas ir sviesto pakepiname smulkiai pjaustyta svoguna,juostelemis pjaustyta paprika,sudedame juostelemis supjaustyta vistiena ir apkepame kol graziai pagelsta,idedame prieskoniu,puse kiekio grietines,pjaustyta taragona ir truputi patroskiname.
Puse virtu bulviu paskleidziame inde,ant virsaus supilame vistiena,apdeliojame likusiomis bulvemis,aptepame likusia grietine ir uzbarstome tarkuotu suriu,Dedame i ikaitinta orkaite(175) ir kepame 25-30min,kol graziai apskrunda.
labai skanu buvo wub.gif


jau kaip skaniai...reikės pabandyti

QUOTE(Briliantas @ 2008 08 05, 08:49)
Musu pusryciai:
baklazana supjaustau nestoromis riekutemis, apvolioju kiausinio plakinyje su prieskoniais, dedam i keptuve ant silpnos ugnies....apkepam abi puses, tada ant virsaus uzsidedame cesnako skilteliu, majonezo ir surio fermentinio, dar viska uzdenge pakepame ir skanaus  4u.gif

http://public.fotki....i/picture6.html


bandysim 4u.gif
Atsakyti
Kažkur kažkada sm skaičiau apie tokį patiekalą.Visai nieko gavosi bigsmile.gif

Vištų skūrelėse keptas faršas (prieskuoniuotas kas kaip mėgsta) .
Skūreles patryniau česnaku,soja,sudėjau faršą,susukau,smeigtuku persmeigau ir iškepiau orkaitėj.Ilgai neužtrunka.
Padažas tomatai,majonezas,česnakas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 08 05, 15:38)
Vištų skūrelėse keptas faršas (prieskuoniuotas kas kaip mėgsta) .


laaabai skanu, bet nedarau aš, maniškis nevalgo skūrelių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 08 05, 14:38)
Vištų skūrelėse keptas faršas (prieskuoniuotas kas kaip mėgsta) .
Skūreles patryniau česnaku,soja,sudėjau faršą,susukau,smeigtuku persmeigau ir iškepiau orkaitėj.Ilgai neužtrunka.
Padažas tomatai,majonezas,česnakas.

Oooo šitas patiekaliukas labai mėgiamas pas mane bigsmile.gif Tik aš netrinu odelių niekuo, jas nuplaunu; faršą susiprieskoniuoju, kartais į jį pievagrybių įdedu ir viskas . O odelių niekuo nesmaigstau, tiesiog faršą įdėjus, jas užsuku taip, kaip lietinius daryčiau, ir dedu siūle į apačią 4u.gif Labai labai skanu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2008 07 17, 21:06)
Matyt pirma gamintoja busiu sitoj temoj  tongue.gif

Pirma karta bandziau daryt siandien traskia menkes file saldziarugsciame padaze (negaliu atsivalgyt sito patiekalo kinieciu restoranuose  wub.gif  Namie pavyko geriau nei tikejausi - skonis superinis  cool.gif

user posted image
Vieno kasnio gabaleliais supjausciau menke, pabarsciau gausiai zuvies prieskoniais. Iki standumo isplakiau kiausinio baltyma. Menkes gabalelius apvolioti kiausinio baltyme, tada krakmole, ir kepti aliejuje (jo reikia daug), kol susidaro traski plutele. Iskepus alieju nupilti, kad nesusigertu i zuvi.

Padazas: kelios skilteles smulkinto cesnako, saukstas medaus, citrinos sulciu, keli saukstai sojos padazo ir galima ipilti ananasu arba apelsinu sulciu. Viska pakaitinti ir pabaigoje iberti sauksteli krakmolo, dar siek tiek pakaitinti.

