Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs skausmai nėštumo metu

Sveiki,
noriu paklausti, ka naudoti nuo hemarojaus, atsirado 33 savaite, dabar 35-ta.
Kitas nemalonus dalykas - stipriai skauda gaktikauli, sunku apsiversti lovoje, pasedejus ir atsistojus negaliu is karto pradeti eiti. Nebijau del paties skausmo - tik pergyvenu, ar galesiu gimdyti pati. Pirma vaikuti pagimdziau pati pries du metus. nors vos nepadare Cezario del per siauro dubens.
Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoniaSonia: 27 gegužės 2005 - 23:01
Nėštumo metu rekomenduojamos žvakutės nuo hemorojaus Jų nemažas pasirinkimas visose vaistinėse.
O simfizitas dabar nėra indikacija cezario pjūviui. Tad jei nebus kitų problemų,manau,kad galėsite gimdyti pati.
Atsakyti
As laukiuosi 1 karta ir pirmas mano nestumas. Paskutines 2 sav. labai stipriai suduria pilvo apacia, kad net negaliu pajudeti bet po puses minutes nustoja. Kas man gali but?
Atsakyti
Jūsų neapžiūrėjus,pasakyti kas jums yra tikrai negalima.
Atsakyti
esu 31 sav. nėščia ir kelios dienos jau skauda nugarą. gal daugiau kairėje pusėje, ties mentim. skausmas pastovus, praktiškai dieną ir naktį. ar tai normalu ar jau reikėtų kreiptis į gydytoją?
Atsakyti
Manau,kad šis skausmas tiesiogiai su nėštumu nesusijęs,todėl pasirodykite savo šeimos gydytojui.
Atsakyti
Esu 20 - 21sav. nėščia. Iki šiol nėštumas buvo visiškai normalus - gimda sukietėdavo itin retai, neskausmingai, vaisius vystosi gerai, judesiai nuolatiniai ir gan intensyvūs. Tačiau prieš kelias diens pajutau dieglius kairiajame šone - daugiau apačioje, tie gakta iš kairės. Tie skausmeliai kartojasi dažnai kas kelios minutės. Jokių blogų išskyrų nebuvo. Nuvykau į ligoninę - ten pažiūrėjo echoskopu ir pasakė, kad viskas pas mane gerai - gimdos kaklelis 38 mm, uždaras. Sakė, kad kažkas čia kito sukelia tuos dieglius.
O nuo ko čia daugiau gali būti? viduriai dabar tvarkoj, nors šiaip esu linkusi į vidurių užkietėjimus. Gal čia raiščių tempimasis? Nes pati gimdutė tai kartais būna sukietėjusi, bet tikrai ne daugiau 10 kartų per dieną ir neskausmingai, o tie diegliukai vistiek yra. Dar kartais jaučiu ir tokį tempimą klubuose - gal tikrai raiščiai tempiasi? Norėčiau Jūsų patarimo. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 01, 18:27)
Esu 20 - 21sav. nėščia. Iki šiol nėštumas buvo visiškai normalus - gimda sukietėdavo itin retai, neskausmingai, vaisius vystosi gerai, judesiai nuolatiniai ir gan intensyvūs. Tačiau prieš kelias diens pajutau dieglius kairiajame šone - daugiau apačioje, tie gakta iš kairės. Tie skausmeliai kartojasi dažnai kas kelios minutės. Jokių blogų išskyrų nebuvo. Nuvykau į ligoninę - ten pažiūrėjo echoskopu ir pasakė, kad viskas pas mane gerai - gimdos kaklelis 38 mm, uždaras. Sakė, kad kažkas čia kito sukelia tuos dieglius.
O nuo ko čia daugiau gali būti? viduriai dabar tvarkoj, nors šiaip esu linkusi į vidurių užkietėjimus. Gal čia raiščių tempimasis? Nes pati gimdutė tai kartais būna sukietėjusi, bet tikrai ne daugiau 10 kartų per dieną ir neskausmingai, o tie diegliukai vistiek yra. Dar kartais jaučiu ir tokį tempimą klubuose - gal tikrai raiščiai tempiasi? Norėčiau Jūsų patarimo. Iš anksto ačiū.

Panašu, kad šiuos jutimus sukelia tempiami gimdos raiščiai.
Atsakyti
Laba diena, gerbiama gydytoja,

kreipiuosi i Jus su viltimi sužinoti daugiau. Kai pastarąjį kartą (t.y. vakar) lankiausi pas gydytoją, išgirdau, kad niekuo man padėti negalima, kad turiu nuolat gulėti, kad jausčiausi geriau.

Nors nėštumas dar sąlyginai nedidelis (apie 24 savaites) kartais jaučiu labai panašius į sąrėmius skausmus, tokius pulsuojančius, reguliariai užeinančius, atrodo, lyg "ten" kas plėstųsi. Neseniai grįžau iš ligoninės, pagulėjau ten 3 dienas, nieko ypatingo man nerado, išskyrus tai, kad minkštas gimdos kaklelis ir jo ilgis 1 cm, užsidaręs. Tyrė echoskopu, rodos, viskas gerai, šiaip nelabai ten man ką sakė, tik tiek, kad "mažas nėštumas" ir kiek priklauso mums pagal protokolą matyti, tiek mes ir matom. Žodžiu, nuo to aiškiau man nepasidarė. Tepinėlis, šlapimo tyrimas geri, kraujo taip pat, antikūnių nerasta (mano -, vyro +, pirmas vaikelis gimė + prieš porą metų). Buvau gydyta tabletėmis, mažinančiomis gimdos tonusą (tokiomis pat, kokias VGN duoda visoms patalogijos skyriuje, tiksliai pavadinimo nepamenu).

Ar tikrai normalus ir nepagydomas šis baisus skausmas, kurį jaučiu pačioje pilvo apačioje? Tikrai, kai guliu, man lyg ir neskauda, po to kurį laiką (pvz. pusvalandį) galiu netgi vaikščioti. O šiandien tai baisu, nors ir miegojau visą naktį, iš ryto šliaužiu ant kelių, kadangi paeiti negaliu... Gulėti irgi nevisada išeina, juk auginu vaikelį, dar dvejų metų neturintį. Pirmo nėštumo metu nieko panašaus nejaučiau...

Labai noriu sužinoti galimą tokio skausmo priežastį? Ar gali būti, kad tai dėl "per trumpo" ir minkšto gimdos kaklelio? Ar gal dėl pernelyg ankstyvo antro nėštumo? Kuo galėčiau sau padėti? Labai bijau ankstyvo gimdymo, baisu dėl vaikelio. Labai lauksiu Jūsų komentaro ir būsiu nepaprastai dėkinga už Jūsų sugaištą laiką.

pagarbiai.
Atsakyti
Gimdos susitraukimai sąlygoja gimdos kaklelio atsidarymą ir gręsiantį priešlaikinį gimdymą.Kadangi Jūsų gimdos kaklelis uždaras, vadinasi šie skausmai nepavojingi ir priešlaikinis gimdymas, bent jau šiuo metu, negresia.
Jei jautėtės gerai gulėdama ligoninėje, gal būt pabandykite gerti tuos pačius vaistus, kaip ir ten (gydytoja turi išrašyti receptą).
Taip pat galit pabandyti nešioti nėščiųjų korsetą - kai kurioms jis labai padeda.
Atsakyti
Sveiki,
Norėčiau sužinoti dėl kokių priežasčių gali skaudėti kirkšnis. Laukiuosi 33 savaites ir neseniai atsirado tokie skausmai. Rytais sunku išlipti iš lovos, skauda net gi iš nugaros pusės žemiau juosmens. Klausiau savo ginekologės, ji pasakė, kad taip turi būti ir daugiau jokių paaiškinimų.
Ačiū už atsakymą

P.S. gydytoja israse po 6 tabletes MG B6 per diena...tai normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikelis-: 05 spalio 2005 - 13:08
Kirkšnis skauda, nes augant gimdai tempiasi jos raiščiai, kurių viena dalis kaip tik tęsiasi per kirkšninį kanalą link gaktos.Skausmas nugaroje atsiranda todėl, kad didėjant gimdai gan greitai keičiasi moters svorio centras ir stuburą palaikantis aparatas nespėja prisitaikyti.
Atsakyti