Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlis iš gatvės

biggrin.gif
Gyvename užmiestyje. O ten pastoviai atsiranda išmestų šunų ir kačių.Taip vieną dieną į mūsų kiemą priklydo paprastas kiemsargiukas. Atvirai pasakius jis buvo baisios išvaizdos, panašus į šuns mumiją, tik kauliukai ir kailis.Ir matyt, kad buvo muštas ir žmonių kitaip sriaustas. Mes jį pašėrėme.Taip jis ir liko.Pradžioje buvo laukinukas, buvo išsikasęs po nevažiuojančia mašina urvą ir ten gyveno ( buvo vasara ). Maistą suėsdavo tik kai nieko arti nebuvo.Rudeniop vyras jį pasigavo ir pradėjom pamažu pratintis prie savęs. Žiemą jis praleido garaže, tik į jį pradžioje įeidavo. Jeigu glostydavome, tai net apmirdavo iš baimės. Maždaug po metų išdrasėjo, kad ateidavo į namus. Dabar jis pas mus jau 4 metai. Dieneles leidžia namie ant sofutės. Pasidarė beveik kaip normalus naminis šuo. Tik svetimų žmonių bijo, na ir jeigu netikėtai jį paglostai, tai iki šiol krupteli. Nelabai moka eiti su pavadėliu, dar turim bėdą, kad pas panas labai mėgsta pabėgti, nemoka ėsti iš dubenėlio maistą ėda tik nuo grindų. Bet meilę mums jaučia begalinę, tiesiog lydosi.
Nebijokite priglausti gyvūnėlių, aišku pradžioje būna visokių problemų, bet jas su kaupu atsveria jų meilė jums. Tik turėkite kantrybės...
Atsakyti
QUOTE(kokonas @ 2010 03 26, 11:46)
Nelabai moka eiti su pavadėliu, dar turim bėdą, kad pas panas labai mėgsta pabėgti, nemoka ėsti iš dubenėlio maistą ėda tik nuo grindų.

As tai saviskes net nemeginau pavedziot su pavadeliu, nes pamacius kazka bent kiek panasaus i virve zmogaus rankose, zaibo greiciu pasislepia budoj verysad.gif
Na, del panu, tai normalu, visiems bent kartais norisi "savos" kompanijos. Gal, jei isigytumet dar viena, nebegtu g.gif (ai, begtu, begtu, pas panas vistiek begtu, bet dviem smagiau butu lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 26 kovo 2010 - 14:47
4u.gif
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 03 26, 16:46)
As tai saviskes net nemeginau pavedziot su pavadeliu, nes pamacius kazka bent kiek panasaus i virve zmogaus rankose, zaibo greiciu pasislepia budoj  verysad.gif 
Na, del panu, tai normalu, visiems bent kartais norisi "savos" kompanijos. Gal, jei isigytumet dar viena, nebegtu  g.gif (ai, begtu, begtu, pas panas vistiek begtu, bet dviem smagiau butu  lotuliukas.gif ).

4u.gif
Kad turiu dar vieną ciuckį ir 2 katinus.
Atsakyti
Vakar mudu su vyru palaidojom savo Toiterjeriuke Pupa (viso kuno paralyzius nuo erkes ikandimo, Pupa kankinosi savaite, ir vakar ryte tiesiog man ant ranku uzgeso verysad.gif )... beje, as laukiuosi...skausmas ir sirdgela didele... ji buvo tiesiog maminuke... ir ka jus manote? Vakare nuvaziavome i sunu prieglauda ir is ten pasieme metuku ruda kalyte - dvarniaskute, pavadinome Ara smile.gif ir zinote ka? Visiskai nesigailim... aisku, ji Pupos neatstos, bet kaip gera zinoti, kad isgelbejai suniuka, kuris turi sirdele, kuriam reikia silumos, demesio ir pan. Ji pas mus tik antra dienele, bet jau inese i musu namus nauju veju, nauju geru emociju, geros nuotaikos. Matyti, kad ji jau pratinasi po truputi prie musu, dziaugiasi mus pamaciusi, lauke - bando zaisti ir pan. uztenka paziureti Arytei i akis ir iskart susilydai 4u.gif
Atsakyti
sveiki, gal iš Grindos ištraukėt g.gif ? pasirodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2010 05 26, 18:09)
sveiki, gal iš Grindos ištraukėt  g.gif ?  pasirodykit  mirksiukas.gif