Padaza uzpilame ant zuvytes, ismaisome, kad apliptu ir skanaus  4u.gif


Receptukas super, man irgi patinka, tik aš gaminu žuvį su žaliais žirneliais. Ir vaizdas liuks ir skonis geras. Kazkuri klausėte apie krakmolą, tai kinai naudoja kukurūzų krakmolą. Esu kiniško maisto gerbėja, tik gaila, kad Panevėžyje nėra gero restorano šios virtuvės. Tenka gaminti namuose. Kol kas tik Vilniuje teko valgyti skanaus kinų maisto. Ir šiaip namuose iš šviežių produktų gaminant gaunasi labai skaniai, reikia tik gero recepto ir prieskonių.
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2008 08 05, 16:21)
Oooo šitas patiekaliukas labai mėgiamas pas mane  bigsmile.gif Tik aš netrinu odelių niekuo, jas nuplaunu; faršą susiprieskoniuoju, kartais į jį pievagrybių įdedu ir viskas . O odelių niekuo nesmaigstau, tiesiog faršą įdėjus, jas užsuku taip, kaip lietinius daryčiau, ir dedu siūle į apačią 4u.gif Labai labai skanu  wub.gif

Nu va biggrin.gif .Kitą kart žinosiu.Aš ir galvojau..taip gražiai jos užsikloja,bet vistik persmeigiau biggrin.gif .
Atsakyti
..mmm..skureles kaip megstu..sakai, ilgai neuztrunka? man atrodo yra darbelio 4u.gif
niam..

Baklazanai brilijantiniai labai skaniai irgi nuskambejo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 08 05, 14:38)
Kažkur kažkada sm skaičiau apie tokį patiekalą.Visai nieko gavosi  bigsmile.gif

Vištų skūrelėse keptas faršas (prieskuoniuotas kas kaip mėgsta) .
user posted image

mano mama taip darydavo daznai thumbup.gif

QUOTE(JoanaS @ 2008 08 05, 14:46)
laaabai skanu, bet nedarau aš, maniškis nevalgo skūrelių  doh.gif

drinks_cheers.gif va butent, pasidaryciau ir as, bet, kad maniskis nevalgo doh.gif
Atsakyti
O kas neleidzia tik sau pasidaryti?Pvz MB nevalgo kepeneliu ir raugintu,troskintu koputu,o as labai juos megstu,tai ir pasidarau tik sau,o jam ko nors kitko sugalvoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 08 05, 15:38)
Kažkur kažkada sm skaičiau apie tokį patiekalą.Visai nieko gavosi  bigsmile.gif

Vištų skūrelėse keptas faršas (prieskuoniuotas kas kaip mėgsta) .


Labai skainiai atrodo, reiks kada pabandyt 4u.gif
O mano siandieniniai pietus, maltos mesos rageliai, labai minkstuciai, purus gaunasi, nes pusvalandi patusinu, jei kas nores issamiai paaiskinsiu 4u.gif
ok, aprasau:i malta mesa idedu ismirkinta batono riekute, ikulu kiausini, jei daugiau mesos, ikulu 2 kiausinius,kad farsas toks minkstutis butu, idedu maltos mesos prieskoniu, druskos.
Tada apvolioju gabaleli farso miltuose, rankomis suformuoju toki ale rageli ir apkepu keptuveje abi puses, tada i paruosta puoda su supjaustytomis morkomis sudedu ragelius, idedu lauro lapeli, pipiriukus kelis, ir uzpilu kazkur 300 ml vandems, i kuri idedu nubraukta arbatini sauksteli druskos ir siek tiek vegetos, uzpilu ant rageliu ir ant silpnos ugnies puse valandos troskinu, pries pabaiga dar zalumynu uzpjaustau, visada gaunasi labai purus, tokie burnoje tirpstantys 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 05 rugpjūčio 2008 - 17:31
QUOTE(nuosirdi @ 2008 08 05, 09:01)
Labai skainiai atrodo, reiks kada pabandyt 4u.gif
O mano siandieniniai pietus, maltos mesos rageliai, labai minkstuciai, purus gaunasi, nes pusvalandi patusinu, jei kas nores issamiai paaiskinsiu 4u.gif


nori nenori teks paaishkint- cia juk receptukus REIKIA parashyti smile.gif ..
o shiaip tai labai skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 08 05, 18:12)
nori nenori teks paaishkint- cia juk receptukus REIKIA parashyti smile.gif ..
o shiaip tai labai skaniai atrodo 4u.gif

Aciu, jau pasitaisiau blush2.gif
Atsakyti