Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

ta raukšlė dažnai būna, net dėmesio nekreipiu, ir buvo porą kartų kampas atlipęs. geriausiai ir man pilvuko apačioje.
Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 07 24, 11:16)
ta raukšlė dažnai būna, net dėmesio nekreipiu, ir buvo porą kartų kampas atlipęs. geriausiai ir man pilvuko apačioje.

O ką darei kai kampas atlipo ar perklijavai, ar taip palikai?
Atsakyti
taip ir palikau. niekada neperlipdau išnaujo, netiesinu tos raukšlės ir nelendu prie jo kol nereikia nuklijuoti thumbup.gif ir tiek laiko viksas puiku pfu pfu pfu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwitalija: 24 liepos 2008 - 12:38
QUOTE(wwitalija @ 2008 07 24, 13:37)
taip ir palikau. niekada neperlipdau išnaujo, netiesinu tos raukšlės ir nelendu prie jo kol nereikia nuklijuoti thumbup.gif ir tiek laiko viksas puiku pfu pfu pfu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif as irgi visuomet palieku jei kampukas atsiklijuoja. Vis tiek keiciant pats buna tvirtai prilipes ir ne taip paprasta ji nuplest rolleyes.gif
Atsakyti
Palei visus krasciukus truputi atsiklijuoja, bet as irgi nieko nedarau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2008 07 24, 18:43)
Palei visus krasciukus truputi atsiklijuoja, bet as irgi nieko nedarau smile.gif

O ką JAV pasakoja apie šitą pleistrą? Gydytojai ta prasme smile.gif
Atsakyti
man vis raukšlė būna, ale su ja gerai veikia ir atostogavau su KP,

kad mm nebūtų, tai ir nebuvo,

tik per masažą man KP atklijavo,

teko naują klijuoti.
Atsakyti
meginau pleistra, bet labai niezedavo ta vieta, kur uzklijuota, ir galva skaudedavo,
gaila, bet turbut esu jam kazkaip alergiska sad.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif
Zinokit musiske Baltija pleistras atlaiko normaliai netaip kaip vidurzemio jura smile.gif su nerimu po ano atsiklijavimo laukiau mmm, bet viskas normaliai, atejo laiku kaip ir visada smile.gif
Atsakyti
As naudojau apie 6 men. Pabandziau, nes vis uzmirsdavau isgerti tablete. Nepatiko, nes pastoviai atsiklijuodavo krastai, tada nuo megztinio aplipdavo pukeliais, susirauksledavo ir t.t. Ir vaizdelis buvo nekoks ir nepatogu.
Dabar naudoju zieda ir esu labai patenkinta
1. nesimato, nesijaucia
2. apie ji galvoju tik 2 kartus per menesi - idedant ir isimant
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 07 28, 12:29)
As naudojau apie 6 men. Pabandziau, nes vis uzmirsdavau isgerti tablete. Nepatiko, nes pastoviai atsiklijuodavo krastai, tada nuo megztinio aplipdavo pukeliais, susirauksledavo ir t.t. Ir vaizdelis buvo nekoks ir nepatogu.
Dabar naudoju zieda ir esu labai patenkinta
1. nesimato, nesijaucia
2. apie ji galvoju tik 2 kartus per menesi - idedant ir isimant
rolleyes.gif


O man jis atrodo kazkaip nepatikimas g.gif na pleistras is pradziu irgi juokingas buvo, bet ji bent matau ir del to kazkaip "saugiau". Na masciau ir apie KZ, bet pasirinkau KP nors kolkas ir neturiu jam priekaistu thumbup.gif gal kada ir teks pabandyt KZ ax.gif
Atsakyti
As ir rinkausi tarp pleistro ir ziedo bet poto paskaiciau kad ziedas jauciasi daug kam beto labai reaguoja i temperaturu kaita todel ir nusprendziau naudot pleistra . Sekmingai naudoju jau daugiau nei 2 metus tik nezinau gal jau reikia kokia pertrauka daryt, nes drauge sake kad jei vartojant tabletes po poros metu gydytoja liepe menesio pertrauka padaryti... Hmm gal kuri konsultavotes su ginekologe del to?
Atsakyti