Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Mia @ 2008 09 25, 23:37)

Aha, LH nelabai toks. Bet o gal pvz labai trumpas ciklas ir jis 5 c.d. jau pradeda šaut į viršų?


nu kad nera jis trumpas labai g.gif apie 35 dienas (buna nuo 28 iki 60 biggrin.gif )

o ka galetu reiksti LH toks didziulis, kad mano kiausides jau "atgyveno" unsure.gif nes paziurejau, kad jo norma dabar tokia kaip menopauzeje blink.gif
Atsakyti
Na, mergaitės, kalbėkim lietuviškai: ne hArmonai, o hOrmonai temeles pavadinime turetų būti.
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2008 09 28, 13:15)
Sveikos  4u.gif
Savo iniciatyva noreciau pasitikrint savo dabartini LAI. Gal kas galetu pasakyt, ar T ir SHBG reikia daryt tik 3-5 c.d.? Ar galima ir kitomis dienomis? Man ryt 20 c.d. Galvojau prie minetu hormonu dar ir PRG tuo paciu pasitikrint  unsure.gif  Aciu  4u.gif

O vat man Kazanavičius kaip tik androgenus liepė darytis antroj ciklo pusėj.
Ginekologai berods leidžia T tirtis bet kurią ciklo dieną.

QUOTE(Sidabra @ 2008 09 28, 19:06)
nu kad nera jis trumpas labai  g.gif  apie 35 dienas (buna nuo 28 iki 60  biggrin.gif )

o ka galetu reiksti LH toks didziulis, kad mano kiausides jau "atgyveno"  unsure.gif  nes paziurejau, kad jo norma dabar tokia kaip menopauzeje  blink.gif

Didelis LH, o tiksliau LH/FSH santykis daugiau nei 1,5 dažniausiai rodo policistinių kiaušidžių sindromą.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2008 09 28, 20:37)
O vat man Kazanavičius kaip tik androgenus liepė darytis antroj ciklo pusėj.
Ginekologai berods leidžia T tirtis bet kurią ciklo dieną.
Didelis LH, o tiksliau LH/FSH santykis daugiau nei 1,5 dažniausiai rodo policistinių kiaušidžių sindromą.


tuomet tiketis naturaliai pastoti nera prasmes unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2008 09 28, 20:37)
O vat man Kazanavičius kaip tik androgenus liepė darytis antroj ciklo pusėj.
Ginekologai berods leidžia T tirtis bet kurią ciklo dieną.


Mia, labai tau aciu aciuks.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas zinote kiek kainuoja hormonu tyrimas prie VK?
Atsakyti
QUOTE(labai gera mama @ 2008 10 02, 09:49)
Merginos, gal kas zinote kiek kainuoja hormonu tyrimas prie VK?

Labai nekonkretus klausimas biggrin.gif Kokio hormonų tyrimo reikia ? Ir kaip suprasti prie VK ? Šiaip tie standartiniai tai maždaug apie 30 lt už vieną
Atsakyti
Sukonkretinu hormonu tyrimus:
1) FSM, LH
2) progesteronas, prolaktinas

O del "Ir kaip suprasti prie VK ?", tai ar pati lankeisi VK ir bandei pasitaryti ten analogiskus tyrimus?


QUOTE(Singerita @ 2008 10 02, 09:54)
Labai nekonkretus klausimas  biggrin.gif  Kokio hormonų tyrimo reikia ? Ir kaip suprasti prie VK ? Šiaip tie standartiniai tai maždaug apie 30 lt už vieną

Atsakyti
QUOTE(labai gera mama @ 2008 10 02, 10:16)
Sukonkretinu hormonu tyrimus:
1) FSM, LH
2) progesteronas, prolaktinas

O del "Ir kaip suprasti prie VK ?", tai ar pati lankeisi VK ir bandei pasitaryti ten analogiskus tyrimus?

Na tai kiekvienas maždaug apie 27 lt. Pas mus VK jokių kraujo tyrimų nedaro, o kituose miestuose nežinau gal ir daro. Bet ne problema juos pasidaryti, nes daug kur daro.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif gal kas galetu pakomentuot tokius progesterono rezultataus -22 ng/ml. Zemiau parasyta norma tokia- 0,48-38. tyrimai daryti 21 c.d. aciu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo playmate: 02 spalio 2008 - 13:59
QUOTE(playmate @ 2008 10 02, 14:58)
Sveikos mergaites  4u.gif  gal kas galetu pakomentuot tokius progesterono rezultataus -22 ng/ml. Zemiau parasyta norma tokia- 0,48-38. tyrimai daryti 21 c.d. aciu labai  mirksiukas.gif

Viskas gerai, O buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 10 02, 15:07)
Viskas gerai, O buvo  thumbup.gif


Na ir man taip atrodo, bet pagal sitas normas http://www.eksmosmtc...gesteronas.html, kaip ir didokas tas progesteronas, juk pas mane ng/ml vienetai. Kur 1 ng/ml=3,2 nmol/l
Atsakyti