Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlis iš gatvės

Kol neįsiplieskė gilesnė diskusija apie tai, sterilizuoti ar ne (apie tai jau kalbėta ne kartą, jei įdomu - galima paieškoti nuorodų), paprasčiausiai pasakysiu - niekas nevaidina Dievų, tai yra grynai žmogaus reikalas. Jei žmogui yra kantrybės gyventi apdergtuose namuose, patinka, kai katė apdirba drabužius, kampus ir už tai vyras nesigviešia katės išmesti ar užmigdyti, tuomet viskas gerai, galvokite, kad sterilizuoti yra nežmoniška. Bet tik supraskit, kad tarp katės ir žmogaus nereikia dėti lygybės ženklo. 4u.gif

QUOTE
ypac pradeda dergtis kai morcius uzeina, daro kur sugalvoja, mano vyro rubus kiek kartu yra apdirbusi, bet vis atleidziam, nes labai mylim, sako, kad sterilizuot reikejo ja, bet man labai nezmoniska

Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 06, 09:07)
Kol neįsiplieskė gilesnė diskusija apie tai, sterilizuoti ar ne (apie tai jau kalbėta ne kartą, jei įdomu - galima paieškoti nuorodų), paprasčiausiai pasakysiu - niekas nevaidina Dievų, tai yra grynai žmogaus reikalas. Jei žmogui yra kantrybės gyventi apdergtuose namuose, patinka, kai katė apdirba drabužius, kampus ir už tai vyras nesigviešia katės išmesti ar užmigdyti, tuomet viskas gerai, galvokite, kad sterilizuoti yra nežmoniška. Bet tik supraskit, kad tarp katės ir žmogaus nereikia dėti lygybės ženklo.  4u.gif


ar nemanot kad jau per velu, katei jau 7 metai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2008 11 06, 13:36)
ar nemanot kad jau per velu, katei jau 7 metai  g.gif


Atsakysiu pavyzdžiu - prieš kokį mėnesį per vieną savaitę kastruot atvežė 14 ir 11 metų kates blink.gif Ir nieko.
Paprasčiausiai, kaip ir sakiau - jei katės šlapinimasis ne vietoje - ne problema, kažką keisti nebūtina. Bet jei sugalvotumėt, senesnes kates auklėti yra sunkiau - jo ne taip greit pasiduoda, kaip jaunesnės mirksiukas.gif
Atsakyti
o pvz mano mamos katei jau 10 metu ir tik dabar, kai klimaksas uzejo doh.gif , pradejo vonioj ne vietoj daryt, ir tai tik ant rubu, ar kokio skuduro, nors anksciau nera taip pasielgus, per visa savo amzeliu, as noriu pasakyt, kad ne visos kates dergia namus , nors ir morciaus metu, o kitos dergiasi, net ir be morciaus, manoji, tai kartias taip daro, as sakau kad mano vyrus aukleja biggrin.gif , jei ne vietoj ka pasideda. ir dar noriu paklaust, kykute, ar jus esat tikra, na bent is patirties pasakykit, ar tikrai sterilizavus kate ji nebesidergs 4u.gif ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2008 11 07, 00:23)
pasakykit, ar tikrai sterilizavus kate ji nebesidergs  4u.gif ? ax.gif


Jeigu katė nevietoj pridaro tik per morčių - po operacijos rujų nebebus, nebebus poreikio dergti. Tačiau būna ir sudėtingesnių atvejų - kai tai susiję su žmogaus-katės santykiais, kai katė nevietoje daro dėl streso (bet ir tada kastracija pašalina katės poreikį dominuoti ir apramina charakterį). Apie tai yra atskira tema:

