Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

QUOTE(Honey @ 2008 08 22, 00:18)
Nepulkite aklai pirkti visokių priemonių su vitaminais C ir panašiai, nes jei turite paraudimų, pavyzdžiui, dėl išsiplėtusių kapiliarų, tai galite labai pasigailėti. Geriau nepatingėkite pasikonsultuoti su dermatologu ir kosmetologu, kurie parinks priemones pagal odos tipą ir būklę. Nes kas tinka vienam, gali kenkti kitam.


As TBS atsitiktinai girdejau kaip moteris konsultantes klause ka rekomenduotu odai su issipletusiais kapiliarais ir si pasake, kad krema su vitaminu C g.gif
Atsakyti
Apie TBS krema su C vitaminu as ir geru atsiliepimu girdejau......kas liecia paraudusia veido oda mirksiukas.gif
Atsakyti
o jau kainytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilyy @ 2008 09 03, 16:32)
Apie TBS krema su C vitaminu as ir geru atsiliepimu girdejau......kas liecia paraudusia veido oda  mirksiukas.gif


Turiu vit c serumą, vit c prausiklį, šveitiklį ir vit c kaukę. Serumas ypatingas tik tuo, kad jį tepant oda tiesiog po pirštais lygėja (na, toks įspūdis, kad paviršių išlygina), dėl kapiliarų - kiek jų turėjau, tiek ir tebeturiu smile.gif. Galiu pagirti šveitiklį ir kaukę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2008 12 08, 13:34)
Turiu vit c serumą, vit c prausiklį, šveitiklį ir vit c kaukę. Serumas ypatingas tik tuo, kad jį tepant oda tiesiog po pirštais lygėja (na, toks įspūdis, kad paviršių išlygina), dėl kapiliarų - kiek jų turėjau, tiek ir tebeturiu smile.gif. Galiu pagirti šveitiklį ir kaukę thumbup.gif

Wow - galima plačiau apie šitas "TBS" priemones? bigsmile.gif Gal kitų firmų esat bandžiusi su vit. C ar kitokių skaistinančių priemonių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2008 12 08, 13:02)
Wow - galima plačiau apie šitas "TBS" priemones?  bigsmile.gif Gal kitų firmų esat bandžiusi su vit. C ar kitokių skaistinančių priemonių?  4u.gif


Su c vit esu bandžius tik iš TBS. Visa ši serija verta dėmesio, na gal tik išskyrus vit c naktinį krema - sudėty lb daug c vitamino, todėl ji labai rūgšti ir nemaloniai keistai (nžn kaip išsireikšt -sausai) tepasi ant veido, žodžiu nei man patiko, nei tuo labiau nepatiko mano antrai pusei jį ,,ragaut" nuo mano veido lotuliukas.gif
Šveitklis irgi super..nors yra teigiama, kad kapiliarinei odai negerai grudeliniai, bet kapiliarų daugiau neatsirado, o oda, kaip kūdikio užpakaliukas smile.gif

Serumo antrą kartą neperku, nes oda ir taip lygi, bet kam aktualu-verta pabandyti.

O iš skaistinančių priemonių turiu DARPHIN Rose aromatic care aliejuką. Jam galiu nusilenkti už tai, kad ,,sutvarkė" mano amžinai jautrią, plėmais išsausėjusią odą.
Atsakyti
as vakar nusipirkau si nivea visage krema su vitaminu c,maitinanti,paziuresim,ar bus koks nors poveikis...man irgi beda su kapiliarais.o,siaip irgi gundaus to tbs isigyt smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 08 gruodžio 2008 - 15:11
Ar yra kam netiko TBS serumas su vit C? ka galite parasyt apie ji ar rezultatai matosi iskart?
Papildyta:
QUOTE(Mertise @ 2008 12 08, 16:07)
as vakar nusipirkau si nivea visage krema su vitaminu c,maitinanti,paziuresim,ar bus koks nors poveikis...man irgi beda su kapiliarais.o,siaip irgi gundaus to tbs isigyt smile.gif
user posted image


Parasyt veliau ar matos efektas
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 12 08, 19:18)
Ar yra kam netiko TBS serumas su vit C? ka galite parasyt apie ji ar rezultatai matosi iskart?
Papildyta:
Parasyt veliau ar matos efektas


O kokio rezultato tikiesi?
Atsakyti
gal galima placiau apie C vitamino esencija rolleyes.gif kur ja pirkti kiek kainuoja koks poveikis ir taip toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2008 12 08, 16:07)
as vakar nusipirkau si nivea visage krema su vitaminu c,maitinanti,paziuresim,ar bus koks nors poveikis...man irgi beda su kapiliarais.o,siaip irgi gundaus to tbs isigyt smile.gif
user posted image


Šitą kremą kažkada seniai esu turėjus. Prisimenu, kad labai geras kvapas, maloniai tepasi, sudėtyje yra daug smulkių švytinčių dalelių. Nieko blogo nepastebėjau smile.gif Bet, kad sutrauktų kapiliarus - schmoll.gif. Jeigu serumas nesutraukia- tuo labiau kremas nesutrauks, šios priemonės tik sustabdo plėtimąsi, apmalšina odos raudonumą. Čia padės tik lazeris - jau įsitikinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2008 12 09, 09:45)
O kokio rezultato tikiesi?


Kad suvienodintu odos spalva ir nebebutu zandukai raudoni ax.gif , o ka? netiks sis seruams arba kapsules?
Atsakyti