Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma cigaretė po gimdymo

Apklausa: Kada pirma karta paruket? (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kai suzinojau kad laukiuosi, meciau is karto. visus 9 men laaabai norejau rukyti, bet nerukiau gi. po cezario sekancia diena liepe keltis is lovos. tai tada ir nuejau parukyti laugh.gif ciut paejau, MB padejo. oh kaip gera buvo.. o jau galva kaip susisuko.. doh.gif nemaitinau MP, todel rukiau ramia sazine. rukau iki siol unsure.gif
Atsakyti
Iki nestumo rukaiu pakankamai daug,surukydavau 1 pak. per diena.Suzinojusi kad esu NEviena iskart atsisakiau zalingo iprocio,nors naktimis daznai dar sapnuodavau kad saldziai uztraukiu duma blush2.gif Po gimdymo praejus apie 2 men vel susigundziau ir nusprendziau parukyti.... doh.gif
Oi,merginos, kad jus tik zinotumet kaip bloga man pasidare!pradejo svaigti galva,pykinti,sirdis,galvojau, tuoj tuoj issoks is krutines!Numeciau as ta bjauru daikta kuo toliau ir apsisprendziau visam laikui tapti laiminga nerukanciaja
Atsakyti
Baigiau maitinti 4mėnesių, būtent tada išvykom atostogauti su vyru, vaiką palikdami močiutei ax.gif
Prisiatostogavau - grįžau vėl rūkydama doh.gif
Atsakyti
Pries pastodama parukydavau blush2.gif nebuvau super rukore, bet vistiek uzplesdavau ax.gif prie kompanijos, susinervinus arba kartais is neturejimo ka veikti unsure.gif Nestumo metu (kai pamaciau II juosteles) nesurukiau nei vienos cigaretes schmoll.gif bet dabar... NORIU blink.gif maitinu pati, tai tas ir stabdo, bet taip ziauriai noriu uzplest blush2.gif kad ir dabar, va eiciau i soda ir parukyciau ale stabdausi rolleyes.gif Ir su draugais kai bunam jei visi ruko... Net MB kartais uzplesia su jais budamas, nors jau daugiau kaip metai metes rukyti... O as va vis dar laikausi blink.gif
Atsakyti
nerukau nail.gif
Atsakyti
geda, bet parukiau kai leliui buvo 2 men doh.gif , maitinau doh.gif unsure.gif , taip po to nesmagiai, slyksciai pasijutau...daugiau to nedariau, kol nebaigiau maitint doh.gif blink.gif blush2.gif . Ir jau dabar 3men kaip neberukau mirksiukas.gif Del saves, del vaiko, del aplinkiniu 4u.gif
Atsakyti
O kaip as svajojau kad noriu parukyt, tiesiog 4u.gif o kaip pabandziau ( jau metu buvo lelius), tai irgi kaip kazkuri jau rase, taip bloga pasidare, galva svaigo ,pykino ir tt. tai taip ir atsoko visos fantazijos doh.gif
Atsakyti
kai vaikui buvo apie 5 men, maitinau, bet po rukymo taip prastai pasijauciau, tai nusitraukiau pienuka ir daviau misinuka verysad.gif tad daugiau tikrai nebenorejau tai daryt, o uzrukiau nes susinervinau, mat susidejau chemini ir padare avinuka
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -->BLOOONDINKA<--: 15 spalio 2008 - 11:36
Siandien jau net sapnavau, kad rukau blink.gif blink.gif blink.gif kazkaip reikia vyti tas mintis salin doh.gif
Atsakyti
o as budama nescia bijojau mesti kadangi skaiceu jog valantis organizmui viskas eina y vaikeli,po giimdymo trecia diena vel parukiau neturejau valios mest verysad.gif bet vaikelis stiprus ir sveikas,niekada buciau sau neatleidus jai per savo bejegiskuma buceu jam pakenkus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 16 spalio 2008 - 08:58
Po pirmo leliaus užsrūkiau nustojus maitint,kai sūnui penki mėnesiai buvo. Ir rūkiau kol pastojau antrą kartą,dar net nėštumo testo nebuvau pasidarius,kai dingo noras rūkyt, pamačius dvi juosteles ,atidaviau savo cigaretes vyrui,uždraudžiau rūkyt mašinoj. Tap ir liko po šiai dienai,mažei jau tuoj du-neberūkau. Bandžiau kažkada susinervinus,nelabai skanu g.gif schmoll.gif ,tiksliau žiauriai bjauru doh.gif . Sūnus nebeprisimena,kad mama rūkė ir aš tuo džiaugiuosi mirksiukas.gif . Nebenorėčiau daugiau pradėti smile.gif
Atsakyti
Aš tai buvau metus 2metai prieš nėštumą, tai jokių kančių nebuvo biggrin.gif
O šiaip tai šlykštu žiūrėt, kai eina mama, vienoj rankoj vežimėlis, kitoj cigaretė. Po to dar su ta aprūkyta ranka vaikui apklotėlį palei veidą taiso. Arba nešasi tėvas ant pečių metinuką, pats rūko, o visi dūmai vaikui eina.
Na nežinau kaip jums, bet man motinystė, ypač kai dar maitinama savo pienu, su rūkymu visai nesuderinama schmoll.gif
Atsakyti