Katė "sysioja" ne vietoj


Atsakyti
Aš iš gatvės paėmiau du katinėlius. Neplanavau, bet, kad žmonės juos tiesiog išmetė. Vieną diena katiniuką, o kitą naktį mūsų kiemely pradėjo kniaukti katytė, tos pačios vados... Be kastracijos niekaip nebūtų išėję... Šaunūs katinėliai, niekad nedarydavo ne vietoj, visada iš jų jaučiau dėkingumą...Gaila, kad teko atiduoti, nes mano vyresnėlei buvo stipri alergija daugeliui dalykų , plius, atopinis dermatitas... Ilgai ieškojau žmogaus, kas abu paimtų, nes daugelis nedrįso. Radau. Sodyboj netoli Vilniaus, tai karts nuo karto aplankau, šauniai gyvena smile.gif
Atsakyti
As savo siunuka pries 15 metu pasiemaisu is labai ziuaraus zmogaus (tiesiogine to zodzio prasme) gun_bandana.gif jis 9 men suniuka norejo ezere nuskandinti, nes jam jis atsibodo, tai man taip gaila pasidare suniuko pasiemiau sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pluke_ @ 2008 11 09, 19:40)
As savo siunuka pries 15 metu pasiemaisu is labai ziuaraus zmogaus (tiesiogine to zodzio prasme)  gun_bandana.gif jis 9 men suniuka norejo ezere nuskandinti, nes jam jis atsibodo, tai man taip gaila pasidare suniuko pasiemiau sau  4u.gif

Jei mušė, ar nebuvo šunelis traumuotas? g.gif
Atsakyti
suniukas buvo visiskai sveikas, jam tiesiog atsibodo jis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pluke_: 09 lapkričio 2008 - 18:54
jei tik galeciau, as tikrai paimciau, ir ne viena gyvuneli is gatves rolleyes.gif deja turime dideli suni, kuris nedraugauja su kitais sunimis.... bet uzaugo su katinu ir ji mylejo. viena diena tas katinas isejo ir daugiau negrizo (buvo jau senas) dabar bandau prikalbinti vyra paimti kate...ja kazkas tiesiog ismete. matosi, kad ji namie augusi, labai draugiska ir protinga. bijau suns reakcijos, bet kai pagalvoju, kad kartu su katinu augo, noriu tiketi, kad priims nauja augintini. siaip prizadejau sau, kad kita karta kai noresiu suns, nueisiu tiesiai i benamiu prieglauda ir pasiimsiu bent kelis smile.gif tik zinau, kad sirdis plys, kaip apsispresti, kuri paimti, o kuri palikti. juk kiekvieno zvilgsnis tiesiog smigs i sirdi verysad.gif
Atsakyti
mes jau parsivezem katyte namo. rasiau ir i tema apie sunis ir kates, kad jau antra diena kaip gyvename kare. suo ja puola. o kadangi matau, kad musu suo neketina priimti naujo namu gyventojo, teks katyte vezti atgal. daugiau jau neimsiu is gatves nei vieno gyvuno, kol gyvas musu suo unsure.gif nemanau, kad teisinga laikyti vargse kate nuolatineje baimeje ir begime nuo suns. bandysiu jai rasti namus, bet kol kas teks ir vel palikti ten pat. beje ta vieta prie pat darbovietes, tai zinau, kad bent jau kasdien ja pamaitinsiu
Atsakyti
Sveikos gal matėt kur nors šias katytes ir katinus 4u.gif

Prašau gyventojų padėti surasti : 3 pavogtas (išvežtos ir paleistos gali būti bet kur verysad.gif ) kates (maitinančią 3 kačiukus juodą balta krūtine 3-4 metų katę, visai juodą apie 0,5metų amžiaus katytę, trispalvę balta-juoda-ryža taip pat 3-4metų katę ) ir 2 katinus (balta-ryža spalvos suaugusį katiną ir rainą su užpakalinėm baltom kojytėm apie 6 mėn kačiuką). Tel.nr.: 730339. Atsilyginsiu. 4u.gif (skelbimas kaimynės)
Papildyta:
QUOTE(fantasia @ 2008 11 13, 22:27)
mes jau parsivezem katyte namo. rasiau ir i tema apie sunis ir kates, kad jau antra diena kaip gyvename kare. suo ja puola. o kadangi matau, kad musu suo neketina priimti naujo namu gyventojo, teks katyte vezti atgal. daugiau jau neimsiu is gatves nei vieno gyvuno, kol gyvas musu suo  unsure.gif  nemanau, kad teisinga laikyti vargse kate nuolatineje baimeje ir begime nuo suns. bandysiu jai rasti namus, bet kol kas teks ir vel palikti ten pat. beje ta vieta prie pat darbovietes, tai zinau, kad bent jau kasdien ja pamaitinsiu

kokią katytę priglaudėt, gal kartais bus iš mano kaimynės pavogta ir paleista prie jūsų darbovietės 4u.gif nes kaip tik kates ir katinai dingo praeitos savaites gale šios savaitės pradžioje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 13 lapkričio 2008 - 23:33