Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dažotės?

Apklausa: Kurioj namu vietoj malivojatės? :) (557 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na čia jau tokia mano nuostata dėl to, kad turi išlikti paslaptis šiokia tokia šitame dalyke ax.gif tiksliau, vyrui reikia matyti rezultatą, o ne procesąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2010 07 14, 13:26)
na čia jau tokia mano nuostata dėl to, kad turi išlikti paslaptis šiokia tokia šitame dalyke  ax.gif  tiksliau, vyrui reikia matyti rezultatą, o ne procesąsmile.gif

visiškai pritariu thumbup.gif vyras neturi matyti moters su veido kauke,neduok Dieve jei dar kokia namine skleidžiančia nekokį kvapelį hihihi.gif
tas pats galioja ir makiažui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NimfeO: 16 liepos 2010 - 22:58
QUOTE(_cika_ @ 2010 07 14, 00:02)
as tai dazausi priesais langa, juk tik dienos sviesa teisybe rodo. vonioje patogiausia zinoma, taciau ten apsvietimas daznai turi gelsva ar meslva atspalvi, vadinasi iseijus i lauka makiazas atrodo jau kitaip...



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi kazkaip ta pastebejau, nors visada dazydavausi vonioje, bet pastaruoju metu tik miegamajame prie didelio veidrodzio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliute @ 2010 07 14, 11:26)
na čia jau tokia mano nuostata dėl to, kad turi išlikti paslaptis šiokia tokia šitame dalyke  ax.gif  tiksliau, vyrui reikia matyti rezultatą, o ne procesąsmile.gif


pilnai sutinku drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif as dazytis labai megstu virtuveje, pasidedu veidroduka ant palanges ir dazausi sau biggrin.gif kaip tik pries langa ir stalas stovi, galiu tada susikrauti visas priemones ant stalo.Kodel virtuveje? todel kad ten geriausia vieta apsviesta dienos sviesos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliute @ 2010 07 14, 13:26)
na čia jau tokia mano nuostata dėl to, kad turi išlikti paslaptis šiokia tokia šitame dalyke  ax.gif  tiksliau, vyrui reikia matyti rezultatą, o ne procesąsmile.gif

as taip pat neleidziu draugui ziureti kaip dazausi. ir sutinku su nuomone, kad vyras turi matyti tik rezultata, o ne procesa, kuriuo jis pasiekiamas. as labai susinervinu kai jis ateina paziuret, ir visalaik isvarau, o jam juk taip idomu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as va pasigirsiu kad man vyras sumeistravo kosmetini staliuka su apsvietimu ir veidrodziu tai ten ir dazausi biggrin.gif
Atsakyti
Vonioje tai apsvietimas dirbtinis, kazkaip nepasitikiu blink.gif prie lango stengiuosi, kuo ryskesneje dienos sviesoje smile.gif
Atsakyti
Dazniausiai virtuvej, bet buna dienu, kai tenka dazytis masinoj - pakeliui i darba ax.gif .
Atsakyti
Aš visada dažausi vonioje ir taip "ant greičio", paskutinę minutę prieš išeinant iš namų. Dažymuisi neskiriu daug laiko, tik porą minučių. Šešėlius ir visokias pudras naudoju labai retai. Paryškinu akis pieštuku (rusu arba juodu), perbraukiu blakstienas tušu ir viskas. Antakių neryškinu. Na dar lūpas su blizgiu lifte nusidažau (pas mus lifte didelis veidrodis yra)ax.gif
Atsakyti
O aš dažausi automobilyje, pakeliui į darbą. Jeigu yra nedideli kamščiai - spėju. jei kamščių nėra - pabaigiu tai daryti darbe.
Atsakyti
Vonios kambaryje dazausi. ax.gif Jame yra langas, tad dienos sviesos daug. mirksiukas.gif
O kad vyras mato tai man visiskai vienodai. cool.gif Nors jam ir nelabai idomu tiesa sakant. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 25 rugpjūčio 2010 - 10:53
Dažausi vonios kambary, nes ten yra didelis (beveik per visą sieną) langas - šviesos pakanka. MB retai mato kaip dažausi, nes anksčiau keliasi, bet anksčiau matė ne kartą irnesakyk.gif
Atsakyti
Dazausi vonioje, nes didelis veidrodis, arba kartais koridoriuje... deja kitur siuo metu net neiseitu.. ax.gif
Atsakyti