Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlis iš gatvės

As taip pat pritariu tai nuomonei,kad priglaustas gyvunelis tikrai supranta kas ivyko ir visa gyvenima jauciasi dekingas ji mylinciam ir besirupinanciam juo zmogui.Sakau is savo praktikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes gerasirdes 4u.gif Gyvenu uzsienyje,ir matau nabageliu benamiu gyvuneliu verysad.gif Pasiimciau i namus,bet neleidzia situacija.Utad ryte,per pietus,vakare kaip atlieka maistukas (kauliukai,mesyte) tai isnesu i lauka i dubeneli sudejusi,tai jau zino kada manes laukti smile.gif Yra viena kalyte,esu idejusi varda onute,katinas petriukas,suniukas pilkiukas.Aisku,pridedu ir pirktinio maistuko,is veternarijos nuo parazitu vaistuku primaisau.Tik taip galiu jiems padeti verysad.gif nors daugiau ir niekuom nebegaliu kuom ir padeti.
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2010 06 14, 11:40)
As taip pat pritariu tai nuomonei,kad priglaustas gyvunelis tikrai supranta kas ivyko ir visa gyvenima jauciasi dekingas ji mylinciam ir besirupinanciam juo zmogui.

Sutinku visu 100 procentų drinks_cheers.gif Bent jau maniškė "senoji" - priglaustinukė (amžiaus jos nieks nežino, bet auginu aš ją jau 3 metus, o ji jau tuo metu tikrai jauniklė nebuvo) man yra besąlygiškai atsidavusi.


Qrune, o nėra galimybės (ne už savo lėšas, galbūt kokios organizacijos tai apmokėtų) kastruot tuos nabagėlius benamiukus?
Atsakyti

bet giliau pasikapscius tie gyvuneliai gatvese,kurie toki gyvenima gyvena nuo gimimo gal ir ne visada nori buti priglaudziami.Jie zino tik tokia buti kokioje yra.Ir laisva,nesuvarzyta nors daznokai ir alkana buti.
Baisiausiai man yra tie atvejai kai namuose auginta ir jau pabodusi gyvuneli seimininkai ismeta is savo gyvenimo.Siaubas kazkoks.Kokie issigande,pasimete ir isduoti turi jaustis tie vargsiukai.
O tokius dvikojus padarus taip ir noris kaip nors skaudziai pamokinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2010 06 14, 17:10)
tie gyvuneliai gatvese,kurie toki gyvenima gyvena nuo gimimo  gal ir ne visada nori buti priglaudziami

drinks_cheers.gif Būtent tokiems ir siūlau priverstinę kastraciją.

QUOTE(neringuutia @ 2010 06 14, 17:10)
Baisiausiai man yra tie atvejai kai namuose auginta ir jau pabodusi gyvuneli seimininkai ismeta is savo gyvenimo.Siaubas kazkoks.Kokie issigande,pasimete ir isduoti turi jaustis  tie vargsiukai.

