Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- X

QUOTE(GinCherry @ 2009 01 16, 21:54)
ash cia skaiciavau saite vienam, kur tereikia ivesti maisto kieki ir produkta ir paskaiciuoja, tai imeciau tai, ka man paskaiciavo smile.gif kazkodel tas puslapis man saulegrazu alieju meta kaip 611 kaloriju.Tai gal grybauja?  g.gif

šiandien kaip tik žiūrėjau NATURA aliejaus kaloringumą - 900 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2009 01 16, 22:55)
šiandien kaip tik žiūrėjau NATURA aliejaus kaloringumą - 900  smile.gif



bet neaishku kiek aliejaus naudota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 16, 21:56)
bet neaishku kiek aliejaus naudota  biggrin.gif

nu nžn, šiaip neiškepsi ant lašo aliejaus mano manymu rolleyes.gif aš radau lentelėje kad kepta žuvis 183 kcal 100gr ir pilnai tuo tikiu biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as blush2.gif
Pusryciai: fitness dribsniai su pienu puodukas 250kcal
priespieciai: lazdyno, migdolu riesutu 100kcal
pietus: pomidoru salotos su feta 200 kcal
pavakariai: bananas, obuolys 200kcal
vakariene: ziediniai kopustai 80kcal, vistienos krutinele ir morkos 150kcal=230kcal

viso: 1060 kcal cia apytiksliai apskaiciuota g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kiek kaloriju turi president pelesinis suris su alyvuogem ? Nes ant pakuotes neparasyta pas mane.
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2009 01 16, 23:29)
Gal kas zinot kiek kaloriju turi president pelesinis suris su alyvuogem ? Nes ant pakuotes neparasyta pas mane.



ner cia ko valgyt visokiu mandrybiu :hihihi o jei rimtai tai pati siandien ieshkojau marcipanu kaloringumo, kai kuriuos specifinius produktus labai sunku surasti, nors MB sake, kad pagal ES standartus kalorijos turi buti parashytos, bet daug kur, deja, nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 16, 18:44)
MB sake, kad neteisingai skaiciuoja, nes vanduo ishgaruoja, bet kalorijos lieka, todel gaunasi svorio skirtumai, todel realiai didesne koloriju kocentracija nei galvojama.MB siandien man kitaip skaiciavo  blush2.gif  biggrin.gif

TB visiskai teisus, as kalorijas skaiciavau susverus nevirtus produktus ir jas visas priskyriau jau pagamintam, t.y. troskiniu su jau nugaravusiu vandeniu.
Tai, manau, kad teisingai skaiciavau, ane?
Atsakyti
QUOTE(fikuse @ 2009 01 17, 00:04)
TB visiskai teisus, as kalorijas skaiciavau susverus nevirtus produktus ir jas visas priskyriau jau pagamintam, t.y. troskiniu su jau nugaravusiu vandeniu.
Tai, manau, kad teisingai skaiciavau, ane?



nea, ash gal neteisingai paaishkinau, kai sveriu produktus negamintus tai turi ju realu svori, kai pagamini, vanduo buna nugaraves t.y jo svoris automatishkai sumazeja, bet kalorijos lieka tos pacios, todel visu produktu svori reikia skaiciuoti neapdorotu, nes produktai, kurie netenka vandens, pagaminus pasverus tu suvartosi daugiau kaloriju nei galvoji, o produktai, kurie sugeria vandeni, tai apdorojus bus suvartota maziau kaloriju nei galvoji t.y pvz 100 gr. ryziu ishvirus ir prisigerus vandens svers daugiau nei nevirti, bet vanduo kaloriju neturi, todel ishvirtu ryziu svoris dideja, o kolorazas ne.Taigi taip isheina, kad tau pagaminus nereikia viso kiekio sverti dar karta, uztenka sudeti neapdorotu produktu gramus.Gal dabar truputi aiskiau parashiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 16, 23:11)
nea, ash gal neteisingai paaishkinau, kai sveriu produktus negamintus tai turi ju realu svori, kai pagamini, vanduo buna nugaraves t.y jo svoris automatishkai sumazeja, bet kalorijos lieka tos pacios, todel visu produktu svori reikia skaiciuoti neapdorotu, nes produktai, kurie netenka vandens, pagaminus pasverus tu suvartosi daugiau kaloriju nei galvoji, o produktai, kurie sugeria vandeni, tai apdorojus bus suvartota maziau kaloriju nei galvoji t.y pvz 100 gr. ryziu ishvirus ir prisigerus vandens svers daugiau nei nevirti, bet vanduo kaloriju neturi, todel ishvirtu ryziu svoris dideja, o kolorazas ne.Taigi taip isheina, kad tau pagaminus nereikia viso kiekio sverti dar karta, uztenka sudeti neapdorotu produktu gramus.Gal dabar truputi aiskiau parashiau?  blush2.gif


