Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

smile.gif+2008 08 14, 13:12-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2008 08 14, 13:12)
As naudoju sita kauke bet ji yra tik lygumo suteikianti kauke salinanti nesvarumus. nulupamoji, na dar kazkiek padeda pastangrint veido oda tikrai neblogas dalykas.
O siaip vakar is anytos gavau dovanu Mary Kay rinkini specialiai odos lyginimui po spuogu spaudymo, na kai lieka tie randai ir t.t. Kam idomu papasakosiu daugiau, kaina 200 Lt.



gal gali papasakoyi placiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 08 15, 17:39)
gal gali papasakoyi placiau? blush2.gif


labai idomu kas cia per rinkinys? gal ir kokia nuoroda sio rinkinio imesti galesi ax.gif
Atsakyti
yra jau tokia temele mary kay kosmetika, pasieiskok nes nemoku idet nuorodos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 20 rugpjūčio 2008 - 17:30
Perku Shiseido priemones nes veido oda ojojojojjjjjj tyriau su lazeriu ir sake kad sitas kiek pades-brangus bet geras malonumas:

putos veidui plauti>softener'is>moisturizeris

http://www.shiseido....oducts/pro5.htm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikute22 @ 2008 08 12, 13:02)
Pabandykit C vitamino esencija ant veiduko patepti . Esu bandziusi Germain de Capucini ,dar keletos firmu, dabar nemoku tiksliai uzrasyti  biggrin.gif Tai labai veidas paskaistejo, palygejo spalva, siek tiek ir rauksleles mazina, galima tepti ir paakius. Man patinka, nusiperku kas kart  thumbup.gif



kad man tai nelabai dave rezultato Germaine de Capuccini g.gif


pirkau pas kosmetologe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dykumos_pūga: 21 rugpjūčio 2008 - 23:11
Nepulkite aklai pirkti visokių priemonių su vitaminais C ir panašiai, nes jei turite paraudimų, pavyzdžiui, dėl išsiplėtusių kapiliarų, tai galite labai pasigailėti. Geriau nepatingėkite pasikonsultuoti su dermatologu ir kosmetologu, kurie parinks priemones pagal odos tipą ir būklę. Nes kas tinka vienam, gali kenkti kitam.
Atsakyti
Man irgi labai aktuali tema yra bigsmile.gif butu dziugu jei dar kasnors info ir patirtimi pasidalintu ax.gif
Atsakyti
Pasakok biggrin.gif
Atsakyti
o man labai skaistina veidą BIOTHERM kremas ruzavas neatsimenu kaip tiksliai bet kazkaip AQUA SOURCE NON STOP nu super thumbup.gif yra sarmose ir kristianoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaili @ 2008 09 01, 18:32)
o man labai skaistina veidą BIOTHERM kremas ruzavas neatsimenu kaip tiksliai bet kazkaip AQUA SOURCE NON STOP nu super thumbup.gif yra sarmose ir kristianoje smile.gif

O kaina kokia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaili @ 2008 09 01, 19:32)
o man labai skaistina veidą BIOTHERM kremas ruzavas neatsimenu kaip tiksliai bet kazkaip AQUA SOURCE NON STOP nu super thumbup.gif yra sarmose ir kristianoje smile.gif



149 Lt.
Atsakyti
QUOTE(zaniukas @ 2008 09 02, 14:40)

4u.gif
Atsakyti