Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Kai geriau KT, negalėdavau lankytis soliariume, nes žiauriai išberdavo. Girdėjau, kad kaltos KT. Dabar naudoju pleistrą. Kažin kaip su soliariumu, gal einant galima trumpam pleistrą nusiklijuoti? O gal kontracepsija neturi jokios įtakos išbėrimam ir reik ieškoti kitų priežaščių?

Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poshkyte: 14 balandžio 2006 - 08:55
na, man tai pleistras netrukde kaitintis soliariume smile.gif Einu i soliariuma bent karta per dvi savaites. Geriau jau tik nenusiklijuok pleistro. Gali juk susiderinti eiti i soliariuma ta diena kai reikia keisti pleistra. O del isberimo tai zinok cia gali buti ne kontracepcija proble, o bendrai tavo kokia alergija saulei ar dirbtiniams spinduliams. As tai susirupinciau ir pas koki dermotologa varyciau, jei beria po kiekvieno karto sad.gif
Atsakyti
dėl pleistro ir soliariumo: einu jau menesis, dar neišbėrė, viskas thumbup.gif
Atsakyti
Atsakau i praeitos temos klausima:
na, kiek supratau Lietuvoje tai neliepia ta pacia valanda klijuotis, o cia JAV sako, kad butu gerai, jeigu tuo paciu metu butu keiciamas

o cia klausimas smalsumui: gal kuri galetumete paziureti i pleistru dezute ir parasyti cia kur raso pagaminti jie?
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2008 07 22, 07:33)
Atsakau i praeitos temos klausima:
na, kiek supratau Lietuvoje tai neliepia ta pacia valanda klijuotis, o cia JAV sako, kad butu gerai, jeigu tuo paciu metu butu keiciamas

o cia klausimas smalsumui: gal kuri galetumete paziureti i pleistru dezute ir parasyti cia kur raso pagaminti jie?

pas mane ant dezutes raso tik Atstovus ir kas turi registravimo liudijima, ji turi Belgija. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2008 07 23, 14:31)
Naudojančios KP smile.gif



aaa. nu nežinai kaip kitos, aš tai nemanau, kad naujokė Kp naudojau prieš pastojimą apie 3 metus ir dabar vėl grįžau prie jo...
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 07 23, 14:46)
aaa. nu nežinai kaip kitos, aš tai nemanau, kad naujokė Kp naudojau prieš pastojimą apie 3 metus ir dabar vėl grįžau prie jo...

Niu tai papasakok savo atsiliepimus. Kaip ar būdavo, kad atlimpa? Ar nebuvai pametus? Kada maždaug prasideda mm nulupus pleistrą? Kokia tavo manymu patogiausia klijavimo vieta?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2008 07 23, 14:54)
Niu tai papasakok savo atsiliepimus. Kaip ar būdavo, kad atlimpa? Ar nebuvai pametus? Kada maždaug prasideda mm nulupus pleistrą? Kokia tavo manymu patogiausia klijavimo vieta?



užvertei klausimais lotuliukas.gif man nei karto nebuvo atlipęs, taigi ir pametus nebuvau. neskaičiau visų senų temų, bet man čia kaip mitas atrodo. kaip gali atsiklijuoti, jei užklijuoji ant sausos ir švarios odos. man tai jis net sunkiai nusiklijuoja, kai reikia pakeisti. klijuoju įvairiuose vietuose: žiemą lb patinka ant peties, o vasara žemiau pilvo. kad taip domiesi naudoji ar planuoji pradėti KP?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwitalija: 23 liepos 2008 - 14:19
na kaip jis gali atlipti, jeigu jokiu losjonu ant ju netepat ir tik uzklijavusios nebandot perklijuoti?
kaip tik kai reikia nuplesti, tai oj oj kaip skauda, cia kaip epiliacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 07 23, 15:19)
užvertei klausimais lotuliukas.gif  man nei karto nebuvo atlipęs, taigi ir pametus nebuvau. neskaičiau visų senų temų, bet man čia kaip mitas atrodo. kaip gali atsiklijuoti, jei užklijuoji ant sausos ir švarios odos. man tai jis net sunkiai nusiklijuoja, kai reikia pakeisti. klijuoju įvairiuose vietuose: žiemą lb patinka ant peties, o vasara žemiau pilvo. kad taip domiesi naudoji ar planuoji pradėti KP?

Naudoju 1 mėn, o aš galiu pasakyti, jog iš karto užklijavus man 2 kartus buvo taip, kad blogai prilipo- vieną kartą kampas atlipo, o kitą -pasidarė tokia banga, per kurią atlipinėjo kai ranką pakeldavau. Dėl to ir laukiu su baime mmm. Nė vieną kartą nenaudojau nė jokių kremų. Kol kas mano pasitikėjimo KP dar neužsitarnavo. Gal po kelių mėn. bus ramiau. Be to čia rašė moterys, jog buvo pametę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2008 07 23, 21:36)
Naudoju 1 mėn, o aš galiu pasakyti, jog iš karto užklijavus man 2 kartus buvo taip, kad blogai prilipo- vieną kartą kampas atlipo, o kitą -pasidarė tokia banga, per kurią atlipinėjo kai ranką pakeldavau. Dėl to ir laukiu su baime mmm. Nė vieną kartą nenaudojau nė jokių kremų. Kol kas mano pasitikėjimo KP dar neužsitarnavo. Gal po kelių mėn. bus ramiau. Be to čia rašė moterys, jog buvo pametę g.gif


o tu bandei klijuoti pilvuko apacioje? ten tai gerai laikosi, as visada ten klijuoju
o banga ir man buvo du kartus pasidariusi, bet ilgai naudojancios sake, kad nieko tokio, vis tiek veikia
o siaip kad gerai priliptu reikia nauja klijuoti po duso, sausai nusisluoscius kuna, ir palaikyti prilipinus, tada tikrai laiko
Atsakyti
klijuoju dar tik kelis men bet kazkaip beveik visad susidaro ta rauksle, bet kolkas viskas thumbup.gif
Atsakyti