Maniškė būtent tokia ir yra / buvo verysad.gif
Tačiau jau 3 metus ji džiaugiasi gyvenimu ir, nemanau, kad skųstųsi biggrin.gif
Atsakyti
Buvau priglaudusi laikinai. Priglaudziau suniuka, galvojau kad pamete kas nors, bet seimininkai neatsirado. Galvojau jei nerasiu seimininku nauju, pasiliksiu sau, nors ir nenorejau, jau turejom suni tada blush2.gif Bet palikti gatvej ar atiduot i prieglauda buvo gaila - nupirkau jai dubenelius, pavadeli, net varda jau pradejom galvoti - bet atsirado norintys auginti zmones (dejau skelbimus), tai vis delto atidavem.
Taip pat buvau parnesusi is gatves 2 mazus kaciukus, irgi pagailo. Bet pati katino nenorejau kazkaip, tai irgi dejau skelbimus, bet vel gi galvojau jei kurio nepaims - pasiliksiu, atgal juk nemesiu i gatve. Bet va ir tuos paeme, viena paimt net is kito miesto atvaziavo, tokie grazuciai buvo.
O kai atidavem katinelius, kazko trukti pradejo, nors atrodo nenorejom katino biggrin.gif
Taigi paemem maza pilna blusu kaciuka biggrin.gif Dabar jau 2 metai kaip ji musu namu karaliene, kuria labai mylim wub.gif
Atsakyti
Kai vaziavom i Nuara suns,tai pradejo pirsti ir katiniukus.Pasakiau,kad turiu 3 su puse biggrin.gif katino.3jau naminiai,o vienas laukinukas vis ateidavo nuo suniuko nugvelbt kasnelio.Taip ir pradejau maitinti.Kartais jau leidzia paglostomas,kartais purskia,kai bandau prisiliesti.Zodziu nesileidzia vis prijaukinamas,tai ir juokaujam,kad turim 3 su puse katinelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazutee: 17 birželio 2010 - 05:02
Tuiesiai is gatves parsinesti yra siek tiek pavojinga zmoniu sveikatai, ypac jei namie yra mazu vaiku. Bet jei gyvunas jau buvo kieno nors prigalustas, sutvarkytas, padirbtas nuo ekto ir endo parazitu - tuotet tai patys geriausi inamiai thumbup.gif
Is tiesu turiu paptirites is prigalustu suniuku is priegaludos ir is zmoniu paimtu. Is prieglaudos paimta suniuka teko dar atgydyt, atserti, sutvarkyti, bet kai jau atsigavo - tapo paciu paciausiu seimos inamiu wub.gif
Taigi, kad nesibaimindami galit priglausti, jei nera mazu vaiku ir nebijot siokiu tokiu opradzioje sveikatos negalavimu mirksiukas.gif
Atsakyti

del musu abejingumo,sios baimes kupinos akys nesulauke isgelbejimo.Del musu nenoro suprasti,padeti.Del to,kad lengviau pasakyti ''niekuo negaliu padeti'',nei pasidalinti tegu ir tuo mazu gyvenamo ploto lopineliu...kasniu.Tikrai nereikia tos vietos tiek daug...tik reikia daugiau noro...Jie norejo tiketi zmogumi.Bet mes juos nuvyleme.Vieni mire kanciose-neisgimdzius,kaip si pirmoji kalyte.Kiti susirge baisiomis ligomis.Nes buvo jauni,nepaskiepyti atnesti is namu ir numesti tarsi siuksle,uzmirsti.Kaip antrasis liudno snukucio suniukas.O tokioje baisioje vietoje taip lengva persalti...Likimai ivairus.Ir nei vienas pries mirdamas nejaute meiles,silumos,mylincios glostancios rankos.Nes ju kancios niekam nerupejo.Tik ar jums tai rupi???Jeigu taip,tai suteikite vilties toms akims,kurioms dar galima padeti!Ir turesite visa gyvenima pati istikimiausia sielos drauga.Bei zinojima,kad nenusisukote...Patikekite,tikrai gera tureti tas akis,kurios zino,kad esate jo gelbetojas,jo ypatingas zmogus.Pamestinukai tikrai ypatingi.Ta patvirtins kiekvienas auginantis palikta,ismesta gyvuna.Tik jie ko gero moka ziureti tuo ypatingu zvilgsniu...tiesiai i akis ir i siela.Tik jie myli zmogu labiau uz gyvenima,uz edesi.Ir vis dar bijo parodyti balsa...inkstimu ar lojimu.Nes vis dar prisimena,kad atsitiko kazkada sutiktiems broliams,kurie verke,inkste...jie buvo ''nuraminti'' amziams...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
jusu laukiantys gyvuneliai,kuriuos reikia kuo skubiau gelbeti yra sioje temoje:
http://www.supermama...?...712360&st=0
Atsakyti
Myliu visus gyvūnėlius, bet iš lauko kažkaip nelabai norėčiau priglausti, nes man paranoja, kad jis kuo nors užkrės unsure.gif
Atsakyti
Mes savo angeleli pasiemem is gyvunu prieglaudos ir jau antri metai negalim atsidziaugt blush2.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(raudonplauke_blondine @ 2011 08 23, 09:16)
Mes savo angeleli pasiemem is gyvunu prieglaudos ir jau antri metai negalim atsidziaugt  blush2.gif  wub.gif

http://www.part.lt/p...41f62a9c369.JPG


Tikras angelelis, labai grazus, primena man mano "babauziuka" biggrin.gif wub.gif
Ateity ir as planuoju prieglaudinukui suteikti namus : )
Atsakyti