Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(toto @ 2008 09 25, 08:45)
Mia, matau esi. Kiek senoj temoj maciau, esi patyrusi siuose klausimuose, gal galetum pakomentuot. buciau dekinga  ax.gif

Nieko nepatyrus, tiesiog stengiuosi atsakyti, kai žmonės klausia ir kaip nors būnu susidūrus su tuo klausimu anksčiau smile.gif
Va, liepsnelė gerai atsakė 4u.gif

Ir dar taip pagalvojus, koks skirtumas tam būsimam vaikeliui, koks Progesteronas 2dpo, jis juk rausiasi į gleivinę žymiai vėliau biggrin.gif O progesteronas vis auga, auga, ir žiūrėk kokią 7-9 dpo būna kad ir 60 nmol mirksiukas.gif
Aš kadangi esu labai smalsi, tai po 5 dienų vėl pasidaryčiau Prog ir būtų aišku.

QUOTE(Sidabra @ 2008 09 25, 19:31)
Labas,
prasysiu ir as pakomentuoti ...
5CD daryti tyrimai

FSH - 7,70 mIU/ml (norma 2,5-9,4)

LH - 14,72 mIU/ml (norma 0,5-11,6)

E2 - 75,10 pg/ml (norma 10 -178)

TSH - 2,71 m/U/ml (norma 0,27 - 4,2)
neramina labai aukstas LH  g.gif
ir siaip visi i didziaja puse labiau  g.gif


Aha, LH nelabai toks. Bet o gal pvz labai trumpas ciklas ir jis 5 c.d. jau pradeda šaut į viršų?
Atsakyti
Dekui uz komentarus. smile.gif

Na matot, as zinojau, kad prg reik 21cd daryt, tai ir pasidariau, o pas mane Ovuliacija 19cd vyksta. doh.gif
Zodziu, paskubejau, nepasigilinau. Tik po to forume perskaiciau, kad reik 7 dienos iki mmm mazdaug daryt. Nu nieko, jei ka veliau pakartosiu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal ir man kas nors atsakys, ar pas mane buvo šį mėn O, pagal progesterono rezultatą:

PGN - 11.3 ng/mL (dariaus 24 ciklo d, mano ciklas min 30 d)
Norma nurodyta 0.200-38.6..

Tai mažai pas mane, turbūt nebuvo O? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(toto @ 2008 09 26, 07:25)
Na matot, as zinojau, kad prg reik 21cd daryt, tai ir pasidariau, o pas mane Ovuliacija 19cd vyksta.  doh.gif


o kodel tu tokia tikra, kad tau O buna 19 c.d. g.gif ?


QUOTE(Šponka @ 2008 09 26, 10:36)

PGN - 11.3 ng/mL (dariaus 24 ciklo d, mano ciklas min 30 d)
Norma nurodyta 0.200-38.6..

Tai mažai pas mane, turbūt nebuvo O?  unsure.gif


Na panasu, kad anovuliacinis ciklas arba yra tikimybe, kad galbut ilgesnis sis ciklas bus ir prg dar gali pakilt.
Atsakyti
QUOTE(Šponka @ 2008 09 26, 11:36)
Sveikos, gal ir man kas nors atsakys, ar pas mane buvo šį mėn O, pagal progesterono rezultatą:

PGN - 11.3 ng/mL (dariaus 24 ciklo d, mano ciklas min 30 d)
Norma nurodyta 0.200-38.6..

Tai mažai pas mane, turbūt nebuvo O?  unsure.gif

Va, o galima teigti 100 proc pagal PRG kieki likus savaitei iki numanomu mmm ar tikrai buvo O ar ne?
Sakykim, darausi OT ir mazdaug po 7-8 d po teigiamo OT (iseitu likus 7 dienoms iki mmm) pasidarau PRG. Jeigu jis virs 25, vadinasi O buvo, jei maziau - anovuliacinis ciklas?
Ir dar, Ar gali nebuti O, jeigu buna LH banga? g.gif
Labai idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 26 rugsėjo 2008 - 19:08
QUOTE(Linutas @ 2008 09 26, 19:01)
Va, o galima teigti 100 proc, kad pasidarius PRG likus savaitei iki numanomu mmm pagal ko kieki, ar tikrai buvo O ar ne?
Labai idomu  rolleyes.gif


Aš manau, kad galima, nes va, ką esu perskaičius - Nustatant progesterono koncentraciją kraujyje patvirtinama, kad organizme vyksta ovuliacija. Atliekant progestrono tyrimą įvairiais laiko tarpais galima tiksliai nustatyti ovuliacijos dieną.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 09 26, 18:31)
Na panasu, kad anovuliacinis ciklas arba yra tikimybe, kad galbut ilgesnis sis ciklas bus ir prg dar gali pakilt.


Dėkui už atsakymą. Bet juk anovuliacinis ciklas gali pasitaikyti tik kartą metuose, juk negalima teigti, kad ir visi kiti ciklai tokie pat, nevyksta ovuliacija?

QUOTE(Linutas @ 2008 09 26, 19:01)
Sakykim, darausi OT ir mazdaug po 7-8 d po teigiamo OT (iseitu likus 7 dienoms iki mmm) pasidarau PRG. Jeigu jis virs 25, vadinasi O buvo, jei maziau - anovuliacinis ciklas?
Ir dar, Ar gali nebuti O, jeigu buna LH banga?  g.gif
Labai idomu  rolleyes.gif


Kažkurioj temoj buvo minėta, kad gali O ir neįvykti, nesvarbu, kad OT buvo teigiamas..Bet aš pati tiksliai nežinau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponka: 26 rugsėjo 2008 - 19:22
QUOTE(Šponka @ 2008 09 26, 11:36)
PGN - 11.3 ng/mL (dariaus 24 ciklo d, mano ciklas min 30 d)
Norma nurodyta 0.200-38.6..

Tai mažai pas mane, turbūt nebuvo O?  unsure.gif


Buvo O smile.gif

1ng/ml = 3.2 nmol/ml

Tavo progesteronas tais populiariasiais vienetais - apie 36 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2008 09 26, 20:11)
Buvo O  smile.gif

1ng/ml = 3.2 nmol/ml

Tavo progesteronas tais populiariasiais vienetais - apie 36  smile.gif


Ot tai ačiū, nudžiuginot.. ax.gif Vadinasi, OT neklydo.. blush2.gif Gal ir NT verta sugadint kitą savaitę.. ax.gif
Atsakyti
Pataisykite temos pavadinimą: ne "harmonu", o "hormonų" doh.gif
Ai, jau seniai čia sureaguota doh.gif Pavėluota mano reakcija... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janta: 27 rugsėjo 2008 - 16:07
QUOTE(Linutas @ 2008 09 26, 20:01)
Va, o galima teigti 100 proc pagal PRG kieki likus savaitei iki numanomu mmm ar tikrai buvo O ar ne?


Tikrai negalima. 100 proc. gali patvirtinti tik echoskopija.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Savo iniciatyva noreciau pasitikrint savo dabartini LAI. Gal kas galetu pasakyt, ar T ir SHBG reikia daryt tik 3-5 c.d.? Ar galima ir kitomis dienomis? Man ryt 20 c.d. Galvojau prie minetu hormonu dar ir PRG tuo paciu pasitikrint unsure.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti