Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(playmate @ 2008 10 02, 16:22)
Na ir man taip atrodo, bet pagal sitas normas http://www.eksmosmtc...gesteronas.html, kaip ir didokas tas progesteronas, juk pas mane ng/ml vienetai. Kur 1 ng/ml=3,2 nmol/l

Tai džiaukis, kad didokas thumbup.gif Pas mane irgi didokas būna, apie 60 nmol 4u.gif Užtat garantuotai O būna ir esant stimuliacijoms papildomai progesterono neskiria. Na nebent jūs nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 10 02, 16:31)
Tai džiaukis, kad didokas  thumbup.gif  Pas mane irgi didokas būna, apie 60 nmol 4u.gif Užtat garantuotai O būna ir esant stimuliacijoms papildomai progesterono neskiria. Na nebent jūs  nestuke.gif


Na nezinau kol kas ar nestuke.gif , sekmadieni turetu prasideti mm, bet gal ir nesulauksiu ax.gif gerai butu thumbup.gif o stimuliaciju tai man nedare kol kas< gydytojas mano, kad viskas pas mane turi ivykti naturaliai smile.gif aisku ne labai supratau del ko, nes is jo zodi istraukt sunku unsure.gif tai sakote su tokiu progesterono kiekiu (70,4 nmol) galiu buti nestuke.gif ??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo playmate: 02 spalio 2008 - 16:25
smile.gif parsinesiau savo rezultataus, vieni hormonai daryti 3-5 CD, kiti- 21. Gyd pasake, kad su hormonais viskas normoj, bet uzrase "nezymi gokantorija..." ar kazkokia "g...galantorija gal? biggrin.gif neiskaitau...

FSH- 7,58
LH- 6.99
SHBG- 80,2
PRL 208
TTH- 2.3
Testosteronas 2,6 blink.gif nesu tikra, bet normos lyg ir 0,8??? ar cia ne tie vienetai? kzkokie nmm/l jei iskaitau...

E2 587,9 g.gif kas cia? estradiolis?

dar buvau 21 CD pasidariusi anksciau tyrimus, tai palyginimui:
FSH 4,05
PRL 530 g.gif
Progesteronas 71,64


tai kad ne viskas norma atitinka... pavadinimai man jau maisosi, nelabai susigaudau...

i kuriuos atkreipti demesi, kurie uz normos ribu?

Prolaktinas 21 CD 530, o kita cikla kai jau dariausi, (nepamenu kuria diena,bet tikra tai, kai reikejo)- jau buvo 208. unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 10 02, 17:25)
smile.gif parsinesiau savo rezultataus, vieni hormonai daryti 3-5 CD, kiti- 21. Gyd pasake, kad su hormonais viskas normoj, bet uzrase "nezymi gokantorija..." ar kazkokia "g...galantorija gal? biggrin.gif neiskaitau...

FSH- 7,58
LH- 6.99
SHBG- 80,2
PRL 208
TTH- 2.3
Testosteronas 2,6  blink.gif  nesu tikra, bet normos lyg ir 0,8??? ar cia ne tie vienetai? kzkokie nmm/l jei iskaitau...

E2 587,9  g.gif  kas cia? estradiolis?

dar buvau 21 CD pasidariusi anksciau tyrimus, tai palyginimui:
FSH 4,05
PRL 530  g.gif
Progesteronas 71,64
tai kad ne viskas norma atitinka... pavadinimai man jau maisosi, nelabai susigaudau...

i kuriuos atkreipti demesi, kurie uz normos ribu?

Prolaktinas 21 CD 530, o kita cikla kai jau dariausi, (nepamenu kuria diena,bet tikra tai, kai reikejo)- jau buvo 208. unsure.gif  doh.gif


Progesteronas panasus kaip pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(playmate @ 2008 10 02, 17:24)
Na nezinau kol kas ar  nestuke.gif , sekmadieni turetu prasideti mm, bet gal ir nesulauksiu  ax.gif  gerai butu  thumbup.gif  o stimuliaciju tai man nedare kol kas< gydytojas mano, kad viskas pas mane turi ivykti naturaliai  smile.gif  aisku ne labai supratau del ko, nes is jo zodi istraukt sunku  unsure.gif tai sakote su tokiu progesterono kiekiu (70,4 nmol) galiu buti  nestuke.gif ???  bigsmile.gif

Galite būti nestuke.gif , o gali ir šiaip aukštas prg būti. Šis tyrimas nėra naudojamas nėštumui nustatyti, tik tiek, kad šansų daugiau nestuke.gif kai prg aukštesnis
Papildyta:
QUOTE(kycia @ 2008 10 02, 17:25)

Prolaktinas 21 CD 530, o kita cikla kai jau dariausi, (nepamenu kuria diena,bet tikra tai, kai reikejo)- jau buvo 208. unsure.gif  doh.gif

Galbūt prolaktiną tyrėtės ciklo pradžioje ? Nes tada jis linkęs būti mažesnis. Jei ciklo gale tada vadinasi kažkas pirmą kartą labai įtakojo prolaktino kiekio padidėjimą. Gal stresas, pyktis ir pan. Aš kažkada nuėjau tirits ką tik po barnio, stipriai susinervinus tai gavau prolaktino atsakymą 1100 blink.gif Nors šiaip būna apie 600.
Atsakyti
Singerita aciu tau uz komentarus smile.gif 4u.gif suprantu, kad padidejes progesteronas dar nereiskia nestumo, bet vis gi...mazyte viltis yra bigsmile.gif
Atsakyti
siaip Zilaitiene sake, kad visi hormonai tvarkoj, o del to prolaktino kol kas nieko nereikia daryti, dabar gydysim vyra. O kai vyras bus sveikas, tada, jei nuspresim IUI, duos man pagerti kazkokio tripk.... kazkokio, kuris atseit prolaktina sureguliuoja...
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal kas galit pakomentuoti,vakar dariausi hormonus:
Progesteronas( 21 c.d) - 9,39 ng/ml (norma2,5-28 ng/ml)

Skydliaukės hormonai :
TSH - 1,42 ( norma 0,27-4,2 m/U/ml )
FT4 - 1,51 (norma 0,85-1,85 ng/dl )
FT3 -4,37 ( norma 2,8 -7,1 pmol/l )
ATPO - < 5,0 ( norma 0-32 m/ml )


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos,

turiu probleme del hormono, man padidejes prolaktinas (endokrinologe sake,kad labai nedaug). Paskyre bromocriptin-richter , kursas 3men. Prie to pacio ginekologe paskyre gerti kontraceptikus taip pat 3men. Bet perskaiciusi informacini lapeli bromocriptin-richer parasyta,kad siu vaistu negalima vartoti su kontraceptikais, nors gydytoja sake,kad galima. tai taip ir likau nieko nesupratusi...jau isgeriau viena pakuote kt, 1ieni turiu pradeti kita ir nznau ,ka daryti. gal kartais kuriai yra buvusi tokia situacija, buciau dekinga uz betkokia info 4u.gif
Atsakyti
Na va, atejo mmm verysad.gif nors progesteronas rodo, kad ovuliacija buvo unsure.gif ..tai kame gi tada problemos gali buti? mergaites gal zinote? as jau nieko nebesuprantu.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(playmate @ 2008 10 06, 09:55)
Na va, atejo mmm  verysad.gif  nors progesteronas rodo, kad ovuliacija buvo unsure.gif ..tai kame gi tada problemos gali buti? mergaites gal zinote? as jau nieko nebesuprantu.. verysad.gif

Tai gal pas vyrą problemos ? Gal jūs dar iki galo neišsityrėte ? Sunku atsakyti kame problemos
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 10 06, 10:44)
Tai gal pas vyrą problemos ? Gal jūs dar iki galo neišsityrėte ? Sunku atsakyti kame problemos


vyrui dare spermograma (trumpa) tai viskas tvarkoj, gyd.pasake tik, kad leukocitu daugoka, tai gali buti infekcija kokia (reikia dabar del ju issityrt)..bet nemanau, kad tai labai itakoja pastojimui.. verysad.gif o kada IUI daro? patiems reikia paprasyt ar kaip?
Atsakyti