Kitoj temoj nuskaičiau kad kalytė Ara paimta iš Klaipėdos prieglaudos "5 pėdutės". rolleyes.gif
Atsakyti
Keliuose temose esu pasireiskusi, gal ir uzmatete del Arutes smile.gif Is 5peduciu pasiemem uzvakar, kalyte vardo neturejo, pavadinome Ara, nuotraukyciu dar neturime verysad.gif netgi ju internetiniame psl nera jos nuotraukyciu, nes sake, kad ta grazuolyte jau pas juos senai, gaila, kad jie negalejo papasakoti kokia jos istorija buvo (ar labai kas kankino, ar buvo ismesta ir pan.). Tokia dar bailiuke yra, matosi, kad ja kazkas skriaude, viskas jai idomu, daug garsu pirma karta isgirsta... bet jau tokia meilute, taip nori silumos ir paglostymu, tikrai to nebuvo patyrusi.. pati prieina padeda galvyte man ant keliu ir su snukuciu mano rankas judina, kad glostyciau... aisku, cia zodziais per daug neisreiksi jausmu ir emociju, juos reikia patirti 4u.gif ir ka noriu pasakyti, kad nei minutes nesigailim, kad taip padarem, kad isileidom nauja augintini i savo namucius ax.gif
Atsakyti
Pries 9 metus ieskojom Kaledom eglutes,bet radom suniuka ir parsivezem.Deje rudeni jo netekom,nebeisgelbejom nuo erkes ikandimo.Rugseji begrybaudami,beveik toje pacioje vietoje vel radom suniuka.Po keliu dienu supratom,kad jo pasaulis tylus-jis kurcias.Gyvenam kaime reikia sargo,is Nuaro parsivezem 2-3metu vokietuka.Labai buvo kudas,kazkokios pleiskanos ant nugaros,tose vietose ir seriu nebuvo,viduriavo,neklause.Siandien viskas susitvarke,mokam sedet,gulet,labas duot,greta eit,manau mes dar tobulesim.Na o kate rasta kapinese pas mus 10 metu,kaciukas priklydes i darba antrus metus.Beje jis taip pat buvo stipriai nukentejes,issukta kojite,sasuotas,tepaluotas,vien.z.ir nuo grybelio gydem,ir nuo grypo(taip vetas issireiske),bet siandien sveikas ir labai prisiryses prie manes,gal tik islikus baime vyriskiem balsam.Jei kas garsiai pradeda kalbet,tai i krumus.Va taip ir gyvenam,bet tikrai nesigailim nei del vieno.O tas kurcias,ne trupucio nesiskiria nuo kitu,gestais ismokem ir sedet,ir gulet,labas,pas mane,pirstu grumojam jei ka blogo padaro,prasyt moka ir svetimus aploja,bet su visais draugaut nori,ko nepasakysi apie vokieciu avigani-niekas be musu neprieina,puola net putos teska.turbut per daug issipleciau,bet zadu idet visu nuotraukas,gal buve "seimininkai"pamatys ir nors kiek jiems sazine pagraus.
Atsakyti
Ana savaite teko vaziuot autostrada. Viduryje, kur greiciausias 3 kelias tupejo balandis. Tupejo ir nekilo. Ta diena ryte letai ems vaziamom, nes kamstis, bet neishdryso jis pakilt. Gaila man jo paliko.
Siandien vel vaziavau zvilgtelejau i ta vieta, priesh tilta pamenu, tik kunelis ir pluksnos.
Taip nieks pasirodo ir nepasirupino gyvuneliu. Ten toks greitis.. Negi visa magistrale del balandzio uztversi? Is tiesu man labai sureze sirdi. Gal ir kalta isijutau...
Atsakyti
Buvau laikinai priglaudus kelis kačiukus iš gatvės smile.gif Murziukus pilnus parazitų,ir dar tik besimokinančius savarankiškai maitintis doh.gif Iš trijų išgyveno 2.. unsure.gif Nešiau kuprinėj pas veterinarus,leido vaistus visiems nuo infekcijos kazkokios g.gif
pinigų uz aptarnavimą veterinarė neėmė...Ir uz vaistukus tik savikaina mokėjau...Dar pridėjo sauso maisto bandinukų,kurių mažiems kačiukams uzteko ilgai biggrin.gif Gal čia ir ne visai į temą..Bet buvo gera jausti kad kazkas tave palaiko,pritaria ir padeda...Nes be pagalbos būtų buvę gana liūdna...Finansiškai...Prieš imdama tuos verkiančius padarėlius apsvarsčiau savo galimybes...Kurios buvo abejotinos,dėl įv.priezasčių..Bet nugalėjo...Pyktis prieš abejingumą cool.gif ..Žmonės vis ėjo ir ėjo pro tuos kačiukus...Ir niekas ''negalėjo'' jiems padėti...Tiesiog širdis plyšo,iš gailesčio ir nevilties...Tiek daug dvikojų padarų,kurie negali...O aš pasakiau,-kadangi niekas negali,-tai galiu aš...Tai kas kad gyvenau 1 kambario bute,turėjau kitų gyvūnų,ir sergantį vaiką,ir l.mazas pajamas...Tiesiog pasiutau ant viso ''negalinčio'''pasaulio biggrin.gif ,ir parsinešiau kačiukus namo...Žinojau,kad ieškosiu jiems šeimininkų.Tikėjau kad rasiu jiems gerus namus smile.gif Taip ir atsitiko.Rezultatas pranoko lūkesčius biggrin.gif Tada patikėjau,kad gyvenime būna stebuklų smile.gif Net artimiausi žmonės man vis kartojo,---''ką tu darysi,kas ims tas kates?Juk jų pilna visur,ir visų nepriglausi'''sakė,-''kam tau reikia,šitų rūpesčių???'''...Matyt man taip reikėjo..Juk kazkas,galų gale ,turi tai padaryti smile.gif Juolab,kad tai nėra sunku...
Atsakyti
[quote=laukine kate,2010 06 08, 01:09]
Is musu uz kaciuka taip pat vetas nieko nepaeme,sake uz benami negali imti.Tik perspejo,kad tas grybelis uzkreciamas,bet musu seima atspari.Imunitetas igytas nuo mazens,nes kiek save pamenu,tiek visokius beglobius tempdavau i namus.O jus saunuole,geros sirdeles
Atsakyti
Manau gyvunelis is gatves labiua supranta ta zmogaus meile ir rupesti negu pirktinis is kokio vieslyno, nes jis nera patyres to alkio jausmo ir meiles neturejimo.

Buvo toks atvejis pasakojo biologijos mokytoja kad buvo kiamynai ir jie uzdare rusije laike dvi katytes ir joms neduodavo nei valgyti nei vandens, jos tiesiog griauzdavo zalias bulves, morkas ir burokus, vandens gaudavo laizydami rasa nuo langu...
Paskui kia kiamynai suzinojo apie toki elgesi su katytem pranese gyvunu namams o biologijos mokytoja pati pasiieme tas katytes. Tiesiog pasakojo kad padejo vandens ir sauso edalo ir katytes net nezinojo ka su tuo vandeniu ir sausu edalu daryti, jos tiesiog net nezinodavo kas tai yra jos bijodavo sviesos nes nezinodavo kas tai...
Manau tai yra labai ziaurus atvejis kai katytes ziauriai kankinamos...
Atsakyti