As dariau taip:
- pasveriau nevirtus produktus ir suskaiciavau ju kalorijas, tarkim gavau 1000kcal (zalias maistas svere tarkim 1kg).
- pasveriau pagaminta troskini (jis svere jau tik 0.8kg) ir sitam 0.8kg priskyriau visas 1000kcal.
Tai kas cia negerai?
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2009 01 16, 18:32)
1. cukraus a.š turi daugiau, priklausomai koks cukrus. aš stambiam rudo cukranendrių cukraus a.š duodu 25 paprastai.

2. pietūs per silpni. būtų gerai, kad sukeistom vietom su vakariene.

3. o spagečius čia virtus jau svėrei? g.gif

1. Cukrus paprastas buvo, baltas lotuliukas.gif ir kcal pagal gramus surašiau, na nepilnas ten šaukštelis buvo blush2.gif
Aš viską sveriu, tik kažkaip žioplai padariau, reikėjo gramais ir rašyt, o ne a.š doh.gif
2. O su tais pietumis pas mane visada taip, pusryčiauju namie, vakarieniauju irgi, o pietūs tai kaip papuola, žinau, kad reiks kažką valgyt, tai arba kur užlekiu, arba parduotuvėje kokių salotų nusiperku, dieną neturiu laiko labai doh.gif
3. Spagečius jau virtus svėriau ax.gif ar negerai suskaičiuota?
Su tuo padažu tai manau, kad per daug jam daviau 300 kcal, čia tikriausiai vi
so 100 gr svoris buvo, man taip dabar atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2009 01 16, 17:44)
MB sake, kad neteisingai skaiciuoja, nes vanduo ishgaruoja, bet kalorijos lieka, todel gaunasi svorio skirtumai, todel realiai didesne koloriju kocentracija nei galvojama.MB siandien man kitaip skaiciavo  blush2.gif  biggrin.gif

O kas tavo MB? Gal koks dietologas? Nes labai dažnai čia jo nuomone remiesi 4u.gif g.gif Atsiprašau už smalsumą blush2.gif
Papildyta:
Dar viena mano diena:

Pusryčiai:Pienas 100 gr - 62 kcal, dribsniai - 30 gr - 100 kcal
Jogurtas - 125 gr - 117 kcal
Kava be cukraus - 0 kcal

Priešpiečiai:Kava - 0 kcal
javainių batonėlis Corny-Big - 50 gr - 222 kcal

Pietūs:Daržovių trinta sriuba -200 gr - 80 kcal
Grietinė (25 %) - 10 gr - 25 kcal
Grūdėta duona -100 gr - 250 kcal
sviestas - 10 gr - 66 kcal

Pavakariai:
Tortilija su vištiena ir daržovėm - 240 gr - 530 kcal (važiavau sportuot, o pilvas labai gurgė, tai Statoil'e nusipirkau) blush2.gif

Vakarienė:Trinta daržovių sriuba - 200 gr - 80 kcal
Jogurtas natūralus - 10 gr - 8 kcal
Viso: 1540 kcal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loli_judo: 17 sausio 2009 - 00:36
QUOTE(fikuse @ 2009 01 17, 00:59)
As dariau taip:
- pasveriau nevirtus produktus ir suskaiciavau ju kalorijas, tarkim gavau 1000kcal (zalias maistas svere tarkim 1kg).
- pasveriau pagaminta troskini (jis svere jau tik 0.8kg) ir sitam 0.8kg priskyriau visas 1000kcal.
Tai kas cia negerai?

Viskas gerai 4u.gif Žinai, kad visam maiste yra 1000 kcal, tai, pvz, suvalgai 200 gr jau pagaminto maisto ir žinai, kad ten 200 kcal. 4u.gif
GinCherry gal galvojo, kad tu pagaminai, tada pasvėrei, o tada pritaikei negaminto maisto kaloringumą.
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2009 01 17, 02:52)
GinCherry gal galvojo, kad tu pagaminai, tada pasvėrei, o tada pritaikei negaminto maisto kaloringumą.


Tai ji taip ir padare smile.gif

Loli_judo, ne tikrai ne dietologas, tiesiog shiaip daug kuo besidomintis zmogus, todel labai pasitikiu jo nuomone ir ishmanymu smile.gif Kai man vishtelei, kasnors neaishku visada klausiu jo biggrin.gif tai kita karta rashysiu, kad cia mano nuomone hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 17 sausio 2009 - 01:21